دانلود کتاب ثبات افیون کسب وکارها

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

ثبات افیون کسب وکارها دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

روپرت مرسون + به اهتمام عباس توکلی

موضوعات

اقتصاد

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

4.6 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 کتاب ثبات افیون کسب وکارها اثر روپرت مرسون با ترجمه عباس توکلی است؛ همانند مدل گرنیر، چرچیل هم پنج مرحله را برای توسعه در نظر می گیرد. در مدل او، تفاوت های جزئی ای در نقاط بحرانی وجود دارد، اما تحولات هر مرحله به صورتی مجزا معرفی می شوند.

ایجاد کردن35 : در اولین مرحله شرکت برای به دست آوردن مشتری و داشتن جلسه های معرفی می جنگد. شرکت ها نمی توانند در این مرحله بمانند؛ یا به مرحله دوم می روند یا شکست می خورند.

زنده ماندن36 : در این مرحله شرکت خودش را به بازار نشان داده و توانسته مشتریانی را به دست آورد. اما مساله ی اصلی این است که هنوز نتوانسته هزینه های خود را کاملا پوشش دهد؛ درست مثل طبقه ی متوسط رو به پایین جامعه که هر اتفاق و هر لحظه می تواند آن را به فقر مطلق بکشاند. بسیاری شرکت ها در این طبقه قرار دارند و چرچیل در مقاله اش می گوید:

« شرکت های تولیدی که نمی توانند محصول شان را طبق برنامه ی تعیین شده به فروش برسانند در این طبقه قرار می گیرند.»

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments