دانلود کتاب تاریخ خراسان در سده نخست هجری

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

تاریخ خراسان در سده نخست هجری ( دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         
+)

نویسنده

حسین رئیسی السادات

موضوعات

تاریخ ایران پس از اسلام

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

4.5 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب تاریخ خراسان در سده نخست هجری اثر حسین رئیسی السادات است؛ موضوع کتاب حاضر، بررسی سرگذشت‌نامه سیاستمداران ایرانی اهل خراسان است. نگارنده، اطلاعاتی درباره مولفِ اخبار ولاه خراسان، ارزیابی دانسته‌های او و نیز خاندان سلامی و اخبار ولاه خراسان ارائه می‌دهد و به بررسی تواریخ محلی خراسان و دوره‌های تکوین و تکامل آن‌ها و حوادث تاریخی و دینی این سرزمین می‌پردازد. در ادامه متن اصلی وقایع تاریخی مرتبط با این موضوع را ذکر کرده و اخبار ولاه خراسان را بازسازی نموده است. در این بخش ذیل عنوان هریک از نامداران این عرصه، به سیر تحولات تاریخی و رویدادهای سیاسی مرتبط با حکمرانی هر یک ذکر شده است. این کتاب با هدف پژوهشی در عرصه تاریخ سیاسی خراسان و ولایات اطراف آن تدوین شده است.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments