دانلود کتاب استخوان خوک و دست‌های جذامی

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

 استخوان خوک و دست‌های جذامی دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

مصطفی مستور

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

2.60 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب استخوان خوک و دست‌های جذامی اثر مصطفی مستور است؛ پیرزن از حمام بیرون آمده بود و داشت جلوِ آینه‌ی قدی موهای سفیدش را شانه می‌زد. از توی آینه دانیال را نگاه کرد. پشتِ میزتحریرِ کوچکش نشسته بود و گونه‌اش را گذاشته بود روی میز. دست‌هاش را از زیر میز آویزان کرده بود و زُل زده بود به چیزِ کوچکی که روی میز تکان می‌خورد. پیرزن گفت: «امروز باید برم حقوقِ اون خدابیامرز رو از بانک بگیرم.» دو انگشتش را روی بافه‌ای از موها کشید. چند قطره آب از انتهای موها چکید زمین. «باز سروصدا راه نندازی، زود برمی‌گردم.» دانیال حرفی نزد اما نفسش را با فشار از پره‌های بینی بیرون داد. مورچه‌ی روی میز چنگ زد به سطح میز و لحظه‌ای ایستاد. «آنتونی فلو رو که می‌شناسی؟ می‌گه توی این دنیای عوضی و هیشکی‌به‌هیشکی، دیگه چی باید اتفاق بیفته که مومنان اقرار کنند خداوندی در کار نیست یا اگه هست خیلی مهربون نیست؟» صداش گرفته بود و با لرزش خفیفی همراه بود. دست‌هاش را زیر میز مثل آونگی تکان داد. «می‌گه وجودِ جهانی که آدم‌های حقیقتا آزادش همیشه بر طریق صواب باشند، منطقا امکان‌پذیره و خداوند اگر…»
Subscribe
دنبال کردن
guest
1 دیدگاه
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
اصغر

عالیه