دانلود کتاب تاریخ قاجار

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

تاریخ قاجار  دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

محمد جعفر خورموجی  

موضوعات

تاریخ ایران

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

3.3 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب تاریخ قاجار اثر محمد جعفر خورموجی است؛ سال گذشته درست صدسال تمام از تاریخ اولین چاپ این کتاب سپری شده بود که نویسنده این سطور ضمن تنظیم و آماده ساختن فیشهای دومین مجلد فهرست کتب خطی
کتابخانه ملی برای چاپ – که به همت دوست عزیز، محقق دانشمند آقای سید عبدالله انوار تهیه شده و می شود به نسخه ای از کتاب «حقایق الاخبار ناصری، برخورد؛ کتابی
که به عقیده مرحوم عباس اقبال آشتیانی واکثر محققان و تاریخ دانان این روز کاری گفتار مؤلفش بر خلاف مورخان متملق و چاپلوس در بار قاجار صحیح ترو به حقیقت نزدیک تر است .

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
1 دیدگاه
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
حسین مهدوی

ببخشید کاش دیدگاه بهتری می گذاشتم اما می خواهم خرابی لینک کتاب تاریخ قاجار را گزارش کنم ضمن این که از کتابهای شما بسیار بهره می برم و از شما ممنونم.