دانلود کتاب تصمیم

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

تصمیم دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

 برتولت برشت + به اهتمام حمید محوی

موضوعات

نمایشنامۀ آموزشی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

 787.4 کیلو بایت (KB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب تصمیم اثر برتولت برشت با ترجمه حمید محوی است ؛ در اینجا نمایشنامۀ آموزشی » تصمیم « همر اه است با قطعه ای از نوشته های برتولت برشت که مشخصاً به نظریۀ نمایشنامۀ آموزشی » تصمیم « مربوط می شود. برای اطلاع خوانندگان سخت گیر که امیدوارم تعدادشان هر چه بیشتر باشد باید بگویم که بخشی از نوشته های برشت در این قطعه که مربوط به موسیقی نمایشنامۀ آموزشی می شد به دلیل ترجمۀ مخدوش فرانسوی )مخدوش از دیدگاه من( در اینجا که شامل تقریباً دو صفحه می شود ترجمه نشده است . علاوه بر این قطعۀ دیگری زیر عنوان » تز دربار ۀ نمایشنامۀ آموزشی« که از ماهنامۀ آلترناتیو برگرفته شده در اینجا ضمیمه شده است )انتشار در برلن، شمارۀ 78/79. ژوئن-اوت 1971 .مجموعه ای که به بررسی نظریۀ ماتریالیستی ادبیات و شمارۀ دوبل 78-79 کاملاً به نمایشنامه های آموزشی برتولت برشت اختصاص دارد(. برای خوانندگانی که مایلند کمی بیشتر دربارۀ نظریۀ نمایشنامه های آموزشی مطالعه کنند، می توانند در انترنت متن راینر اشتاینوگ زیر عنوان »نمایشنامۀ آموزشی : الگوئی برای تآتر سوسیالیست« را جستجو کنند.

این کتاب توسط مترجم به کتابخانه اهداء شده است.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments