دانلود کتاب روزنامه خاک و خون

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

روزنامه خاک و خون دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

داریوش فروهر ، محسن پزشک‌پور

موضوعات

سیاست + فرهنگ

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

305.5 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب روزنامه خاک و خون اثر داریوش فروهر ، محسن پزشک‌پور است؛ روزنامه “ خاک و خون ” روزنامه رسمی حزب پان‌ایرانیست بود که در سال ۱۳۴۴ه.ش منتشر می‌شد.
حزب پان‌ایرانیست در دهه سی فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرد و همیشه نمایندگانی در مجلس شورای ملی ایران داشت. داریوش فروهر و محسن پزشک‌پور از بزرگان این حزب بودند. این حزب از حامیان جدی دکتر مصدق بود.
روزنامه خاک و خون ارگان رسمی حزب پان‌ایرانیست، یکی از فعال‌ترین روزنامه‌های ایران در سال‌ها ۴۴ و ۴۵ بود. این روزنامه علاوه بر رویکرد سیاسی، به مباحث فرهنگی نیز می‌پرداخت. عمده مطالب آن مربوط به پیشرفت ایران و ایرانی با تکیه بر ملی‌گرایی و باستان‌گرایی و توجه مفرط به ناسیونالیسم ایرانی بود.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments