دانلود کتاب امام حسین شهید فرهنگ پیشرو انسانیت

نام کتاب

به درخواست موسسه تدوین و نشر آثار علامه جعفری لینک دانلود این کتاب برچیده شد.
متن پیام موسسه :

اخیراً کتابهایی از علامه جعفری توسط شما به صورت دانلود پی دی اف و به طور رایگان در فضای اینترنتی پخش شده است. به نظر شما این کار قانونی و شرعی است؟ مؤسسه علامه جعفری به عنوان تنها متولی آثار ایشان – خود – سالهاست به امر تدوین و نشر آثار علامه پرداخته و هم اکنون نیز با جدیت تمام در حال انجام است. این کار شما را نه تنها نمیتوان نام خدمت فرهنگی و دینی بر آن نهاد، بلکه ضرر و انهدام مؤسسات فرهنگی همچون مؤسسه علامه جعفری را در پی خواهد داشت. لطفاً این لینکها را جمع اوری نموده و دیگر کتابها را به این صورت عرضه نکنید. اگر دوستدار تفکرات و آراء اشخاصی مثل علامه جعفری هستید، بدانید که این نوع عملکرد شما و امثال سایتهایی مثل شما، مثل همان داستان دوستی خرس است که در حال نابودی این مؤسسات میباشید.

نویسنده

علامه محمد تقی جعفری رحمه الله علیه

موضوعات

حکمت عالیه خداوندی+ سه راه اساسی برای نجات بشریت+ شناخت و داوری صحیح+ دو نوع نگرش درباره حوادث طبیعی+معاویه کیست و کارنامه او چیست؟ + شرایط پیشوایی خداوندی برای خلق خدا

رمز ( پسورد )

www.tarikhema.org

تهیه توسط

انی کاظمی

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

۷۸۶ کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه on "دانلود کتاب امام حسین شهید فرهنگ پیشرو انسانیت"

avatar
  Subscribe  
Notify of
محبوبه صالحي نيا
Guest
محبوبه صالحي نيا

سلام علیکم
با احترام و ضمن عرض تشکر از فراهم کردن شرایط دانلود چنین کتاب های ارزشمندی خواهشمندم راهنمایی ام نمایید چگونه فایل این کتاب ها را باز کنم و سوال دیگری هم داشتم که قبلا از توجه شما سپاسگذاری می نمایم …یک نرم افزار قرانی خوب را چکونه می شود استفاده کرد من چند نمونه تا کنون دانلود کردم ولی در نصبش مشکل دارم .
با تقدیم شایسته ترین احترامات