دانلود کتاب در کتابخانه رایگان تاریخ ما

دانلود کتاب ناگفته‌هایی از کوروش بزرگ

کاربران به محتوای این کتاب اعتراض دارند.

نام کتاب

ناگفته‌هایی از کوروش بزرگ (‏دانلود+)

نویسنده

بهمن سوشیانت (بهمن انصاری)

درباره کتاب در این کتاب به بررسی رفتارها و وجناتی از کوروش هخامنشی میپردازیم و نکاتی را بازگو میکنیم که اکثر پژوهشگران در قرن اخیر برای استفاده ابزاری از نام کوروش، تعمدا آنها را مخفی نگاه داشته‌اند.

رمز ( پسورد )

www.tarikhema.org

????? حجم دانلود کتاب

۱۸۰ کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

به درخواست بیش از حد بازدیدکنندگان، لینک برداشته شد.
مسعود اکبری

دیدگاه بگذارید

95 نظر در "دانلود کتاب ناگفته‌هایی از کوروش بزرگ"

دنبال کردن
avatar
امیر
مهمان
امیر

نویسند ه کتاب حسن کچل از تو بهتر کتاب مینوشت بازم بگم….

فرزند ایران
مهمان
فرزند ایران
اقای بهمن سوشیانت من مطمئن هستم که اسم واقعی شما ابو زیاد نجف آبادی هستش و کلا شما عرب و عرب نوازی. ولی به این نکته مهم توجه داشته باشید که شاید در مقطعی شما عربها توانستید ماهیت ما را عوض کنید ولی حتما بدونید اصلیت ما قابل عوض شدن نیست ما ایرانی هستیم ما فرزندان کوروش کبیر هستیم پس لطفا کاسه کوزه رمالی و فال گیری و دعانویسی تون از خاک پاک ایران جم کنید برید همون عربستان خودتون که دیس های ملخ سرخ شده و سگ آب پز منتظرتون هستن ایران دیگر هیچ بهایی به شما عربهای بدوی… بیشتر..
حدیث
مهمان
حدیث

دوستان واقعا برای همتون متاسفم . همتون سر کارید چه طرفدار های کوروش چه طرفدار های نویسنده . فقط می تونم دعا کنم روزی به راه راست هدایت بشید . بیچاره ها همتون بازیچه غربید که با این کار ها سرگرمتون نگهتون دارند و متاسفانه موفق شده اند …

عشق من كورش من
مهمان
عشق من كورش من
هرگز نخواب کوروش دارا جهان ندارد، سارا زبان ندارد بابا ستاره ای در هفت آسمان ندارد کارون ز چشمه خشکید، البرز لب فرو بست حتی دل دماوند، آتش فشان ندارد دیو سیاه دربند، آسان رهید و بگریخت رستم در این هیاهو، گرز گران ندارد روز وداع خورشید، زاینده رود خشکید زیرا دل سپاهان، نقش جهان ندارد بر نام پارس دریا، نامی دگر نهادند گویی که آرش ما، تیر و کمان ندارد دریای مازنی ها، بر کام دیگران شد نادر، ز خاک برخیز، میهن جوان ندارد دارا کجای کاری، دزدان سرزمینت بر بیستون نویسند، دارا جهان ندارد آییم به دادخواهی، فریادمان… بیشتر..
خشایار
مهمان
خشایار

من از مدیر سایت میخوام که هرچه سریع تر جلوی این مقاله توهین آمیزو بگیرد واقعا نمیدونم چرا مدیرسایت داره با این نویسنده همکاری میکنه . برای همه ما ثابت شده که این نویسنده یک کینه از کورش بزرگ داره . ازتون خواهش میکنم نوشته هایی که از طرف هرکسی ارائه میشه بخونید وبعد در سایت قرارش بدین واقعا نمیدونین وجه سایتتون داره با این مقاله خراب میشه.

فرهاد
مهمان
فرهاد

آقای بهمن این کارتو با حمله اعراب به ایران برابری میکنه اون حمله به خاک ایران بود واین حمله به فرهنگمون و تاریخمون

سروش
مهمان
سروش

نویسنده این کتاب برای سطر به سزر جملاتش منبع تاریخی اورده بود
یعنی هیچ چیزیرو از خودش ننوشته بود همه اینا تو تاریخ اومده
متاسفم که لینک دانلود حذف شد

کسایی هم که فحش دادن تربیت کوروش رو داشتن نه؟ کوروش گفته فحاشی کنید به منتقد اره ؟

الیاس
مهمان
الیاس

آقای محترم چقدر پول گرفتی این کتاب نوشتی ؟
راستشو بگو من دو برابرشو میدم ..
دروغ گناه بزرگیه…

مهیار
مهمان
مهیار
. ریچارد فرای در دهه ۱۹۷۰ در هنگامی که در دانشگاه پهلوی شیراز به تدریس اشتغال داشت بناگاه تدریس را رها کرد و به شغلی آزاد (مدیریت یک سوپرمارکت) روی آورد و سه سال بعد به اصرار و دعوت دانشگاه هاروارد بار دیگر به تدریس در این دانشگاه پرداخت. دکتر ویلیام پیرویان استاد دانشگاه آزاد اسلامی کرج تعریف می کرد که زمانی در امریکا در جلسه سخنرانی فرای حضور داشتم. پس از سخنرانی ایشان و به هنگام پرسش و پاسخ اجازه خواستم سوالی شخصی از ایشان بپرسم. ایشان اجازه داد و من از علت ترک درس و دانشگاه در آن… بیشتر..
کورش
مهمان
کورش

درود نمیگویم زیرا لایق آن نیستی , نام سوشیانث را بر خود گذاردی که چه بشود؟ آیا این نشانه علاقه تو به فرهنگ پارسی است؟ چرا از نام تازی خود گریزانی؟ گیرم که کورش را در نظر ایرانیان کوچک شمردی , اسطوره جایگزینت کیست برای ای ملت؟
عمر با لشکر بیشمارش نتوانست فرهنگ ایران را نابود کند ,چنگیز و تیمور و اسکندر نیز همچنین.
تو و کارفرمایانت که عددی محسوب نمیشوید.

دل آرام
مهمان
دل آرام

دم همه ی جوووون های ایران باستانی گررررررررم. دوستووون دارم فراوووون.

wpDiscuz