دانلود کتاب در کتابخانه رایگان تاریخ ما

دانلود کتاب انجیل برنابا

نام کتاب انجیل برنابا (جهت دریافت کلیک کنید)
نویسنده برنابا
موضوع اصلی مرگ عیسی
موضوع فرعی دین + خدا + فرزند خدا + مسیح = اسلام
جلد ۱
حجم فایل ۷۵۰کیلوبایت
قالب کتاب PDF
تاریخ ثبت ۱۳۸۸/۶/۵

لینک تصحیح شد
مسعود اکبری

دیدگاه بگذارید

149 نظر در "دانلود کتاب انجیل برنابا"

دنبال کردن
avatar
محمد امیر
مهمان
محمد امیر

به نظر من آدم حق انتخواب داره .من دوست دارم مسیحی بشوم.سمیرا تو مشکلی داری؟

حسین شکرانی
مهمان
حسین شکرانی

دوست عزیز سلام
من هم با این جمله شما که آدم حق انتخاب داره موافقم . هر کس هر دینی بخواهد میتواند داشته باشد . در اسلام هم به این نکته اشاره شده در سوره بقره : لا اکراه فی الدین . کسی نمیتواند دیگری را به خاطر عقیده اش سرزنش کند چون در دین اجباری نیست .
ولی از طرفی انتخاب من و شما وقتی ارزشمند است که با تفکر و اندیشه و تعقل باشد و به دور از تعصب و کینه و ….. . برایتان آرزوی موفقیت میکنم .

محمد
مهمان
محمد

دوست عزیز درود اهورا زرتشت به تو زنده باد نام نامی مسیح روح الله بیت القدس دوست عزیز اگه وقت کردین به من ایمیل بزنید تاراجب اناجیل ۴ گانه وانجیل برنابا با هم هم صحیت بشویم

محمد از ارومیه
مهمان
محمد از ارومیه

سلام به همگی من سخنان خیلی هاتون و خوندم بهتره که بگم بعد از خواندن سخنانتون کمی گیج شدم خیلی دوست دارم باهاتون حرف بزنم به خصوص با اونایی که کتاب انجیل و تورات را خواندن این ایدی منه اگه خواستین ادد کنین ممنون میشم موفق باشین

محمد از ارومیه
مهمان
محمد از ارومیه

ببخشید فراموش کردم ایدی و بگم garagoz_oghlan من به صورت تصادفی به این سایت اومدم شایید دیگه نیام واسه همین ایدی مو دادم موفق باشین

علی
مهمان
علی
با سلام خداوند در وجود خود انسان پیامبر و میزان را گذاشته تا خوب و بد را خود تشخیص دهد .کارهای خوب را انجام و از کارهای بد دوری کند و این به صورت علمی نیز ثابت شده و این اصول خوبی و بدی در تمام فرهنگها ، اقوام و ادیان یکی است حال اگر کسی انجام داد انسانی منزه و اگر نه عکس آن و این خوبی، خوبی باطنی است و ذره ای در آن خللی حاصل نمیشود ولی اعتقادات دیگر بر گرفته از نظرات شخصی افراد بزرگ و کوچک است که بزرگان به عنوان دین و کوچک به… بیشتر..
مینا
مهمان
مینا

سلام مینا هستم
واقعا گیج شدم می خواستم بدونم چه کاری درسته و چه کاری غلط
مثلا در مورد حجاب چه حجابی درسته

میلاد
مهمان
میلاد

مراجعه به سوره احزاب ایه ۵۹ کنید

حسين شكراني
مهمان
حسين شكراني
@مینا, با عرض سلام خدمت مینا خانم خواستم بگویم که به قول قرآن قد تبین الرشد من الغی : راه از بیراهه نشان داده شده است متاسفانه بعضی اوقات به خاطر شهوت پرستی بعضی ها من و شما دچار شکهایی میشویم . این که چه کاری درسته و چه کاری غلط ، و چه حجابی درسته را من و شما باید البته بدون عداوت و پیش داوری از علمای دین بپرسیم . که صد البته ههمه مراجع تقلید میگویند حجاب برتر چادر است یک سوال : چرا بعضی اوقات تلاش میکنیم حرف خدا را قبول نکنیم ؟ ( البته کلی… بیشتر..
پدرام
مهمان
پدرام
@حسین شکرانی, سلام دوست عزیز در مورد حجاب صحبت شما رو خوندم و دوست داشتم نظر خودم رو به خانم مینا بگویم : همین طور که مرد بدن زن رو میبینه و تحریک میشه .زن هم بدن مرد را ببیند تحریک میشه پس در نتیجه مرد بدن خود را باید زیر چادر پنهان کنه و مثلان گوش مرد دیده نشه مو هایش دیده نشه و دست هایش دیده نشود که اگر یه زن ان مرد را دیدتحریک نشود حالا فرض می کنیم درست است مرد ها تو این گرما چه جوری کار کنند چه جوری ورزش کنند دید دنیا چه… بیشتر..
حسین شکرانی
مهمان
حسین شکرانی
@پدرام, سلام آقا پدرام . از این که نظر من را کامل خونده بودید ممنون . نظر شما محترمه و در عین حال مورد انتقاد بنده . در مورد نظر خودم لازم میدونم چند کلمه دیگه هم بنویسم که البته یه جورایی انتقاد به نظر شما هم هست : ۱- خداوند بشر را در دو کل آفرید : یکی دارای توان و قدرت در بازوها و …. و کلا سفت و قوی به نام مرد و دیگری لطیف و پر از ناز و زیبا و موزون به نام زن . حتی من در بعضی کتب خوانده ام که زن مانند… بیشتر..
nashenas
مهمان
nashenas

salam agha in injil ke kamel nist kameli sho azkoja mitonam girbiyaram?
lotfan pasokh mail kon yadar weblogam bnevis mer30

nashenas
مهمان
nashenas

سلام
این انجیل کامل نیست کامل شوازکجا میتونم بدست بیارم؟
لطفا جواب شو برام میل کنید ویا در وبلاگم برام بنویسید قربان شما

غمیلاد
مهمان
غمیلاد

ان الدین عند الله السلام-فقط یک دین وجود دارد و ان اسلام است

بنیامین
مهمان
بنیامین
مینا, من بنیامین هستم و یک مسیحی این انجیل دروغی است این انجیل را مسلمانان ساخته اند خدا گفت هر آن چه ساختم نیکو است حوا آیا روسری داشت ۳ سال بعد از آن چه – حجاب شریعت است شریعت شما را به کاری وا می دارد که اجباری است زیرا در مسیح هیچ شریعتی نیست ولی قوانین سر سختی است شریعت نیش مرگ وگناه خود مرگ پس برایت دعا می کنم که انجیل خداوند مان عیسی را بیابی اگر خواستی boynon2020@yahoo.com ایمیل من است اگر توضیحات بیشتر می خواهی یا هر کس که این را می خواند می خواهد… بیشتر..
محمد
مهمان
محمد
@بنیامین, ببخشید شما از اگوستین و کنفرانس وحدت مسحیت در بیزانس مطلع هستید!!! چرا خود مسیحیان قدیم در تصاویر خود حضرت مریم را محجبه نشان می دهند چرا بنوان دیرنشین خود محجبه اند. اجبار مقتضای اطاعت از معشوق است شما می گویید دین ابزار مهربانی و عشق بنده نسبت به خداست.اگر عاشقی جانب یار باش.عاشق منتظر است که یک اشاره از یار بشنود.عاشق سخن یار را اجبار نمی داند.اسلام می گوید کسانی که می خواهند بدانند خداوند شما را با چه سیمایی دوست دارد بگوش باشید من شما را با حجاب دوست دارم.مجنون این سخن را بشنود از بهر لیلی… بیشتر..
بنیامین
مهمان
بنیامین
عیسی گفت بیایید پیش من ای تمامی زحمت کشان و گران باران من شما را آرامش خواهم داد اسلام در انبیا کنار پهلوی هر کس یک شمشیر بود اگر شیطان پرستان را دیده اید می دیدید که شمیر بر عکس یعنی همان طور که انسان در دست می گیرد نماد شیطان پرستی است زیرا می گویند عیسی روی صلیب مسلوب شد صلیب نماد محبت است قسمت عمودی صلیب که بر گرفته از بالا به پایین است نماد محبت خدا به انسان بود قسمت افقی نماد محبت انسان به انسان است اما اگر صلیب را برعکس کنیم قسمت عمود نیز بر… بیشتر..
بنیامین
مهمان
بنیامین
می خواهیم به این سوال بحث برانگیز پاسخ دهیم. سوالی که ذهن بسیاری ازمسلمانان را به چالش عمیقی می کشاند.چون نزدیک به ۱۴۰۰ سال است که رهبران مسلمانان جهان این اتهام را به مسیحیان نسبت می دهند که کیشیشان مسیحی انجیل وتورات را تحریف کرده اند. برای پاسخ به این سوال باید از هرکسی که اعتقاد دارد انجیل تحریف شده است.سوالی بپرسیم. به نظر شما انجیل قبل از ظهور اسلام و قرآن تحریف شده است یا بعد از آن؟ (جواب شما به این سوال چیست؟ قبل ازادامه قرائت این مقاله لطفا به این سوال در قلب خود پاسخ دهید.) بسیاری… بیشتر..
محمد
مهمان
محمد
جواب سوال شما معلومه قرآن میگه تورات و انجیل نازل شد اما آنها آیات آن را باب میل خودشان حذف و اضافه کردند. قرآن تورات و انجیل نازل شده را تصدیق کرد و مومنین رو دعوت به اون می کندو گرنه کتاب های جعل شده که تورات و انجیل نیستند. تورات کتابی است که بر موسی نازل شد اما بنگرید تورات امروزی منسوب به چه کسانی است!!! به نظر شما یه تابلو تقلبی نقاشی لبخند ژوکوند ،تابلوی نقاشی لبخند ژوکونده؟ به نظر شما قرآن میاد کتاب تحریف شده رو به اسم کتاب واقعی صدا بزنه!!!هیچ عاقلی این کار رو نمی… بیشتر..
حسین شکرانی
مهمان
حسین شکرانی

@محمد,
من هم با آقا محمد موافقم . بالاتر چند تا نظر هم گذاشته ام که دیگه به خاطر اینکه اطاله کلام نشه دوباره ذکر نکردم . دوستان اگه علاقه مند بودند بخونندشون

شادی
مهمان
شادی

سلام”
اگر امکان دارد کتاب را برایم میل کنید

بنیامین
مهمان
بنیامین

@شادی, برو در گوگل سرچ کن دانلود انجیل عیسی مسیح چون من می خواستم برای یک نفر ارسال کنم نشد پس برای تو نیز نخواهد شد

ارش
مهمان
ارش

fبه راستی چه اجباری هست که دین داشته باشیم و با تعصب به دینمان هر چند هم بر حق دیگران را ناحق بدانیم. همین که اخلاق مدار باشیم کافیست.

حسین شکرانی
مهمان
حسین شکرانی
@ارش, اتفاقا پیامبر اسلام میفرمایند : انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق : که ترجمه خودمانی ان میشود : من برای خوش اخلاقی پیامبر شده ام . یا در حدیثی امده که حضرت موسی به خداوند عرض کرد که خدایا اگر تو خودت بنده بودی چگونه خدایت را پرستش میکردی ؟ خداوند فرمود : من خدمت به خلق را وسیله لقای پروردگارم قرار میدادم . ذکر این نکته لازم است که چون انسان مخلوق خداست و هدف از خلقت ما ، رسیدن به سعادت و خوشبختی کامل و تکامل وجود خودمان است و ما قبلا این راه تکامل را سیر نکرده… بیشتر..
فرزانه
مهمان
فرزانه
با سلام من سال ها در مورد دینم تحقیق می کنم و امروز هم دوست داشتم کتاب انجیل را دانلود کنم که اتفاقی گذرم به این جا افتاد من معتقدم منطق اسلام بسیار محکم است و اگر دید کاملا ظریفی داشته باشی بدون هیچ گونه تعصب ، خشونت اسلام عین لطافت اسلام است و آن هایی که در اینجا در رابطه با خشونت اسلا نظر گذاشته بودند توصیه می کنم همه چیز را درست سر جای خود قرار دهند تا نتایج درستی را بگیرند و بدانند که در ریاضیات که از منطق جدا نیست کافی است یک بار یک منطقی… بیشتر..
ارش
مهمان
ارش

هرچه فکر میکنم نمیفهمم برده داری چگونه از لطایف اسلام است. یا اینکه در جنگی مردی کشته شود زنش را به اسارت بگیرند و بعد برای خود تزویج نمایند . (جنگ بنی مصطلق ).

محمد
مهمان
محمد
برده داری موضوعی بوده که در نزد مردم جهان باستان رایج بوده است و اسلام نمی توانسته با آن مخالفت کند بنای اسلام بر محدود کردن آن بوده که آن را انجام داده است.هیچ یک از ادیان آسمانی برده داری را لغو نکرده است اما همگی بر محدود کردن آن تلاش کرده اند. اگراسلام موافق برده داری بود الان که برده داری از بین رفته می گفت برید از کفار حربی برده بگیرید.در حالی که اسلام چنین حرفی رو نمی زنه! حکم برده داری در اسلام همانند حکم حلیت شراب بوده که هر دو به مرور زمان نسخ شده اند.… بیشتر..
mahsa
مهمان
mahsa
در آیه ۴۶ سوره سبا تامل و تعمق کنید، خداوند در این آیه می‌فرماید: “قل انما اعظم بواحده آن تقوموالله و مثنی و فرادی ثم تتفکروا ما بصاحبکم من جنه ان هوالانذیر لکم بین یدی عذاب شدید” “بگو شما را فقط به یک نکته پند می‌دهم و آن این است که دو نفر دو نفر و یک نفر یک نفر در امر دینتان قیام کنید و سپس اندیشه کنید،‌هم‌سخن شما جنونی ندارد، او رسول خداست و از عذاب سخت روز قیامت که شما را در پیش است می‌ترساند. مهندسی در دانشگاه تورنتو کاناداست که توجه و دقت زیادی به روانشاسی… بیشتر..
mahsa
مهمان
mahsa
روش بی‌نظیری که در قرآن وجود دارد این است که اطلاعات مشخص و معینی را به شما می‌دهد در حالی که در هیچ کتاب آسمانی مطرح نشده است مثل سوره عمران آیه ۴۴ که می‌فرماید: ذلک من انباء الغیب نوحیه الیک و ما کنت لدیهم اذیلقون اقلامهم ایهم یکفل مریم و ما کنت لدیهم اذ یختصمون، این از اخبار غیب است که به تو وحی کردیم و تو حاضر نبودی آن زمان که قرعه برای نگهبانی و کفالت مریم می‌زدند و سر این امر کارشان به نزاع می‌کشید. یا در سوره هود‌ آیه ۴۹ آمده است: تلک من انباء الغیب… بیشتر..
سکوت
مهمان
سکوت
درود به نظر من انسانیت برترین دین هست منظور از انسانیت معنای واقعی اون هست نه فقط یه تصویر گنگ از یه نفر که از عقلش استفاده نمیکنه و نیاز های بنیادینش رو در نظر نمیگیره و یا اگر به اونها توجه داره انقدر این توجه زیاد میشه که باز هم نمیتونه از عقلش استفاده کنه و باعث عقب افتادگی میشه… شاید حرفم یکم طولانی بشه درون انسان و روح انسان طوری آفریده شده که ذاتا خوب هست و خوبی رو می پسنده ، حالا خدا میاد میبینه به انسان عقل داده ولی اون انسان بعضی مواقع به اشتباه ازش… بیشتر..
مریم
مهمان
مریم

سلام آقای حسین شکرانی من میخوام گنج اسلام و شیعه بودن رو به رنج خودم داشته باشم و از صحبتای خیلی خوب شما واقعا استفاده بردم ممنون
اگه مایلید بهم در این مورد کمک کنید آدرس ایمیلتون رو بنویسید یا بگید آدرسمو بنویسم براتون، اگه کمکم کنید ممنون میشم

حسین شکرانی
مهمان
حسین شکرانی

@مریم,
البته من چیز زیادی بلد نیستم . ولی خوشحال میشم اگه کاری بتونم براتون انجام بدم .
hosseinshokrani@yahoo.com

کارو
مهمان
کارو

به نظر من به کاربردن واژه کامل و ناکامل برای دین اشتباهه چراکه همه ادیان برای پیروانشون مقدسن زمان ومکان دوعامل هستند که باعث شده ادیان از لحاظ ساختاری متفاوت باشند و رسیدن به پروردگار یکتا و هدایت بشر وارامش جاودانی وجه اشتراک ادیان است

انی کاظمی
مهمان

کاملا مشخص شد که مکتب شما چیست!
پشت به تو

eni
مهمان

درود. دوست عزیز. تمامی کتاب های در سرور های مطمئین آپلود شده اند.به فکر ما شما باید دوباره امتحان کنید.

wpDiscuz