دانلود کتاب ایران بین دو انقلاب

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

  ایران بین دو انقلاب (دانلود+)

نویسنده

یرواند آبراهامیان + به اهتمام احمد گل محمدی، محمد ابراهیم فتاحی

موضوعات

بررسی اوضاع ایران در اواخر عصر قاجار + شرح وقایع و تحولات دوران انقلاب مشروطه + و حکومت رضا شاه + زمینه ی اجتماعی ماجراهای سیاسی بین سقوط استبداد رضاشاه + بررسی ایران معاصر و شرح برنامه های اجتماعی و اقتصادی محمدرضاشاه

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

12.3 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب ایران بین دو انقلاب اثر یرواند آبراهامیان با ترجمه احمد گل محمدی، محمد ابراهیم فتاحی است؛ این کتاب شامل سه بخش است که در بخش نخست با بررسی اوضاع ایران در اواخر عصر قاجار و شرح وقایع و تحولات دوران انقلاب مشروطه و حکومت رضا شاه، زمینه ای برای درک ایران نو فراهم می شود. در بخش دوم زمینه ی اجتماعی ماجراهای سیاسی بین سقوط استبداد رضاشاه و ظهور استبداد محمدرضا بررسی و تحلیل می شود. در بخش سوم بررسی ایران معاصر و شرح برنامه های اجتماعی و اقتصادی محمدرضا، تشدید تنشهای ناشی از آن برنامه ها و بروز انقلاب اسلامی صورت گرفته است.کتاب ایران بین دو انقلاب دوبار توسط انتشارات نشر نی و نشر مرکز منتشر شده است که اولی در سال 1377 و دومی در سال 1387 روی داده است.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments