دانلود کتاب حاصل عمر

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

حاصل عمر دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

ویلیام سامرست موآم + به اهتمام عبدالله آزادیان

موضوعات

زندگینامه

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

 3.9 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب حاصل عمر اثر ویلیام سامرست موآم با ترجمه عبدالله آزادیان است؛ کتاب حاصل عمر که توسط ویلیام سامرست موآم نوشته شده است.و با زبان فارسی چاپ گشته است.که دارای دویست و هفتاد صفحه می باشد.اثر حاصل عمر اسم یک نوشته ی ادبی می باشد که به دست نگارنده ی مشهور اهل انگلستان موآم نگاشته شده‌ می باشد. این اثر یکی از نگاشته های معروف ادبی دنیا است.در سال هزار و نهصد سی ویلیام سامرست موآم یکی از ثروتمندترین نویسنده های دنیا بوده است. هنرپیشه های معروف هالیوود همانند گرتا گاربو و ریتا هیورث و نائومی واتس داخل فیلم‌هایی که بر پایه ی قصه های سامرست موآم بازی نمودند. با آنکه او چند سال از زمان کودکی خویش را در ویتستابل در نواحی کنت قرار داشته در جنوب شرقی انگلستان سپری نموده بود انسانهای کمی از اهالی این شهر با میراث این نگارنده سرشناس و بزرگ آشنا می باشد. 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments