دانلود کتاب جنگ قره‌ باغ

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

جنگ قره‌ باغ دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

ضیاءالدین سلطان اوف

موضوعات

تاریخ جهان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

 6.9 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب جنگ قره‌ باغ اثر ضیاءالدین سلطان اوف است ؛ کتاب پیش‌رو مربوط به جنگ‌های خونین “قره‌باغ کوهستانی” است، که از سال 1988 مابین ارامنه و مسلمانان آذری در آن سرزمین آغاز شد و منجر به اشغال بیش از 20 درصد از قلمرو و جمهوری آذربایجان توسط جمهوری ارمنستان گردید. این رخدادها در 13 فوریه‌ی سال 1988 میلادی با تظاهرات ارمنیان “خان‌کندی” با این ادعا شروع گردید که “قره‌باغ کوهستانی” از جمهوری آذربایجان جدا و به جمهوری ارمنستان، ملحق گردد. نگارنده با اشاره به نحوه‌ی آغاز و چگونگی شکل‌گیری این حوادث، علل این ادعاها را بررسی کرده، نیز موقعیت طبیعی، سیاسی و اجتماعی سرزمین “قره‌باغ” را بازگو می‌کند.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
3 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
جهانگیرصدیقی

باسلام وخسته نباشیدبه همه زخمت کشان سایت چندین کتاب ازاینجادانلودکرده ام فقط خواستم تشکرکرده باشم ممنون

یوسف مهربانی

سلام با عرض سلام و خسته نباشید کتاب های صوتی تاریخی و مخصوصا کتاب های در مورد قره‌باغ بصورت صوتی قرار دهید تشکر از زحمات شما