دانلود کتاب در کتابخانه رایگان تاریخ ما

دانلود کتاب مختصر صحیح بخاری با ترجمه فارسی و کیفیت بالا

نام کتاب

کتاب مختصر صحیح بخاری (دانلود+)

نویسنده

امام بخاری
ترجمه توسط : استاد عبدالقادر ترشابی

توضیح

دانلود کتاب مختصر صحیح بخاری – ترجمه فارسی
رمز عبور

www.tarikhema.org

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

۶۷۷۸ کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

دیدگاه بگذارید

121 نظر در "دانلود کتاب مختصر صحیح بخاری با ترجمه فارسی و کیفیت بالا"

دنبال کردن
avatar
محمد
مهمان
محمد
سلام به همه ی برادران مسلمان اهل سنت و شیعه. میخواستم به همه ی برادران مسلمان عرض کنم بهتر نیست از این جدل های قدیمی و اختلاف برانگیز کناره بگیریم؟ به نظرتون اگر خود پیامبر گرامی اسلام الان زنده بودند از این بحث ها حمایت میکردن؟ بیاید همه ی ما به عقاید همدیگه احترام بگذاریم و همدیگر رو همون جوری که هستیم قبول کنیم و به جای اختلافات بر مشترکاتمون تمرکز کنیم و کمی بیشتر به هم همدل باشیم. دست از این اختلافاتی که سبب عقب ماندگی صدها ساله ما مسلمانان شده بردارید و بر محور پیامبر گرامی اسلام و… بیشتر..
خالد
مهمان
خالد

شیعه رافضی اول مسلمانیت خود را ثابت کند بعد حرف از حدیث و روایت زند

علی
مهمان
علی
@خالد, آقای خالد/ اسلام یعنی دین تسلیم شدن در برابر رضای خداوند/ رضای خداوند بر این بود که به پیامبر نسبت هذیان گفتن داده بشه؟/رضای خداوند برا این بود که دختر پیامبر رو بین در و دیوار له بکنن؟/رضای خداوند برا این بود که خونه ی حضرت فاطمه رو به آتیش بکشن؟/ رضای خدا بر این بود که خلافتی که از طرف خود خدا پس از پیامبر(در روز غدیر) به حضرت علی داده شده بود غصب بشه؟/ رضای خدا بر این بود که فدک که میراث حتمی پیامبر به حضرت زهرا بود غصب بشه؟/همه و همه ی این مطالب بالا… بیشتر..
حسام
مهمان
حسام
با سلام اگه از یهودیان پرسیده شود که بهترین مردم پس از حضرت موسی که بود میگویند که یاران ایشان . و اگر از مسیحیان پرسیده شود بهترین خلق بعد از حضرت عیسی که بود حتما جواب میدهند که حواریون و یاران ایشان بود . حال اگر از شیعیان رافضی پرسیده شود که بدترین مردم ( مسلمانان ) که بودند مطمینا خواهند گفت یاران و اصحاب حضرت محمد (ص) !!!!!!!! شیعیان رافضی به جای این همه مغلطه گویی و دروغ پراکنی بهتره جواب بدن که در طی این ۱۴۰۰ سال چه سودی برای اسلام داشته اند ؟!!! آیا گروه و… بیشتر..
مهدی
مهمان
مهدی
با سلام اینکه در متن بالا اقای حسام پیش قضاوت می کنن و می گویند : ((حال اگر از شیعیان رافضی پرسیده شود که بدترین مردم ( مسلمانان ) که بودند مطمینا خواهند گفت یاران و اصحاب حضرت محمد (ص) !!!!!!!!)) حرف کاملاً غلطی است . مگر مبنای خوب ترین و بدترین در مذهب شیعه قرابت و یا دوری از پیامبر و اصحاب اوست ؟ مگر نوع نزدیکی فامیلی یا صحابه بودن ملاک خوب بودن هتش که نیست . پس ملاک ایمان و عمل صالح و استقامت در راه خداست . اویس قرنی از صحابه پیامبر نبود و حتی تا… بیشتر..
سید ذولفقار
مهمان
سید ذولفقار
با سلام به همگی برداران، من یکی از اولادهای رسول خدا ص و فاطمه زهرا س و جد پدریم علی ع هستم ، هنوز برایم این سوال مطرح است که کوثر حضرت رسول ص حبیب خدا، بی بی فاطمه س کجا دفن شده؟!!!!! ما چه کردیم بعد رسول ص با اولادش؟ علی ع را که فرق شکافتیم! حسن ع را زهر دادیم! حسین ع را سر بریدیم! و زهز دادیم و زندان و شکنجه کردیم! روز قیامت چه جوابی به حبیب خدا بدیم؟ ما کسانی رو کشتیم که برای مباهله خدا آنها رو انتخاب کرد! یعنی تمام آبروی اسلام و… بیشتر..
در جستجوی حقیقت
مهمان
در جستجوی حقیقت
سلام دوستان شیعه وسنی من. من شیعه متولد شدم ولی در جستجوی حقیقت درباره ادیان و مذاهب گوناگون در حال تحقیق هستم! هر چه بیشتر کتاب میخوانم، بیشتر به شیعه بودنم افتخار میکنم. به دوستان عزیز سنی کتاب “انگاه هدایت شدم” را پیشنهاد میکنم و نیز خواندن خطبه فدکیه را که منابع شیعه و سنی آن را روایت و صحت آن را تایید کرده اند. آیا نشنیده اید که حضرت محمد(ص) فرمودند «فاطمه بضعه منّی یوذینی ما آذاها ، ویغضبنی ما اغضبها»؛ (فاطمه پاره تن من است هر که او را اذیت کند مرا اذیت کرده و هر که او… بیشتر..
عمر و علی یاران نبی
مهمان
عمر و علی یاران نبی
حضرت عمر و حضرت علی اهل بهشت اند. چرا اینکارا رو می کنید.پیامبر اگر زنده بود چقدر غم می خورد.نهج البلاغه و صحیح بخاری و قرآن مال سنی و شیعه هست و باید از انها پیروی بشه به کسی فحش ندید. هر چه خوندی و شنیدی بزار کنار افکار و عقیده ها رو برسی کن. با تفکر فکر کن ببین کدوم مذهب به الله نزدیکه. تنها یک تاریخ رو نخون بار ها بخون.قضاوت نکن که قضاوت فقط مخصوص الله هست. نه حضرت عمر رو فحش بدید و نه حضرت علی. و ادب داشته باشید که علامت مومنان همینه. پیرو الله… بیشتر..
نعمت الله
مهمان
نعمت الله

اسلام علیکم رحمت الله برادران تنها به دو چیز ایمان داشته باشید قرآن حدیث شما ها انشاءالله فیروز هستید با سلام نعمت الله مرادی

زانیار
مهمان
زانیار

سرباز اجنبی نباشید با شیویع تفرقه اسلام سود نخواهد برد .چه اهل سنت مانند خودم و چه برادران تشییع .اختلافات ما ریشه ی عمیق در اختلاف روایات دارند از بی تجربگی دست بردارید تقوا حاصل کنید .بهتر است از بزرگی خداوند ج صحبت گردد تا بزرگی یاران نبی .در حضور الله تعالی مدح هیچ کس جایز نیست و الله سبحانه همه جا حضور دارد .پس او را مدح کنید که برای هر دو گروه سزاوارتر است اگر تعقل کنند.و همچنین مورد اختلاف نیست.

ذبیح الله
مهمان
ذبیح الله

ازراه بحث مباحثه اسلامی به توافق برسید همدیگرپزیرباشیداسلام دین اخوتوعدالت صداقت است فاحش گویی خصلت منافقین است

خواجه عصمت الله صدیقی
مهمان
خواجه عصمت الله صدیقی
آری به تمام معنی به تمام نظریات شما موافقم. در اصل و ریشه هیچ فرق بین شیعه و سنی وجود ندارد آنچه اختلافات امروز بوجود آمده همه بدعت های است که از طرف کسانی به ما تحمیل شده که خود آنها جواسیس کشور های غربی بودند و استند ولی خود را تکه داران مذهب میدانند. اگر اختلاف بین شیعه و سنی در گذشته و جود می داشت پس چرا امام جعفرصادق دحمت الله علیه و امام ابوحنیفه رحمت الله علیه در امور دینی از یکدیگر مشوره می گرفتند و حتی یکدیگر خویش را استاد و شاگرد یکدیگر میدانستند و در… بیشتر..
شکوهی
مهمان
شکوهی
خداوند بزرگ هر دین(از جمله اسلام) را مایه رحمت و هدایت برای مومنان منجمله مسلمانان نازل فرموده و بخصوص به مسلمانان تاکید کرده که دین تانرا تقسیم و تجزبه نکنید. قبور پیامبران را معبد و عبادت خانه نسازید. در حالیکه مقام پیامبر اسلام مقام رسالت و در حین حال مقام بندگی( رسول خدا و بنده خدا) است . علمای اسلام این دین را به مذاهب ها ،فرقه ها طریقه ها گروه ها و احزاب تقسیم و تجزیه کرده ( بالاتر تر از دوهزار گروه و فرقه) ،مسمانان را اهل نفاق ،اهل قبر پرستی ،مرده پرستی ،خرافات پرستی، ساختند.کی ها به… بیشتر..
شمس الرحمن آقتاش
مهمان
شمس الرحمن آقتاش

واقعا بسیار مطالب خوب وارزنده را پخش میکنید از شما ممنون

Anonymous
مهمان
Anonymous

جاوید قاسمی

sheikh haroon
مهمان
sheikh haroon

للی جان امروزه روافظا مردمو میخورن همانطور که بشار مردمو درسوریه میخوره

راست میگه حسام

wpDiscuz