دانلود کتاب خاطرات و سفرنامه موسیوب نیکتین قنسول سابق روس در ایران

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

خاطرات و سفرنامه موسیوب نیکتین قنسول سابق روس در ایران دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

 نیکیتین به اهتمام علی محمد فره وشی

موضوعات

تاریخ ایران

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

7.7 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب خاطرات و سفرنامه موسیوب نیکتین قنسول سابق روس در ایران اثر نیکیتین با ترجمه علی محمد فره وشی است؛ این کتاب در 325 صحیفه بقطع کوچک و ظریف با حروف و کاغذ مرغوب منتشر شده و از کتبی است که خواندن آن برای هر جوان ایرانی از جمله ضروریات است – تاریخی است مربوط به آغاز مشروطه خاصه سالهای 1909-1911 و میتوان گفت از ابتدای مشروطیت تا استعفاری رضاشاه پهلوی را در بر دارد.
مولف یکی از جوانان خاورشناس روس و از نجبای پتروگراد و از کارمندان فاضل و لایق وزارت خارجه روس‌تزاری است موسوم به(ب. نیکیتین) که تحصیلات خود را در ورشو و مسکو و پترو‌گراد در رشته حقوق و عربی و ترکی و فارسی و فرانسه خاصه ادبیات فارسی و شناسائی ایران بپایان برده است.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments