دانلود کتاب خداوندگار نبرد

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

خداوندگار نبرد دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

 سلمان سمیعی

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

19.3 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

 کتاب خداوندگار نبرد اثر سلمان سمیعی است؛ رویدادهای یک دوره طلایی میان سه قدرت برتر جهان امپراتوری پارت اشکانی و پنت و جمهوری روم را داستان‌گونه بیان می کند . ظهور یک ابرمرد در آن دوره بحرانی و آغاز قدرت گیری دو نیروی غیر مغلوب پارت و رم سبب تلاطمی حیرت انگیز در بستر تاریخ آن عهد می شود
و خواهیم فهمید که انسان چه توانایی در نهاد دارد که ما بی‌خبریم ، مردی که به بیست و دو زبان چیرگی‌ داشته و بر موسیقی ملل مسلط ، و از لحاظ جنگاوری او را برابر با هرکول می دانستند او پسر پارسی بود از تیره داریوش شاهنشاه بزرگ هخامنشی که در میان دو نیروی هولناک پارتیان و رم در ارمنستان پا به عرصه وجود نهاد و رویدادهای تنیده شده بدست این ابرمرد همواره سبب حیرت بزرگان تاریخ بشری بوده و‌خواهد بود.




Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments