دانلود کتاب انجیل برنابا

نام کتاب

انجیل برنابا (‏دانلود+)

نویسنده

موضوعات

فصل اول درباره تولد مسیح است+ماجراهایی بعد از تولد مسیح+ اقدامات هیردوس پادشاه بعد از تولد مسیح + یسوع به سی سالگی رسید …

رمز ( پسورد )

www.tarikhema.org

تهیه توسط

انی کاظمی

۰۰۰۰۰ حجم دانلود کتاب

 913کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

Image result for ‫کتاب انجیل برنابا‬‎
18
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین most votedبیشترین رای
دنبال کردن
خدا
مهمان
خدا

این کتاب مسیحی ها است تفره نرو

حسین
مهمان
حسین

اگر این کتاب به قول شما جعلیه و وجود نداشته پس چرا نامش جزو کتب ممنوعه قرن پنجم میلادی گلیسا بوده؟! یعنی ۲۰۰سال قبل از اسلام

فارقليطيان
مهمان
فارقليطيان

عالي است

سعيد قرباني راد
مهمان

خوب بود

علی
مهمان
علی

حقا که با خواندن کتب ادیان بیشتر به معجزه بودن قرآن پی می برم. در کدام کتاب دینی غیر از قرآن سراغ دارید که آشکارا از مخالفین خود بخواهد غیر الهی بودنش را با آوردن آیه ای درست مثل خودش اثبات کند. اسلام دینی است که هدفش راه مستقیم است و با بیانی معقول و فطرت پسند به این راه دعوت می کند. بی هیچ شک هر کس این کتاب را عمیق بخواند و اندیشه کند به راه راست هدایت می شود. علت این چند دینی هم برای سود جویی و حفظ مقام علمای اهل کتاب بوده است. به قول… بیشتر..

مجتبی
مهمان
مجتبی

سلام با عرض خسته نباشید ازتون می خواستم کتب اربعه شیعه اونهایی که به فارسبی ترجمه شده مثل احتجاج شیخ طبرسی را برای داناود قرار دهید

سعيد قرباني راد
مهمان

o,f f,n

Mahdi
مهمان
Mahdi

برا من دانلود نمیشه…

ارامه
مهمان
ارامه

با سلام وعرض ادب وعیسی مسیح فرمود من قیامت وحیات هستم هر کس به من ایمان اورد هرگز گمراه نخواهد شد.انجیل برنابا یا همان انجیل اپوکریفا که در دین مسیحیت جایگاهی ندارد بر اساس عتقاد مسلمانان تمام انجیل مسیحیت بنا بر شرایط زمان دستخوش تغییر شدن ولی انچه مسلم است چگونه انجیل برنابا تحریف وتغییر نیافته جای دگر اندیشی دارد به گفته مسلمانان این انجیل حقیقی است در حالی که برنابا بعد از عروج عیسی مسیح از شاگردان وپیروان پولس رسول بوده است .بنابراین شواهدی که در تمام انجیل ها وجود دارد عملا مورد دستخوش وتحریف نیست چگونه کلامی که… بیشتر..

علیرضا
مهمان
علیرضا

سلام

حسین
مهمان
حسین

با سلام دوستان عزیز ما مسلمان هستیم خدا رو شکر کنید که این کتاب قران را به ما هدیه ارزانیده که مثل یهودی و مسیحیان گمراه نشدیم هزار مرتبه خدا رو شکر انجیل برنابا راست ترین انجیل هستش البته اگر دستکاری نشده باشه .

افشین
مهمان
افشین

لطفا اشاره هم کنید که این کتاب مسیحی ها نیست و یک مسلمان پاکستانی نوشته

Jesus
مهمان
Jesus

خداوند خودش از خودش دفاع میکنه؛ دروغ های واضح و روشن این کتاب از خط اول پیداست؛ برنابا رسول مسیح که بعد تاکید میشه مسیح خدا نیست، چطور تو فرستاده شده ای ولی نه از جانب خدا، پولس نفرین میشه در حالی که ما میدونیم پولس مملو از روح القدس بوده و پترس که سایه ش هم شفا میداده دستور به خوردن و پاکی تمامی خوراک ها میده؛ و در کل متی لوقا مرقس و یوحنا، یعقوب پترس و پولس و سایرین همه دروغگو هستند و فقط این کتاب حقیقته؛ انقدر حقیقت واضحه که فقط چشم ها و مغز های… بیشتر..

بابک
مهمان
بابک

حقیقت اینه که پولس نفرین شده و مملو از روح القدس نیست و این حقیقت است و دلیل اینکه شما خلاف این رو فکر میکنین کتاب های دستکاری شده هستند که البته در این انجیل هم بعضی چیز ها دستکاری شده! من از شما خواهش میکنم که تعصب رو کنار بذارید و از خدا بخواهید که حقیقت رو نشونتون بده و ایمان داشته باشید و از شیطان بترسید که گرفتار حیله و مکرش شدین و چیزهایی رو که در انجیل ها وارد کرده باور کردید. من فقط از روی دوستی و محبت این جواب رو به شما دادم و امید… بیشتر..

Aram
مهمان
Aram

برنابا از شاگردان پولس رسول بوده ،ضمنا نوشته ها رو وارد انجیل نکردن اون انجیل زمانی نوشته شده که تمام شاهدان عینیش در قید حیات بودن ضمنا چیزی نوشته نشده که شما اسمشو دستکاری بزاری ضمنا تمام تعالیم برنابارم پولس رسول بهش داده شاگرد امده اموزه های استادشو غلط نوشته اسم خودشو کتاب گذاشته جای خنده داری داره

شایان
مهمان
شایان

اتفاقا شائول مامور انحراف دین حضرت عیسی بود وگرنه حضرت عیسی مشخص کرد که بعد از او چوپان کیست و شائول در ان زمان مشغول کشتار جسم مسیحیان بود و پس از عروج حضرت عیسی روح مسیحیت را منحرف کرد.
تا پنج قرن بعد از حضرت عیسی چند صد نسخه جز و کل انجیل وجود داشته همین الان چهار مدل مختلف انجیل موجوده ه برخی جاها با هم تناقض دارند کدوم راسته؟؟ مفاهیمی که در شورای کنستانتین به دین خدا الصاق شد یا انحرافات شائول نفوذی را به حضرت عیسی نسبت ندهیم.

Mehrdad
مهمان

این کتاب توسط کلیسای کاتولیک روم رد شده
این کتاب صحیح نیست