دانلود کتاب در کتابخانه رایگان تاریخ ما

دانلود کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها

نام کتاب

دانلود کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها (دانلود+)

نویسنده

سید علی صالحی

توضیح

کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها

رمز عبور

www.tarikhema.org

تهیه توسط

اِنی کاظمی

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

۶٫۹۶ مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF

منبع الکترونیکی

irebooks

دیدگاه بگذارید

12 نظر در "دانلود کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها"

دنبال کردن
avatar
هانیه
مهمان
هانیه

سلام، با تشکر اگه میشه لطف کنین این کتاب رو برام ایمیل کنید!

الف
مهمان
الف

@هانیه,

Thaitaiwan
مهمان
Thaitaiwan

I found myself nodding my ngoign all the way through.

ن
مهمان
ن

چه وضعیه همه عین گدا هی میگن ایمیل کن ایمیل کن چه رسمیه تو اینترنت راه افتاده

رضوان جوزانی
مهمان
رضوان جوزانی
چرا اسمی از کورش هخامنشی در منابع کهن وجود ندارد ۱- کورش هخامنشی در متون اوستایی نام کورش در متون اوستایی (اعم از یسناها، یشت‌ها، ویسپرد، وندیداد و خرده‌اوستا) نیامده است. ۲- کورش هخامنشی در متون شرق‌ ایرانی نام کورش در متون شرق ایرانی (اعم از سغدی، بلخی، خوارزمی، سکایی و جز آنها) نیامده است. ۳- کورش هخامنشی در متون فارسی باستان در متون فارسی باستان هخامنشی اطلاعاتی باره کورش وجود ندارد، اما در دو جا نام او به شکل‌های زیر آمده است. یکبار در کتیبه‌های کوتاه و مکرر پاسارگاد: «من کورش، شاه هخامنشی»؛ و دیگری در کتیبه داریوش در… بیشتر..
آریا
مهمان
آریا

@رضوان جوزانی, اگرهمه ایرانیان مثل بعضی ها با عرب و ترک و…قاطی شده باشند وکتابهایشان بارها توسط عرب و ترک ومغول و یونانی و…سوزانده شده باشد وزیاد هم اهل پاسداری از نیاکانشان نباشند هیچ بعید نیست که شما راست میگی!

کیخسرو
مهمان
کیخسرو

@رضوان جوزانی, شما ایمیلتو میدی؟من کارت دارم

طراحی سایت
مهمان
طراحی سایت

فوق العاده بود مرسی

خشایار
مهمان
خشایار

خیلی عالی

صادق
مهمان
صادق
@رضوان جوزانی : همین امر تاریخ نویسی با غرض ورزی در مورد بابک خرمدین , نمونه ی بارز دیگریست که مورد کذب نویسی مخالفان از شیوه ی زندگی , دین و نحوه ی تولدش و … بلکه دهان تاریخ سرزمینمان را بسته نگه داشته , زیرا به صلاح برخی مسایل که همه میدانند و خروش و جوشش میهن پرستی ها میشود. این روزها هم شکوه امپراطوری هخامنش را نمیشود تکذیب کرد اما میبینیم که چطور کمرنگش میکنند و در پی ویرانیش هستند ,نمونه اش کتب درسی و حذف سلسله ی هخامنشی, نبودن نام کوروش در کتب و متون گذشته دلیلی… بیشتر..
ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل
عزیزم اقای رضای جوزانی نام کوروش در شاهنامه فریدون و جاییم هم گفته شده ک جمشید میباشد در شاهنامه نام هیچ پادشاهی بنام اصلی خودنیامده مثلا نام داریوش کجاشه نام خسرو کجاشه بعدشم در کتاب تاریخ نوشته هرودت یونانی که در ان زمان دشمن ایرانیا بودن هرودت به نیکی یاد میکنه و در کتاب تورات هم بصورت مستقیم امده و در کتب تاریخ ک بدست روم یها نوشته شده نام کوروش سایروس میگفتند امده و محض اطلاع جنابعانی کوروش نام یونانی نی یک نام کاملا ایرانی اصله در زبان بختیاری کوروش :کور میشود پسر.روش میشود شیر خواهشا با مطالعه حرف… بیشتر..
کوروش
مهمان
کوروش

آقای جوزانی عزیز. مثل اینکه حالت خوب نیست میخوای انکار کنیم نبوده؟؟! میخوای بگیم خیلیهای دیگه بودن؟؟! حتمأ دنبال کوروش میگشتی تو کتابا با دوتا کتاب خوندن شدی تاریخ شناس. باریکلللللللا نه باریکلا

wpDiscuz