دانلود کتاب تاریخ اشخاص ماقبل التاریخ و ایرانیهای قدیم

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

تاریخ اشخاص ماقبل التاریخ و ایرانیهای قدیم دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

ر. خان آزاد + به اهتمام ع. زکیپور

موضوعات

تاریخ ایران + جهان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

3.1 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 

کتاب تاریخ اشخاص ماقبل التاریخ و ایرانیهای قدیم اثر ر. خان آزاد با ترجمه ع. زکیپور است ؛ تاریخ زندگانی اشخاص قدیم، که حیات کنونی ما و تمدن حاضر عقبه آن زندگی است که بعد از طی مراحل تدریجی به حالت فعلی درآمده از جمله علومی است که دانستن آن بر هرکس مخصوصا محصلین جوان لازم میباشد. این تاریخ علاوه بر اهمیتی که در عالم حیات بشر دارد مخصوصا حلاوت و جذابیتی را دارا است که مطالعه آن و سایر کتبی که در این موضوع تالیف شده است به هیچ وجه خستگی درنیاورده همه کس را محظوظ می‌نماید. در السنه خارجه کتب مختلفه در این موضوع طبع و به معرض استفاده عموم گذاشته شده و می شود، محض اینکه محصلین ایرانی که از قرائت و استفاده آن کتب بی‌بهره هستند از این قسمت تاریخ نیز به طور اختصار اطلاعی بدست آورند. کتاب تاریخ اشخاص ماقبل التاریخ و ایرانیهای قدیم تالیف ر. خان آزاد و ترجمه ع. زکیپور در سال 1305 شمسی به چاپ رسیده است
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments