دانلود کتاب ترانه های کارگری

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

ترانه های کارگری  دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

امین قضایی

موضوعات

شعر

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

1.3 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب ترانه های کارگری اثر امین قضایی است؛ این کتاب الکترونیکی شامل برگزیده ای از ترانه های کارگری طی یک قرن مبارزه است. ترانه هایی از فیل اوکس-پت سِگِر-جوان بایز-جان لنون-جو هیلز – بینگ کراسبی و … . مضمون این ترانه ها رنج و مبارزه ، عشق به آزادی و دعوت به اتحاد ، همگی فریاد یک طبقه است برخی از این ترانه ها به شهرت جهانی رسیده اند و بعضی با وجود نفوذ بی بدیلشان در فرهنگ قرن اخیر در سایه ی تاریک موسیقی تجاری کمپانی های ستاره سازی مانده اند و کمتر به گوش نسل های بعدی رسیده اند.کتاب ترانه های کارگری ترجمه و گردآوری امین قضایی به نوعی یاد اور نمونه هایی از موسیقی معترضی است که در حقیقت پایه های موسیقی راک و… امروز را تشکیل میدهد با این تفاوت که هدفش نه سرگرمی بلکه آگاهی ست.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments