دانلود رایگان در کتابخانه تاریخ ما

دانلود کتاب های مقدس عهد عتیق و جدید: تورات و انجیل

این کتاب به درخواست واحد اجرای دستورات دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف گردید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

این کتاب به درخواست واحد اجرای دستورات دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف گردید


930 دیدگاه در “دانلود کتاب های مقدس عهد عتیق و جدید: تورات و انجیل”

 1. عشق

  خداوندنه دین است و نه مذهب و قبیله و نه هیچ چارچوب دیگر
  همه ما او را دور می زنیم و به جای نقد ، نسیه (دین) را می چسبیم
  همه انسانهای کامل (بودا- زرتشت-مسیح- محمد) و عرفای کامل (حافظ- بایزید-مولوی-باباطاهر-فرانچسکو و ….) برای نشان دادن اینکه او تنها عشق و توجه و کسب آگاهی و رشد روحانی به بشریت کمک کرده و می کنند.
  دین در برحه ای از زمان ابزاری بود که برای عموم آمد ولی کارایی محکمی نداره ….

  [پاسخ]

  Reply

 2. عشق

  هیچ چیز حقیقت ندارد
  جز عشق
  و انسان عشق
  ………………………..
  جنگ ۷۲ ملت همه را عذر بنه
  چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند

  [پاسخ]

  mehdiAllah abdeAllah پاسخ در تاريخ شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۳ ۸:۳۴ قبل از ظهر:

  @عشق, روزی که چوب خط همین به قول شما نسیه دین را حساب کتاب کنند انوقت معلوم میشود که چه کسانی ضررکرده اند. اگر قران کتابی درست و از جانب پروردگارتان باشد فکر میکنید انوقت چه گروهی بازندگانند. انانکه خدا را از روی راهنمایش شناخته اند و اطاعتش کرد ه اند یا انانکه از روی حدس و گمان اطاعت پروردگارشان را انجام داده اند فکر میکنید کدام گروه به نجات نزدیکترباشد . سبحان الله الحکیم الخبیر

  [پاسخ]

  Reply

 3. غزاله

  با سلام
  راستش من تازه با این سایت اشنا شدم
  باخوندن حرفاتون فهمیدم که وقتی دینمون رها کنیم نباید توقع اتفاقات بهتر از اینوداشته باشیم
  دین تنها راهی که بهترین و اسون ترین راه رو برای رسیدن به معشوق حقیقی بهمون نشوش میده
  و این یه حقیقت که ما احترام به نظرات همدیگر بلد نیستیم
  پیامبرا هم هرگز به دین و شخصیت افراد توهین نمیکردن
  ما بازم از پیغمبرا جلو زدیم

  [پاسخ]

  Reply

 4. محمد رضا حجازی

  سلام
  خسته نباشید عالی بود واقعا به تحقیقم کمک کرد بسیار عالی و کار آمد طبقه بندی کرده بودبد کار من رو که دو هفته جلو انداختید ممنون

  [پاسخ]

  Reply

 5. abbas

  عهدینی که شما ترجمشو گذاشتین تحریف شده هستن من دانلود کردم خوندم بعضی از کلمات حذف شدن و بعضی هم تغییر معنی دادن باز ممنون از زحماتتون

  [پاسخ]

  انی کاظمی پاسخ در تاريخ اسفند ۷ام, ۱۳۹۳ ۴:۳۵ بعد از ظهر:

  @abbas, دوست عزیز
  بنده این کتاب رو قرار دادم، و به طور دقیق با اصل کتاب، اصل منتشر شده ی یهودیان ایران و مسیحیان ایران مطابقت داره.
  ایراد وارد میکنید، لطفا دقیقتر و کامل تر وارد کنید.
  کاربران سایت رو به اشتباه نندازید.

  [پاسخ]

  Reply

 6. رها

  با تشکر از سایت جالبتون
  من شخصا عقیده ای به ادیان ندارم همه ادیان دروغی بیش نیستند و جالب توجه اینکه طرف صحبت تمام ادیان مردها هستند و از زنها به عنوان اموال مردها صحبت شده که در دوران قدیم همین گونه بوده است. این کتابها توسط انسانها نوشته شده است انجیل و تاروت رو یکجا جمع کنی میشود قران. و اینکه در تاروت صحبت از ازدواج پسران خدا با دختران آدم شده در انجیل صحبت از اینکه عیسی پسر خداست و در قران هم خداوند خودش را جمع معرفی کرده آیا خدا فرزندی داشته که ازدواج کند و بجه ای بیاورد و اینکه مگر خدا یکی نیست چرا نحن گفته. با این اوصاف گفته های اریک فون دانیکن در کتاب ارابه خدایان قوت میگیرد که این ادیان از جانب موجودات فضایی که در گذشته به طور گسترده ای به زمین می آمدند به مردم ابلاغ شده و بودن آنها توسط باستان شناسان بر روی زمین کاملا اثبات شده ست. این ادیان از جانب خداوند حقیقی ارسال نشده و کاملا یک سری داستان و مسایل اتفاق افتاده ان دوران هستند.

  [پاسخ]

  Reply

 7. رها

  در تمام ادیان به زنها توهین شده و ارزشی برای آنها قایل نشده است. مگر نصف بندگان خدا را زنها تشکیل نمی دهند. خداوندی که ما در ذهن و دلمان داریم این همه تبعیض را بین بندگانش قایل نمی شود یا به طور عامیانه این وصله ها به خدای واقعی نمیچشبد. … مثلا اسکیموها شش ماه را در روز و شش ماه را در شب به سر میبرند. اینها اگر مسلمان شوند چطور باید نماز صبح بخوانند اگر خورشیدی طلوع نکند چطور نماز مغرب بخوانند اگر خورشیدی غروب نکند چطور روزه بگیرند طلوع و غروبی ندارند. حالا در کتابهای مذهبی مقدس بگردید جوابی پیدا میکنید. تن فروشی زن در اسلام و یهودیت هست. آن هم با تعیین مهریه فرض کنید زنی فساد اخلاقی داشته یاشد به ازای برقراری رابطه جنسی در هر بار با هرکسی هزینه
  ان را دریافت میکند که میشود تن فروشی که خرده فروشی هم میشه گفت. حالا زنی ازدواج میکنه و مهریه تعیین میکنه که این هم باز تعیین نرخ به طور کلی هست که میشه عمده فروشی. تازه میگن واسه زن ارزش قایل شدن مهریه تعیین کردن در صورتیکه با زن مثل کالا برخورد شده.

  [پاسخ]

  سوادکوهی پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۴ ۶:۴۴ بعد از ظهر:

  @رها, الان هم مسلمون هایی در قطب زندگی می کنند و احکام اسلام روانجام می دن. این سوالاتی هست که تو ذهن شماست و براش پاسخی نداری و این دلیل نمیشه که خدا و پیغیمبرش هم پاسخ نداشته باشند. راستشو بخوای خودم جوابشو نمی دونم ولی مطمئنم خدایی که عالم و حکیم هست برا همه چی جواب دارده. شاید ما خوب تحقیق نکردیم. پس بهتره اول تحقیق کنیم بعد در مورد خدا اینجوری حرف بزنیم. کم کسی نیستا.

  [پاسخ]

  Reply

 8. مهم نیست کی هستم

  عیسی مسیح : من راه راستی و حیات هستم . هیچکس نزد پدر جز بوسیله ی من نمی آید…..حالا همه میزنین تو سر خودتون که کی درست میگه.. ۲۰۰۰ سال پیش یک نفر پرونده این بحثارو بسته.. من ضعف همه شخصیت ها و عقیده هارو دیدم… تنها شخصیتی که نتونستم چیز بدی ازش ببینم از خودش حرفاش و شخصیتش فقط و فقط مسیح بوده و هست وخواهد بود..هیچکس ت کل تاریخ نتونسته بکه من راه راستی حقیقت و زندگی هستم.. درود بر همه..بدون تعصب مطالعه کنید تا ب حقیقت برسید

  [پاسخ]

  Reply

 9. پدرام

  إِنَّ الَّذینَ کَفَرُوا سَواءٌ عَلَیْهِمْ أَ أَنْذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنْذِرْهُمْ لایُؤْمِنُونَ (۰۰۲ | البقره – ۶)کسانى که کافر شدند، براى آنان یکسان است که آنان را (از عذاب الهى) بیم دهى یا ندهى; ایمان نخواهند آورد.

  خَتَمَ اللهُ عَلى قُلُوبِهِمْ وَ عَلى سَمْعِهِمْ وَ عَلى أَبْصارِهِمْ غِشاوَهٌ وَ لَهُمْ عَذابٌ عَظیمٌ (۰۰۲ | البقره – ۷)خدا بر دلها و گوشهاى آنان مهر نهاده; و بر چشمهایشان پرده اى افکنده شده; و عذاب بزرگى در انتظار آنهاست.

  [پاسخ]

  Reply

 10. پدرام

  إِنَّ الَّذینَ کَفَرُوا سَواءٌ عَلَیْهِمْ أَ أَنْذَرْتَهُمْ أَمْ لَمْ تُنْذِرْهُمْ لایُؤْمِنُونَ (۰۰۲ | البقره – ۶)کسانى که کافر شدند، براى آنان یکسان است که آنان را (از عذاب الهى) بیم دهى یا ندهى; ایمان نخواهند آورد.

  خَتَمَ اللهُ عَلى قُلُوبِهِمْ وَ عَلى سَمْعِهِمْ وَ عَلى أَبْصارِهِمْ غِشاوَهٌ وَ لَهُمْ عَذابٌ عَظیمٌ (۰۰۲ | البقره – ۷)خدا بر دلها و گوشهاى آنان مهر نهاده; و بر چشمهایشان پرده اى افکنده شده; و عذاب بزرگى در انتظار آنهاست.

  [پاسخ]

  Reply

 11. پدرام

  به نام خدا

  با سلام.من مسلمان هستم واگر هزاران بار بمیرم و زنده شوم اسلام را

  انتخاب میکنم و به غیر مسلمانان می گویم که هرگز به دین هایتان

  نمی ایم . ایین شما برای خودتان و ایین من برای خودم

  گره بند قباى مرتضایم

  پى یک رشته از حبل المتینم

  به دشت سینه‏ها اُلفت نشینم

  که مدّاح امیرالمؤمنینم

  [پاسخ]

  Reply

 12. مسيحا نفسي مي آيد

  دوستان سلام. حضرت عیسی(ع) خیلی نازنینن. شفاعت کننده خطا کارانه، منجی موعوده. در قرآن سوره زخرف هم اشاره میکنه که امام زمانه. تمام و کمال عشق و محبته. برای همین میفرماید من و خدا یکم. چون خدا هم عشق و محبته. عاشق دیگرانه برای همین میتونه مرده زنده کنه.
  هر چقدر که بعضی کشیشها توهین میکنند و تحقیر میکنند عیسی نازنین و بخشندست. واسطه فیضه

  [پاسخ]

  Reply

 13. دل آرام

  سلام.من کتاب تورات رودانلودکردم ولی کتاب کامل مقدس وانجیل رو دانلودنمیکنه. کلیک میکنم همون صفحه رنگی میاد که نشون میده این صفحه فیلتره!!! واقعا فیلتره؟ پس چراتورات دانلودشد!

  [پاسخ]

  انی کاظمی پاسخ در تاريخ آبان ۴ام, ۱۳۹۴ ۷:۵۳ بعد از ظهر:

  @دل آرام، تست میکنم مشکلی نمی بینم! لطفا روی لینک ها راست کلیک کنید و Save as Link رو بزنید.

  [پاسخ]

  Reply

 14. عاطفه

  با سلام
  اقای مهدی اله. هیچ وقت خداوند وجودی دوگانه ندارند اگربه این دیدگاه قایل باشیم مشرک شده و برا خدا شریک قایل شدیم.
  اگه این همه کتابهای مقدس رو مطالعه کردید لطفا یک ذره هم از کتب مقدس دین اسلام که دین واحد و پسندیده نزد خداوند است رو مطالعه کرده و تفکر کنید
  خداوند خشمگین و عصبی نیستند که از او ترسید بلکه رحمه اللعالمین هستند و دایم الفیض هستند و تمام فیوضات از او نشات میگیرد .
  و بعضی از داستانهای کتب عهد عتیق و قدیم با قرآن کریم مطابقت ندارد.

  [پاسخ]

  Reply

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.