دانلود کتاب خلوتگه خورشید

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

خلوتگه خورشید دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

دکتر محمد خدادادی 

موضوعات

ادبیات

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

6.1 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب خلوتگه خورشید اثر دکتر محمد خدادادی است؛ علم عرفان علمی است که با یاری گرفتن از قوای حسی و فوق حسی قصد دارد تا معمای وجود را برای انسان حل کند و روشن سازد که هستی از کجا سرچشمه گرفته؟ ذات هستی چیست؟ چرا عالم وجود را پدیدار ساخته است؟ جایگاه انسان در نظام هستی کدام است؟ و در نهایت پس از علم و معرفت به ذات هستی، شرایط را فراهم سازد که آدمی بتواند به وحدت با آن حقیقت محض و وجود مطلق دست یابد و از عالم کثرت به عالم وحدت راه یابد. با تجلی دین مبین اسلام دریچه جدیدی برای کسب معرفت به روی طالبان آن باز شد و افراد بسیاری در سایه‌سار تعالیم اسلام به کسب معرفت پرداختند و به این شکل عرفان اسلامی را به وجود آوردند. کتاب حاضر سعی دارد مبانی این جریان حیات‌بخش یعنی عرفان اسلامی را تا حدودی معرفی نماید و درآمدی باشد برای جویندگان دانش معرفت.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments