دانلود کتاب تحقیقی در دین مسیح

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

 تحقیقی در دین مسیح  دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

جلال الدین آشتیانی 

موضوعات

 دین و آیین مسیحی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

5.9 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب تحقیقی در دین مسیح اثر جلال الدین آشتیانی است؛ خدا عشق است. این اصلی بود که مؤمنین به عیسی مسیح در آغاز مسیحیت، زمانیکه هنوز کلیسا و روحانیت در وصلت با حکومت به انحراف نگرویده و دین در مبارزات قدرت وسیله اعمال جنایت و انتشار کینه و نفرت نشده بود، یکدل و زبان بیان میکردند. در جامعه کنونی ایران، که بیش از هر چیزی به عشق و رحمت نیاز دارد، بجاست که با بررسی واقعیت دین عیسی و توجه به این تعلیم حیات بخش او به وظیفه حقیقی دین در جامعه و سقوط و انحراف وحشت انگیز جوامعی که نام متدین بر خود نهادهاند پی ببریم. البته در یک تحلیل عمیق ما برای خدا نه نامی و نه نشانی میتوانیم تعقل کنیم و آنچه در وصف او گوییم تخیلاتی است که از جهانبینی و معتقدات اعتیادی ما سرچشمه میگیرند. عطار چه نیکو میگوید: زو نشان جز بینشانی کس نیافت چارهای جز جانفشانی کس نیافت ذره ذره در دو گیتی فهم توست هر چه را گویی خدا آن وهم توست.
Subscribe
دنبال کردن
guest
2 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mehdi

سلام متاسفانه گویا ساییتون فیلتر شده و لینک های دانلود هم غیر فعالن