جهت خرید کتاب کلیک کنید

توجه: این محصول اختصاصی کتابخانه مجازی ایران به شماره ثبت 32763 می باشد که متاسفانه توسط برخی از فروشندگان بصورت غیر مجاز در همین فروشگاه فروخته می شود.
بیش از 6000 کتاب الکترونیکی فارسی هر كتاب كمتر از 13 ريال
مطمئن باشيد هر چي فكرشو كنيد تو اين مجموعه پيدا ميشه از شير مرغ تا جون آدميزاد؟
با پرداخت فقط و فقط وجه یك كتاب بیش از 6000 كتاب را درب منزلتان دریافت و بعد وجه آنرا به مامور پست بپردازید. این مجموعه نفیس كه بر روی 16 CD و یا سه عدد DVD تهیه شده است شامل تمامی كتابهای موجود در سایت کتابخانه مجازی ایران میباشد. (صدها هزار صفحه كتاب)
تعدادی از كتابهای این كتابخانه بدلیل تجدید چاپ نشدن در بازار كتاب بسیار نایاب میباشند و بیش از سی سال است كه از چاپ آخرین نسخه آنها گذشته است و تجدید چاپ نشده اند. اکثر این کتابها برای اولین بار فقط در این سایت برای دانلود قرار داده شده است.

جهت خرید کتاب کلیک کنید
كتابها از چنان تنوع زیادی برخوردار است كه شما با هر سطح دانش و نوع تفكری میتوانید از بخش زیادی از كتابخانه كمال استفاده را نمایید. اكثر كتابها تایپ شده اند نه اسكن كه این بر كیفیت كتابها افزوده است. نرم افزار اتوران ساز كتابها به نوعی تهیه شده است كه برای مثال شما وارد بخش كامپیوتر كتابخانه دیجیتال میشوید و بر روی نام كتاب مورد نظر كلیك مینمایید تا باز شود.
قیمت كل این مجموعه بر روی سه عدد DVD و پک مخصوص بهمراه دهها نرم افزار مورد نیاز برای مطالعه کتابها فقط و فقط 7300 تومان میباشد. و همچنین قیمت این مجموعه بر روی 16 عدد سی دی 14300 تومان می باشد.

شاید یکی از دلایل کمی مطالعه بین ایرانی ها قیمت بالای کتاب هاباشه، می دونیدکه مهم مطالب کتابه؛ حالا این مطالب چه روی کاغذ چاپ شده باشه، چه به صورت الکترونیکی باشه درهرصورت مهم خودمطالعه کردنه.

جهت خرید کتاب کلیک کنید

 

 

Image result for ‫کتاب الکترونیکی‬‎