خانه » دانلود » دانلود کتاب انجیل برنابا

دانلود کتاب انجیل برنابا

نام کتاب

انجیل برنابا (‏دانلود+)

نویسنده

موضوعات

فصل اول درباره تولد مسیح است+ماجراهایی بعد از تولد مسیح+ اقدامات هیردوس پادشاه بعد از تولد مسیح + یسوع به سی سالگی رسید …

رمز ( پسورد )

www.tarikhema.org

تهیه توسط

انی کاظمی

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

 913کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

Image result for ‫کتاب انجیل برنابا‬‎

15
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
دنبال کردن
فارقليطيان
مهمان
فارقليطيان

عالي است

مجتبی
مهمان
مجتبی

سلام با عرض خسته نباشید ازتون می خواستم کتب اربعه شیعه اونهایی که به فارسبی ترجمه شده مثل احتجاج شیخ طبرسی را برای داناود قرار دهید

سعيد قرباني راد
مهمان

o,f f,n

سعيد قرباني راد
مهمان

خوب بود

افشین
مهمان
افشین

لطفا اشاره هم کنید که این کتاب مسیحی ها نیست و یک مسلمان پاکستانی نوشته

Jesus
مهمان
Jesus

خداوند خودش از خودش دفاع میکنه؛ دروغ های واضح و روشن این کتاب از خط اول پیداست؛ برنابا رسول مسیح که بعد تاکید میشه مسیح خدا نیست، چطور تو فرستاده شده ای ولی نه از جانب خدا، پولس نفرین میشه در حالی که ما میدونیم پولس مملو از روح القدس بوده و پترس که سایه ش هم شفا میداده دستور به خوردن و پاکی تمامی خوراک ها میده؛ و در کل متی لوقا مرقس و یوحنا، یعقوب پترس و پولس و سایرین همه دروغگو هستند و فقط این کتاب حقیقته؛ انقدر حقیقت واضحه که فقط چشم ها و مغز های… بیشتر..

بابک
مهمان
بابک

حقیقت اینه که پولس نفرین شده و مملو از روح القدس نیست و این حقیقت است و دلیل اینکه شما خلاف این رو فکر میکنین کتاب های دستکاری شده هستند که البته در این انجیل هم بعضی چیز ها دستکاری شده! من از شما خواهش میکنم که تعصب رو کنار بذارید و از خدا بخواهید که حقیقت رو نشونتون بده و ایمان داشته باشید و از شیطان بترسید که گرفتار حیله و مکرش شدین و چیزهایی رو که در انجیل ها وارد کرده باور کردید. من فقط از روی دوستی و محبت این جواب رو به شما دادم و امید… بیشتر..

شایان
مهمان
شایان

اتفاقا شائول مامور انحراف دین حضرت عیسی بود وگرنه حضرت عیسی مشخص کرد که بعد از او چوپان کیست و شائول در ان زمان مشغول کشتار جسم مسیحیان بود و پس از عروج حضرت عیسی روح مسیحیت را منحرف کرد.
تا پنج قرن بعد از حضرت عیسی چند صد نسخه جز و کل انجیل وجود داشته همین الان چهار مدل مختلف انجیل موجوده ه برخی جاها با هم تناقض دارند کدوم راسته؟؟ مفاهیمی که در شورای کنستانتین به دین خدا الصاق شد یا انحرافات شائول نفوذی را به حضرت عیسی نسبت ندهیم.

خدا
مهمان
خدا

این کتاب مسیحی ها است تفره نرو

Mehrdad
مهمان

این کتاب توسط کلیسای کاتولیک روم رد شده
این کتاب صحیح نیست

حسین
مهمان
حسین

اگر این کتاب به قول شما جعلیه و وجود نداشته پس چرا نامش جزو کتب ممنوعه قرن پنجم میلادی گلیسا بوده؟! یعنی ۲۰۰سال قبل از اسلام

حسین
مهمان
حسین

با سلام دوستان عزیز ما مسلمان هستیم خدا رو شکر کنید که این کتاب قران را به ما هدیه ارزانیده که مثل یهودی و مسیحیان گمراه نشدیم هزار مرتبه خدا رو شکر انجیل برنابا راست ترین انجیل هستش البته اگر دستکاری نشده باشه .

علی
مهمان
علی

حقا که با خواندن کتب ادیان بیشتر به معجزه بودن قرآن پی می برم. در کدام کتاب دینی غیر از قرآن سراغ دارید که آشکارا از مخالفین خود بخواهد غیر الهی بودنش را با آوردن آیه ای درست مثل خودش اثبات کند. اسلام دینی است که هدفش راه مستقیم است و با بیانی معقول و فطرت پسند به این راه دعوت می کند. بی هیچ شک هر کس این کتاب را عمیق بخواند و اندیشه کند به راه راست هدایت می شود. علت این چند دینی هم برای سود جویی و حفظ مقام علمای اهل کتاب بوده است. به قول… بیشتر..

Mahdi
مهمان
Mahdi

برا من دانلود نمیشه…

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است