دانلود کتاب ترجمه رباعیات خیام به زبان آلمانی

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

  ترجمه رباعیات خیام به زبان آلمانی (دانلود+)

نویسنده

محمود افشار

موضوعات

ادبیات

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

4.0 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب ترجمه رباعیات خیام به زبان آلمانی اثر محمود افشار است؛ خیام دارای چند چهره ریاضی‌دان، منجّم و شاعر است، او در طول زندگی‌اش به عنوان ریاضی‌دان و فیلسوف مشهور بود ولی به عنوان شاعر معروف نبود؛ بلکه سال‌ها بعد نامش در تذکره‌ها آمد و شعرهایش مطرح شد و در دنیای امروز نیز به خاطر ترجمه‌های خوب فیتز جرالد در سراسر جهان شهرت یافته است. هر چند متأسفانه اکثر مردم (به ویژه غیر فارسی زبانان) خیام را فردی عیّاش و بی بند و بار و دائم الخمر می دانند؛ و از خود نمی پرسند که چنین آدمی چگونه می توانسته در عین حال بزرگترین دانشمند زمان خود نیز بشود.
Subscribe
دنبال کردن
guest
5 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
جعفر

سلام. من کتاب را دانلود کردم. متوجه شدم که فقط 13 صفحه است! تا آخرش را نگاه کردم اما اثری از شعر نبود!

جعفر

بزرگان، شما مثل اینکه عنوان بالای مطلب رانخوانده اید! لطف کنید و یک نگاه بیاندازید! نوشته ترجمه ی رباعیات خیام به زبان آلمانی! شما می توانید بنویسید (برای مثال:) جلد کتاب سمک عیار. پس باید جلد آن کتاب آنجا باشد. مراجعه کننده هم نباید توقع بیشتر داشته باشد. اما حالا …

اسی

عالی بود
اوج یادگیری

حسین

بله عالی بود