ایران باستان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

فرهنگ و تمدن ایران باستان ! چه بسیارند کسانی که عاشق این فرهنگ ، تمدن و کشور هستند. تا کنون به دنبال یافتند وبسایتی راجع به تاریخ ایران باستان بوده اید ؟ تا کنون خاسته اید که در مورد فرهنگ،تمدن، امپراطوری، سلسله ها، قوم ها، مشاهیر، شاهان، مذاهب، ادیان، رسوم، آداب ایران باستان بخوانید ؟

نا در این بخش قصد داریم یکی از برترین سایت هایی را در حوزه ایران باستان را به شما معرفی کنیم ؛ این وبسایت که با عنوان . فرهنگ و تاریخِ تمدن ایران باستان . ؛ شهرت پیدا کرده است کارهای خود را فقط معرفی سایت و معرفی مطالب وبلاگ ها و سایت های نویسنده در مورد ایران باستان محدود کرده است تا مخاطبان این وبسایت با آرامش خاطر آنچه را می خواهند بکاوند. در لحظه درود به سایت کلمات و بخش ثبت لینک انسان را وادار به خواندن آنچه گذاشته اند دعوت می کند تا ببیند نحوه ثبت لینک تاریخی در این وبسایت چگونه است؟ این وبسایت که دارای دسته بندی های : ایران باستان ؛ تمدن ایران – تاریخ ایران و … است. که درون هر کدام متوای بسیار ارزشمندی برای علاقه مندان و محققان است. تمامی کسانی که در حوزه تاریخ فعالیت می کنند می توانند به آسانی سایت خود را ثبت کرده و سپس با هر بار به روز کردن سایت خود مطلب آنان در در سایت ایران باستان نمایش داده می شود ؛ اینچنین آرام آرام تمامی سایت های باستانی ایران در این وبسایت گردآوری می شود…

تمامی لینک های این وبسایت در مورد معرفی سایت می باشند به وسیله خود کاربران انجام می گیرد و مدیر آن در آن دخالتی ندارد. که در نوع خود جالب می باشد.

جهت توضیحات بیشتر خود وارد سایت شوید و تمامی سایت های خود را به طور آسان و جالب ثبت کنید ؛ حتی می توانید مطالب و دسته های خود را ثبت کنید.در واقع سایت ایران باستان محدودیت کمی برای کاربران گذاشته است.

www.Tarikhema.IR/iran-bastan
Subscribe
دنبال کردن
guest
3 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

با درود بر دوستان و دست اندركاران اين سايت اطلاع رسان بنده نخست از كار طاقت فرساي شما دوستان تشكر مي كنم. دوم سوالاتي درباره اطلاعات و مشخصات مربوط به مديريت و اهداف اين سايت دارم. لطفأ بفرماييد آيا سايت تاريخ ما متعلق به جناح خاصي است يا خير و اگر هست در صورت امكان معرفي نماييد. لطفأ اهداف سايت را همانطور كه در محتوي سايت پيداست روشن فرماييد مي خواهم بدانم و پي به اين موضوع ببرم كه آيا برخي از كتابهاي اين سايت سانسور شده است و چگونه و تا چه اندازه آيا در فهواي مطالب كتابها جهت… بیشتر..

عثمان

لطفا كتابهاي ااكترونيكي برام بفرستيد

با تشكر

Hraklis

Artclies like this are an example of quick, helpful answers.