دانلود کتاب جستار درباره مهر و ناهید

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

جستار درباره مهر و ناهید دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

محمد مقدم  

موضوعات

جشن و آیین

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

4.7 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 

کتاب جستار درباره مهر و ناهید اثر محمد مقدم است ؛ از آنجا که بیشتر تاریخ‌نویسان و پژوهندگان شرقی و غربی همیشه تا آنجا که می‌توانستند در پوشاندن حقیقت دین مهر و نابودکردن یادگارهای آن فروگذار نکردند؛ نویسنده این کتاب در پی راهی که بهروز گشوده بود، گفتاری زیر عنوان «یادداشتی درباره مهر و زمان او» در مجله دانشکده ادبیات دانشگاه تهران و گفتاری دیگر با عنوان «مهرابه یا پرستش‌گاه دین مهر» در نشریه انجمن فرهنگ ایران باستان نشر داد. و گفتار دیگری نیز به انگلیسی تحت عنوان «مهر رهایشگر در کالبد مردمی» در همایش مهرشناسی در تهران تابستان 1354 خواند. این کتاب گسترش‌داده همین گفتارهاست که در سه بخش دین بهی، ناهید و فرّ سوشیانس، و مهر سوشیانس گردآمده است.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments