دانلود کتاب تاریخ یونان و روم

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24دانلود از یوتیوب

نام کتاب

تاریخ یونان و روم دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

علی بیگدلی

موضوعات

تاریخ جهان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

31.8 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب تاریخ یونان و روم اثر علی بیگدلی است؛ همیشه این سوال برای انسان مطرح بوده است که همنوعان او از قدیمی‎ترین ایام تاکنون چه فعالیتهایی داشته و چگونه فکر می‎کردند و اصولاً بشر از چه زمانی به‎صورت «انسان متفکر» درآمد؟ با چه وسایل و شیوه‎ای زندگی خود را می‎گذراند؟ کدام ابزار و ادوات را اختراع کرد؟ درباره‌ی خود و جهانی که پیرامون او را احاطه کرده بود، چه اندیشه‎ای داشته و از کدام منظر به جهان هستی می‎نگریسته؟ اشکال حکومت و قوانینی که برای نظام زندگی خود وضع کرده چگونه بوده و چگونه رشد کرده است؟ آرا و عقاید مذهبی، فلسفی و علمی او از کجا شروع شده و چگونه توسعه یافته و خلاصه بشر پوشاک، خوراک و مسکن خود را به چه شکلی سامان داده است. پاسخ به این امور چیزی را به‎وجود می‎آورد که ما به نام «فرهنگ و تمدن» می‎شناسیم.

 




Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments