دانلود کتاب بازی قدرت (افسانه ی فرزندان شاهنشاه هرمزد)

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

بازی قدرت (افسانه ی فرزندان شاهنشاه هرمزد) دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

علی پاینده

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

1.3 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 کتاب بازی قدرت (افسانه ی فرزندان شاهنشاه هرمزد) اثر علی پاینده است؛ این متن، داستانی ست در دوران ساسانی. داستانی در مورد جنگ شاهزادگان بر سر قدرت. رابطه ی بین شاهنشاه و اشراف بزرگ زمیندار. حمله ی ترکان از شرق و رومی ها از غرب. داستانی راجع به نزدیک ترین کسان، که به خاطر قدرت یکدیگر را می درند. داستانی راجع به دوستانی که به دشمن، و دشمنانی که به دوست تبدیل می شوند، تنها به خاطر اهدافی که انسان ها را در کنار یکدیگر قرار می دهد. افسانه ای راجع به شمشیری که امروز در کنارت پیکار می کند، و فردا روز، ناجوانمردانه از پشت بر پیکرت فرود می آید. افسانه ای راجع به زهری، که در جام آن کس که او را از مرگ رهانده ای ریخته می شود. مرد وطن پرستی که وطن پرستی دیگر را به ددمنشانه ترین وضع ممکن می کشد. عشق هایی که به فرجام، و عشق هایی دیگر که به نافرجام کشیده می شوند. اُمید که مَقبول خوانندگان عزیز واقع شود.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments