دانلود کتاب بازشناسی منابع و مآخذ تاریخ ایران باستان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

بازشناسی منابع و مآخذ تاریخ ایران باستان دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

محمود جعفری  

موضوعات

تاریخ ایران

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

9.5 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 

کتاب بازشناسی منابع و مآخذ تاریخ ایران باستان اثر محمود جعفری است ؛کتاب حاضر برای دانشجویان رشته تاریخ در مقطع کارشناسی به ارزش دو واحد تدوین شده، منبع اصلی درس “شناخت و نقد منابع و ماخذ تاریخ ایران پیش از اسلام” محسوب می‌شود. طی مباحث این کتاب منابع و ماخذ تاریخ ایران باستان از ورود آریایی‌ها تا سقوط امپراتوری ساسانی بررسی شده است. موضوعات کتاب ذیل این عناوین سامان یافته است: “منابع مربوط به ورود آریایی‌ها به ایران”، “منابع مربوط به فرمانروایی مادها: نخستین حکومت آریایی‌ها در ایران”، “منابع مربوط به فرمانروایی هخامنشیان”، “منابع و ماخذ مربوط به فرمانروایی سلوکیان”، “منابع و ماخذ مربوط به دوران فرمانروایی اشکانیان” و “منابع و ماخذ مربوط به دوران فرمانروایی ساسانیان”.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments