دانلود رایگان در کتابخانه تاریخ ما

دانلود کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها

نام کتاب

دانلود کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها (دانلود+)

نویسنده

سید علی صالحی

توضیح

کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها

رمز عبور

www.tarikhema.org

تهیه توسط

اِنی کاظمی

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

۶٫۹۶ مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF

منبع الکترونیکی

irebooks

دیدگاه بگذارید

12 Comments on "دانلود کتاب منم کوروش شهریار روشنایی ها"

Notify of
avatar
هانیه
Guest
هانیه

سلام، با تشکر اگه میشه لطف کنین این کتاب رو برام ایمیل کنید!

[پاسخ]

الف پاسخ در تاريخ مهر ۸ام, ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ قبل از ظهر:

@هانیه,

[پاسخ]

الف
Guest
الف

@هانیه,

[پاسخ]

Thaitaiwan
Guest
Thaitaiwan

I found myself nodding my ngoign all the way through.

[پاسخ]

ن
Guest
ن

چه وضعیه همه عین گدا هی میگن ایمیل کن ایمیل کن چه رسمیه تو اینترنت راه افتاده

[پاسخ]

رضوان جوزانی
Guest
رضوان جوزانی
چرا اسمی از کورش هخامنشی در منابع کهن وجود ندارد ۱- کورش هخامنشی در متون اوستایی نام کورش در متون اوستایی (اعم از یسناها، یشت‌ها، ویسپرد، وندیداد و خرده‌اوستا) نیامده است. ۲- کورش هخامنشی در متون شرق‌ ایرانی نام کورش در متون شرق ایرانی (اعم از سغدی، بلخی، خوارزمی، سکایی و جز آنها) نیامده است. ۳- کورش هخامنشی در متون فارسی باستان در متون فارسی باستان هخامنشی اطلاعاتی باره کورش وجود ندارد، اما در دو جا نام او به شکل‌های زیر آمده است. یکبار در کتیبه‌های کوتاه و مکرر پاسارگاد: «من کورش، شاه هخامنشی»؛ و دیگری در کتیبه داریوش در… Read more »
آریا
Guest
آریا

@رضوان جوزانی, اگرهمه ایرانیان مثل بعضی ها با عرب و ترک و…قاطی شده باشند وکتابهایشان بارها توسط عرب و ترک ومغول و یونانی و…سوزانده شده باشد وزیاد هم اهل پاسداری از نیاکانشان نباشند هیچ بعید نیست که شما راست میگی!

[پاسخ]

کیخسرو
Guest
کیخسرو

@رضوان جوزانی, شما ایمیلتو میدی؟من کارت دارم

[پاسخ]

طراحی سایت
Guest
طراحی سایت

فوق العاده بود مرسی

[پاسخ]

خشایار
Guest
خشایار

خیلی عالی

[پاسخ]

صادق
Guest
صادق
@رضوان جوزانی : همین امر تاریخ نویسی با غرض ورزی در مورد بابک خرمدین , نمونه ی بارز دیگریست که مورد کذب نویسی مخالفان از شیوه ی زندگی , دین و نحوه ی تولدش و … بلکه دهان تاریخ سرزمینمان را بسته نگه داشته , زیرا به صلاح برخی مسایل که همه میدانند و خروش و جوشش میهن پرستی ها میشود. این روزها هم شکوه امپراطوری هخامنش را نمیشود تکذیب کرد اما میبینیم که چطور کمرنگش میکنند و در پی ویرانیش هستند ,نمونه اش کتب درسی و حذف سلسله ی هخامنشی, نبودن نام کوروش در کتب و متون گذشته دلیلی… Read more »
ابوالفضل
Guest
ابوالفضل
عزیزم اقای رضای جوزانی نام کوروش در شاهنامه فریدون و جاییم هم گفته شده ک جمشید میباشد در شاهنامه نام هیچ پادشاهی بنام اصلی خودنیامده مثلا نام داریوش کجاشه نام خسرو کجاشه بعدشم در کتاب تاریخ نوشته هرودت یونانی که در ان زمان دشمن ایرانیا بودن هرودت به نیکی یاد میکنه و در کتاب تورات هم بصورت مستقیم امده و در کتب تاریخ ک بدست روم یها نوشته شده نام کوروش سایروس میگفتند امده و محض اطلاع جنابعانی کوروش نام یونانی نی یک نام کاملا ایرانی اصله در زبان بختیاری کوروش :کور میشود پسر.روش میشود شیر خواهشا با مطالعه حرف… Read more »
کوروش
Guest
کوروش

آقای جوزانی عزیز. مثل اینکه حالت خوب نیست میخوای انکار کنیم نبوده؟؟! میخوای بگیم خیلیهای دیگه بودن؟؟! حتمأ دنبال کوروش میگشتی تو کتابا با دوتا کتاب خوندن شدی تاریخ شناس. باریکلللللللا نه باریکلا

[پاسخ]

wpDiscuz