دانلود کتاب در کتابخانه رایگان تاریخ ما

دانلود کتاب روزهای پیشاور (ردی بر کتاب شبهای پیشاور )

نام کتاب

روزهای پیشاور

نویسنده

محمد باقر سجودی

توضیح

این کتاب نقدی است بر کتاب شبهای پیشاور سلطان الواعظین . نویسنده کوشیده مورد به مورد مناظرات کتاب مذکور را واکاوی کند .
رمز عبور

www.tarikhema.org

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

۳۰۴۰ کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

دیدگاه بگذارید

109 نظر در "دانلود کتاب روزهای پیشاور (ردی بر کتاب شبهای پیشاور )"

دنبال کردن
avatar
حسن
مهمان
حسن
یا نویسنده این کتاب مطالب ضعیف و نادرستی را نوشته است که در این صورت باید مایه شادی شیعیان باشد زیرا نشان می دهد که آنها دلایل متقنی برای مقابله با شبهای پیشاور ندارند. بنابراین جای خشم و بحث و نزاع نیست. اگر به قدرت عقاید خود و مستدل بودن آنها باور داریم نباید از انتشار چنین کتابهایی بترسیم دوستان عزیز با حذف این نوع کتابها این ایده را به ذهن بسیاری القا می کنیم که چون زورمان به پاسخ به این کتابها نرسیده آنها را حذف کرده ایم و به این واسطه ناخواسته آب به آسیاب آنها ریخته ایم… بیشتر..
یاسر
مهمان
یاسر
الحمد لله رب العالمین والصلوه والسلام علی خیر خلقه محمد وعلی آله وأصحابه الذین بذلوا أنفسهم وأموالهم فی سبیل الله وعلی من تبعهم بإحسان إلی یوم الدین.اللهم اهدنا الصراط المستقیم صراط الذین أنعمت علیهم غیر المغضوب علیهم ولا الضالین. دین اسلام تنها دینی است که نزد خداوند مقبول می‌باشد و بزرگترین افتخار ما این است که دارای دینی هستیم که جامع همه کمالات است , این دین با تلاش و زحمات و فداکاریهای شبانه روزی رسول الله(صلی الله علیه وسلم) و یاران جان نثار او، به ما رسیده اگر رسول الله(صلى الله علیه وسلم) این همه مشکلات را در راه… بیشتر..
مرتضي
مهمان
مرتضي

خدا لعنت کند نویسنده کتابی را که نام آن را روزهای پیشاور گذاشته است
مناظره سلطان الواعظین بسیاری از کسانی را که ناآگاهانه در چاه ضلالت ملاهای بی دین و جهنمیان روزگار ،گرفتار بودند را در مسیر تعالی انسانیت قرار داد همین بس که خود مناظره کننده شما مجلس مناظره را با اشک وندامت از عمری که باعث تباهی بقیه گردیده بود ، ترک کرد
امیدوارم این کتاب از روی این سایت برداشته شود
کتابل شبهای پیشاور همچون خورشیدی تابان میماند که باعث مسلمان شدن بسیاری از گهراهان شده و خواهد شد
مرتضی از شهر زاهدان

حسین عبداللهی
مهمان
حسین عبداللهی

بسم الله الرحمن الرحیم
اگر میخواهید با شخصیت جناب آقای محمد باقر سجودی آشنا شوید به شبکه های وهابی کلمه و نور مراجعه بفرمایید
ایشان از شخصیتهای معروف آقایان وهابی هستنند که در عین بی سوادی بسیار ادعای علم هم دارند. لطفا اگر قصد گسترش آگاهی دارید از نویسندگان بی غرض و بی مرض استفاده کنید نه امثال ایشان

سه پیچ
مهمان
سه پیچ

ندارد سواد و زند لاف علم
به چشم محب علی(ع) همچو کرم
اگر مرد مردی گریزی چرا؟
ز قزوینی این ذریه مرتضی

سام
مهمان
سام

خنده داره!
اصلا لحن کتاب لحن یه نویسنده و رسمی نیست!
خیلی خنده دار نقد کرده! انگار داره بحث و دعوا میکنه!

نويدنوا
مهمان
نويدنوا

سلام بر هم دوستان
چیزی که حقیقت دارد همه میدانند ولی کسانی هستند که میخواهند بین دو مذهب نزاغ بوجود بیاورند و انها نیز خود لادین هستند برادران من چرا وقت خودرا صرف این حرف ها میکنید چرا در باره این فکر نمیکند که امروز جنگ بین کفر و اسلام است چرا با هم متحد نمیشوید

سه پیچ
مهمان
سه پیچ

سلام
وهابی+صهیونیزم پیوندتان مبارک!!
دوست عزیز ما هرگز اهل سنت عزیز را در جرگه وهابیت بی غیرت نمی شماریم…
شیعه+سنی+دو برادر مانند کوه پشت هم
شیعه و سنی دو یار با همند

شيخ عبداله
مهمان
شيخ عبداله

لعنت خدا باد برکسانی که اولاد ها علی را در معر که جنگ رها کردن و پابه فرارنهادن انها شیعه ها بی غیرت بودن که فرار کردن

سه پیچ
مهمان
سه پیچ

سلاما!!!

عمار
مهمان
عمار

@شیخ عبداله,
امام حسین ع:یا شیعه آل ابوسفیان،اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید!
بله شیعه های بی غیرت آل ابوسفیان بودند نه آل علی ع واولادش…

hani
مهمان
hani
نویسنده کتاب در میان انبوه کتب اهل سنت تنها دو کتاب صحیح بخاری و مسلم را از نظر روایات صحیح میداند(از نظر اهل سنت این دو کتاب از کتابهایی هستند که همسنگ قرآنند) و هیچ ایراد و اشکالی بر آن وارد نمیدانند. دو نمونه از روایات این کتاب را ببینید: ۱- حدیثِ «سنگسار کردن میمون به خاطر ارتکاب زنا» از دیگر احادیث بى پایه بخارى حدیث سنگسار کردن میمون است. نعیم بن حماد، از هشیم، از حصین، از عمرو بن میمون چنین نقل مى کند: در دوران جاهلیت، میمون زناکارى را دیدم که اطراف او جمع شده بودند و او… بیشتر..
یوسف عزیزی
مهمان
یوسف عزیزی
http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=226641 وقتی یک وهابی برای امام حسین(علیه‌السلام) گریه می‌کند! بعد از آنان خواستم کتابی به من معرفی کنند تا درباره‌ی شیعه بیشتر تحقیق کنم. آنها کتاب المراجعات و شبهای پیشاور را به من معرفی کردند. آن کتاب ها را تهیه کردم و شروع کردم به خواندنشان . مطالب آن دو کتاب را که می خواندم برای اینکه ببینم مطالبی که از کتاب های اهل سنت نقل می کنند صحیح است یا نه، فورا مراجعه می کردم به کتاب‌ های اهل سنت یا به نرم افزار المکتبه الشامله و با کمال تعجب می‌دیدم مثل اینکه این روایات، واقعیت دارد. برای من… بیشتر..
محمد امین
مهمان
محمد امین
کتاب شبهای پیشاور کاملا حقیقته، که به خود قرآن هم ثابت میشه سوال؟! وجود آیه تطهیر اگر برای اهل بیت و ائمه اطهار نیست، پس در وصف ابوبکر و عمر و عثمان است، که عثمان بخاطر این همه کثافت کاری می کشنش! یا در وصف ابوبکر و عمر هست که خون به دل پیغمبر کردن، که پیغمبر برای صلح مجبور به ازدواج با این قبایل شد! دوستان اهل تسنن! اگر به حج رفتید، حتما درب خانه علی ع را ببینید که وهتبیون ملعون آن را پوشانده اند تا کسی متوجه نشود تنها دربی که به داخل مسجد باز میشده است… بیشتر..
حسین
مهمان
حسین

سلام دوستان اگه کسی به مطالعه کتاب وزین شبهای پیشاورموفق شده باشد میداندکه یکی ازشروط سلطان الواعظین وعلمای اهل سنت استنادبه قران وکتب موردوثوق طرفین است من که به عقل وهوش نویسنده روزهای پیشاورحسرت خوردم که درمجالس بحث علمای اهل سنت باداعی هیچکدامشان متوجه عدم انتساب فلان عالم به خودشان وکیششان نشدندومطالب موردادعای ایشان راذکرنکردندمگرازریشه منکرچنین جلساتی بشویم مطلب دیگرعزیزدل ملاک برای ماتمام اعمال ورفتاریک فرداست درطول حیاتش نه فقط یک برهه یعنی به صرف همسری رسول اکرم ص یاهمراهی درغاروشرکت درغزوات برای ماموجب رجحان وبرتری نمیشود

عبدالله
مهمان
عبدالله

آیه ی تطهیر اصلا آیه نیست و بریده شده. کل آیه را ببینین تا بدونین این آیات در مورد زنان ژیامبره و طبق اینٰ زنان از اهل بیت هستند:
یا نساء النبی لستن کأحد من النساء إن اتقیتن فلا تخضعن بالقول فیطمع الذی فی قلبه مرض وقلن قولا معروفا وقرن فی بیوتکن ولا تبرجن تبرج الجاهلیه الأولى وأقمن الصلاه وآتین الزکاه وأطعن الله ورسوله إنما یرید الله لیذهب عنکم الرجس أهل البیت ویطهرکم تطهیرا } .

سلطان
مهمان
سلطان
اقای یاسر انصاری خوب برای خودت داستان میبافی دوستان گول این اقارو نخورید اولا خیلی از حرفاشو بدون سند گفته یعنی تو کتابها نیست بافته تا با بقیه حرفاش به خورد من وتو بده شما خیلی راحت میتوانید با مراجعه به سایت موسسه تحقیقاتی ولیعصر به جواب باسند ومدرک برسید نه حرف الکی برای ما فقط سند ومدرک مهمه هر حرفی که میزنی باید سند داشته باشه شیعیان عزیز وبرادران اهل سنت خواهشا یکبار به این سایت سر بزنید وبه دنبال سوالات خود باشید فقط ببینید چقدر باسند تمام جوابها را داده واصلا از خودش حرف نزده واز خودش قران… بیشتر..
مهدی
مهمان
مهدی

مرگبر وهابی های زنا زاده.

وحید
مهمان
وحید

بسم الله الرحمن الرحیم
آقای عبداالله پاسخ شما در مطلبی که در خصوص آیه تطهیر آوردید در کتاب شبهای پیشاور کامل آورده شده
کتاب روزهای پیشاور را کمی خواندم باعث شد تا اعتبار شبهای پیشاور نزد من چند برابر بیشتر شود. لازم به ذکر است بنده بتازگی مسلمان شده ام و نظرات شیعه و سنی را مطالعه نموده. اهل سنت را دارای تلقی سطحی و ساده از اسلام یافتم و تشیع به نظرم عمیق تر و به حقیقت نزدیک تر آمد
اللهم عجل لویک لفرج

wpDiscuz