دانلود رایگان در کتابخانه تاریخ ما

دانلود کتاب ثم اهتدیت (آنگاه که هدایت شدم)

نام کتاب

کتاب ثم اهتدیت (آنگاه که هدایت شدم) (دانلود+)

نویسنده

دکتر محمد التیجانی السماوی

توضیح

دانلود کتاب ثم اهتدیت
رمز عبور

www.tarikhema.org

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

۱۷۲۸ کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

دیدگاه بگذارید

6 Comments on "دانلود کتاب ثم اهتدیت (آنگاه که هدایت شدم)"

Notify of
avatar
matin
Guest
matin
چرا حضرت علی رضی الله عنه سکوت کرد؟ ا در این گفتار می خواهیم رفتار شخصیت دیگر این داستان یعنی کسیکه مدعیان, مدعی اند حقش غصب شده است را بررسی کنیم ما رفتار او در مقابل غاصبان را از منابعی نقل میکنیم که پیروان او از هر فرقه ای قبول دارند. همه پذیرفته اند حضرت علی رضی الله عنه برای کسب حق خدا دادی دست به شمشیر نبردند و ۲۵ سال سکوت کردند، چرا؟ تا آنجا که من میدانم تشیع معمولاً برای توجیه این سکوت دو دلیل میاورند: دلیل اول: حضرت بدان خاطر سکوت فرمود که اساس اسلام بخطر نیفتد… Read more »
ابو لولو
Guest
ابو لولو

بسم الله القاصم الجبارین
تقدیم به عزیزان اهل سنت

فرخنده نموده ست علی ماه رجب را
از اوج ادب درس بداده ست ادب را
سنی!ز چه رو روی سوی کعبه نمودی؟
دانی که علی فخر بود خانه ی رب را
ذانی که عمر از چه دهد داد خلافت
دانی که ازو چون و چرا چیست سبب را
میخواست تلافی احد را بنماید
بشکسته علی پشت دلیران عرب را
http://www.valiasr-aj.com

[پاسخ]

یاسر
Guest
یاسر
به غیر از حق توکل، شرک باشد نباشد گر تعقل، شرک باشد فروریز بنای شرک در ظلم که آغاز تزلزل، شرک باشد مده نذر و مزن بر سینه و سر که این اعمال در کل شرک باشد بنای شرک آمیز ولایت اگر دیدی که شد شُل، شرک باشد اگر شد ملت باهوش با نفت فقیر آسمان جُل، شرک باشد شریعت با ولایت بند آمد برای اینکه این پُل، شرک باشد زیارتخوانی و گنبد پرستی چنین اعمال در کل شرک باشد امام غائب حاضر چو الله بدان ای گیج مُنگُل، شرک باشد نخواندی قل هو الله احد تو که ضد سوره… Read more »
ابراهيم
Guest
ابراهيم

تیجانی در این کتاب اکثر شبهات مطرح شده توسط آقا متین که با دروغ های تاریخی که هیچ سندی معتبر و قابل اطمینان ندارند سعی در اثبات جفنگیات خنده دار خود دارید را پاسخ گفته

[پاسخ]

یاسر
Guest
یاسر
می توانید کدام یاداشت متین دروغ وبی سند است [پاسخ]adel پاسخ در تاريخ خرداد ۱۱ام, ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ قبل از ظهر:سلام. البته مثل اینکه غدیر فراموش شده و منطق شیعه از غدیر سرچشمه میگیرد .اینکه یک گروه فامیل و قوم وخویش بوده اتد و نوه ابوبکر را پسر یکی از امامان به گفته این آقا به همسری برگزیده که دلیل انصراف از حق مسلم ولایت نمیشود. شاید همین دختر ابوبکر را قبول نداشته یا شاید هم قبول داشته.کتاب یازده جلدی الغدیرمرخوم علامه امینی.که برای نوشتنش ده هزار جلد کتاب را از اول تاآخر خوانده ( به گفته خودش )و به صد… Read more »
adel
Guest
adel
سلام. البته مثل اینکه غدیر فراموش شده و منطق شیعه از غدیر سرچشمه میگیرد .اینکه یک گروه فامیل و قوم وخویش بوده اتد و نوه ابوبکر را پسر یکی از امامان به گفته این آقا به همسری برگزیده که دلیل انصراف از حق مسلم ولایت نمیشود. شاید همین دختر ابوبکر را قبول نداشته یا شاید هم قبول داشته.کتاب یازده جلدی الغدیرمرخوم علامه امینی.که برای نوشتنش ده هزار جلد کتاب را از اول تاآخر خوانده ( به گفته خودش )و به صد هزار کتاب مراجعه داشته مینواندراهگشاباشد..و اینکه پیامبر اکرم فرمودند جانشینان بعد از من دوازد نفرند ودر کتب مرجع اهل… Read more »
wpDiscuz