دانلود کتاب المغازی / محمد بن عمر واقدی

کتاب تاریخ جنگ های محمد رسوال الله کتابی است بسیار سنگین و قطور، برای دانلود این اثر سنگین زمانی طولانی لازم خواهد بود، وزن سه جلد این کتاب ۲۸۰ مگابایت می باشد (۲۸۰٫۰۰۰ kb )

نام کتاب

تاریخ جنگ های محمد جلد اول(دانلود+)

تاریخ جنگ های محمد جلد دوم(دانلود+)

تاریخ جنگ های محمد جلد سوم(دانلود+)

نویسنده

محمد بن عمر واقدی

موضوع

تاریخ + اسلام + جنگ + محمد رسول الله

پسورد یا رمز

www.tarikhema.org

جلد

۳ جلد

حجم

۲۸۴۵۶۰ کیلو بایت – سنگین

قالب

PDF

ناشر

تاریخ ما

 

مطالب مرتبط

۱۴ دیدگاه‌

 1. نرگس گفت:

  با تشکر از زحمات بیدریغ شما لطفا کتابهایی که حجم خیلی بالایی دارند را به چند فایل با حجم کمتر تقسیم کنید چون امکان دانلود برای ما میسر نمی باشد حتی با اینترنت پر سرعت! من نتوانستم تاریخ طبری با کیفیت بالا را دانلود کنم

  • Omid گفت:

   @نرگس, دوست عزیز برای اینکار میتوانید از یک برنامه مدیریت دانلود استفاده کنید من هم با مشکل سرعت روبرو هستم ولی به کمک برنامه مدیریت دانلود این مشکلم حل شده من خودم برنامه Internet Download Manager را ترجیح میدم و از اون استفاده میکنم.

 2. برهان عقاب گفت:

  ازاینکه کتاب زیادی را برای تشنه گان علم وخرد رایگان مانده اید بسیار روجیه است. پیروز باشید عقاب

 3. آیدین گفت:

  من دانلود کردم . . . واقعا ممنونم……با خودم عهد کردم این کتاب رو همیشه در فلش داشته باشم و در اختیار همه قرار بدم

 4. تازی ستیز گفت:

  دورود بر شما
  با سپاس از زحمات شما
  من بسی رنج بردم و چندی وقت گذاشتم ولی این کتاب رو جایی پیدا نکردم ولی اینجا براحتی دانلود کردم
  با سپاس مجدد از زحمات شما

 5. p گفت:

  با سلام بسیار مشتاق هستم کتاب های تاریخ نگاران صدر اسلام بخصوص الواقدی را مطالعه کنم . در صورت امکان به ایمیلم ارسال فرمایید. متاسفانه نتوانسنم دانلود کنم . با تشکر

 6. آرش گفت:

  از تلاش های بی دریغ شما سپاسگزارم

 7. انورشاه نجمی گفت:

  خواندن و بررسی تاریخ اسلام از نوشته تاریخنگاران دست نخست مانند محمد بن عمر واقدی ، طبری ، ابن اثیر و مانند اینها ، به راستی شگفت انگیز است. چون بیشتر کسان از تاریخ اسلام آگاهی چندانی ندارند و اگر دارند هم نادرست و پیچیده در باور هاست . مسلمانان بیشتر تاریخ اسلام را عقیدتی و احساسی بررسی می کنند ، که همین انگیز باعث شده است که شمار زیادی سخن های و آگاهی های خرافاتی وارد تاریخ اسلام شود. خواندن جنگ ها و لشکر کشی های صدر اسلام به راستی خواندنی و شگفت انگیزند.

 8. انورشاه نجمی گفت:

  من با نرم افزار مدیریت داونلود بسیار به مشکل توانستم که سه کتاب المغازی را داونلود نمایم. البته کیفیت کتاب هم بالا نیست. با آن هم از شما یک جهان سپاس می نمایم که چنین کتاب های را در دسترس تشنگان دانش قرار می دهید. خواندن کتاب نویسنده گان و تاریخنگاران نخستین بسیار دلچسپ است. از شما یک جهان سپاسگذاری می نمایم.

 9. فرهاد گفت:

  با تشکر فراوان از زحمات بی دریغ شما .
  در اختیار داشتن تاریخ وقایع ،از طرف موریخین نزدیک به اتفاقات مورد نظر ،شرایط نسبتا مناسبی را جهت تحلیل وقایع در اختیار علاقه مندان قرار میدهد. هرچند اساسا انتظار وجود آثار بیطرف جز از مورخین یونانی باستان از سایر مورخین کمتر است و غالبا انگیزه های فردی در آثارشان دیده می شود با همه این احوال امکانی در اختیار تحلیل‌گران هوشمند قرار می گیرد تا به اصل وقایع اتفاقیه آن زمان نزدیکتر شوند.

 10. محمد موحد گفت:

  سلام ممنونم که این کتاب را در اختیارم گذاشتید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.