دانلود کتاب ده تز در باب سیاست

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

ده تز در باب سیاست دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

ژاک رانسیر + به اهتمام امید مهرگان

موضوعات

سیاست

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

2.4 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب ده تز در باب سیاست اثر ژاک رانسیر با ترجمه امید مهرگان است؛ “«سیاست اعمال قدرت نیست. سیاست را باید بر حسب خودش تعریف کرد، به منزله شیوه مشخصی از کنش که توسط نوع خاصی از سوژه تحقق می‌یابد و مرتبط با نوع خاصی از عقلانیت است. این رابطه سیاسی که به ما رخصت می‌دهد تا به یک سوژه سیاسی فکر کنیم، نه برعکس». کتابچه حاضر حاوی دو مقاله از ژاک رانسیر و یک گفت‌وگو با اوست. مقاله نخست با عنوان «ده تز در باب سیاست» حاوی همه مضامین و صورت‌بندی‌های اصلی نظری رانسیر درباره سیاست است که نمونه‌ای از آن ذکر شد. در مقاله دوم نیز با عنوان «سیاست همیشه ممکن است» رانسیر به شیوه‌ای روشن، تاریخچه‌ای مختصر از تحول مفاهیم و رویکردهایش را در زمینه سیاست و ادبیات بیان می‌کند.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments