دانلود کتاب اعتبار باستان شناختی آریا و پارس

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

اعتبار باستان شناختی آریا و پارس (دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         
+)

نویسنده

محمدتقی عطایی – علی اکبر وحدتی 

موضوعات

تاریخ ایران پیش از اسلام

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

2.2 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب اعتبار باستان شناختی آریا و پارس اثر محمدتقی عطایی، علی اکبر وحدتی است؛ کتاب اعتبار باستان شناختی آریا و پارس که به دست محمدتقی عطایی و علی اکبر وحدتی نگاشته شده است.اثر فوق در سال هزار و سیصد و هشتاد به انتشار رسیده و در نشر شیرازه چاپ گشته است.این نوشته با زبان فارسی و دارای تعداد صد و شصت صفحه است.در اثر فوق مقداری از بحث ها و مطالب مطرح گشته در اثر دوازده قرن سکوت نوشته ی آقای ناصر پورپیرار نقد و مورد تحقیق قرار گرفته شده است. اثر دوازده قرن سکوت در چهار جلد طراحی گشته و جان کلامش این بوده که گروهی به اسم آریا به سرزمین ایران مهاجرت نموده است و هخامنشیان همچنان فقط یک قبیله مهاجر غیر بومی بوده اند که به ایران رفته اند و شاهان آن تمام دسپوتیست و خون افراد زیادی ریخته اند و نکیشان تنها بر نیزه بوده است. نویسنده ستایش یهودیان از این امپراتوری را دلایلی مبنی بر حمایت یهود از این سلسله تلقی نموده و با اتکا به این متون آنها را دست نشانده یهودیان کرده اند .

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments