ایران باستان

فرهنگ و تمدن ایران باستان ! چه بسیارند کسانی که عاشق این فرهنگ ، تمدن و کشور هستند. تا کنون به دنبال یافتند وبسایتی راجع به تاریخ ایران باستان بوده اید ؟ تا کنون خاسته اید که در مورد فرهنگ،تمدن، امپراطوری، سلسله ها، قوم ها، مشاهیر، شاهان، مذاهب، ادیان، رسوم، آداب ایران باستان بخوانید ؟

نا در این بخش قصد داریم یکی از برترین سایت هایی را در حوزه ایران باستان را به شما معرفی کنیم ؛ این وبسایت که با عنوان . فرهنگ و تاریخِ تمدن ایران باستان . ؛ شهرت پیدا کرده است کارهای خود را فقط معرفی سایت و معرفی مطالب وبلاگ ها و سایت های نویسنده در مورد ایران باستان محدود کرده است تا مخاطبان این وبسایت با آرامش خاطر آنچه را می خواهند بکاوند. در لحظه درود به سایت کلمات و بخش ثبت لینک انسان را وادار به خواندن آنچه گذاشته اند دعوت می کند تا ببیند نحوه ثبت لینک تاریخی در این وبسایت چگونه است؟ این وبسایت که دارای دسته بندی های : ایران باستان ؛ تمدن ایران – تاریخ ایران و … است. که درون هر کدام متوای بسیار ارزشمندی برای علاقه مندان و محققان است. تمامی کسانی که در حوزه تاریخ فعالیت می کنند می توانند به آسانی سایت خود را ثبت کرده و سپس با هر بار به روز کردن سایت خود مطلب آنان در در سایت ایران باستان نمایش داده می شود ؛ اینچنین آرام آرام تمامی سایت های باستانی ایران در این وبسایت گردآوری می شود…

تمامی لینک های این وبسایت در مورد معرفی سایت می باشند به وسیله خود کاربران انجام می گیرد و مدیر آن در آن دخالتی ندارد. که در نوع خود جالب می باشد.

جهت توضیحات بیشتر خود وارد سایت شوید و تمامی سایت های خود را به طور آسان و جالب ثبت کنید ؛ حتی می توانید مطالب و دسته های خود را ثبت کنید.در واقع سایت ایران باستان محدودیت کمی برای کاربران گذاشته است.

www.Tarikhema.IR/iran-bastan

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

3 Comments on "ایران باستان"

avatar
  Subscribe  
Notify of
محمد
Guest
محمد
با درود بر دوستان و دست اندرکاران این سایت اطلاع رسان بنده نخست از کار طاقت فرسای شما دوستان تشکر می کنم. دوم سوالاتی درباره اطلاعات و مشخصات مربوط به مدیریت و اهداف این سایت دارم. لطفأ بفرمایید آیا سایت تاریخ ما متعلق به جناح خاصی است یا خیر و اگر هست در صورت امکان معرفی نمایید. لطفأ اهداف سایت را همانطور که در محتوی سایت پیداست روشن فرمایید می خواهم بدانم و پی به این موضوع ببرم که آیا برخی از کتابهای این سایت سانسور شده است و چگونه و تا چه اندازه آیا در فهوای مطالب کتابها جهت… Read more »
عثمان
Guest
عثمان

لطفا کتابهای ااکترونیکی برام بفرستید

با تشکر

Hraklis
Guest
Hraklis

Artclies like this are an example of quick, helpful answers.