خانه » دانلود » کتاب های مذهبی » کتاب های دین و آیین اسلام » اهل بیت (تشیع) » دانلود کتاب روزهای پیشاور (ردی بر کتاب شبهای پیشاور )

دانلود کتاب روزهای پیشاور (ردی بر کتاب شبهای پیشاور )

نام کتاب

روزهای پیشاور

نویسنده

محمد باقر سجودی

توضیح

این کتاب نقدی است بر کتاب شبهای پیشاور سلطان الواعظین . نویسنده کوشیده مورد به مورد مناظرات کتاب مذکور را واکاوی کند .
رمز عبور

www.tarikhema.org

00000 حجم دانلود کتاب

3040 کیلوبایت (KB)

قالب کتاب

PDF

منبع الکترونيکي

تاریخ ما

123
دیدگاه بگذارید

avatar
75 Comment threads
48 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
71 Comment authors
Patعلی شیعه امیرالمومنینحسینامیرابوالفضل Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
max
Guest
max

in ketab ehanat be mardom iran va shiayan ast ke ma ro sadeloh doneste va az lahnesh peidas ke az roye doshmani neveshte shode. dalayelesham ghalatan ke avalesh darbare shiayan gofte. soltanolvaezin sohbatash az manabe motabare sonate. taze ahl tasanon ghabol daran hameye sahih bokhari va moslemo. ama inja zadan ziresh. kolan ina zed irano shian . nemone barezesh khianataye arabestane ke edeaye sonatam mikonan.

مهدی
Guest
مهدی

سلام مدیر یت محترم ! نمی دانم شما کتاب فوق را که به اسم نقدی بر کتا ب شبهای پیشاور است خوانده اید یا نه ولی خواهش می کنم این کتاب ضاله را از سایت حذف بفرمایید این کتاب ردی بر کتاب شریف و مستند شبهای پیشاور است و جناب سلطان الواعظین شیرازی رحمه الله علیه سلطان بی بدیل دفاع از حریم مقدس و منور اهل بیت عصمت و طهارت بوده است . هنوز یادمان نرفته که بیش از هزاران کتاب شیعه ، آنهم نسخه اصلی و خطی توسط علمای متعصب وافراطی و حق پوش و معاند برای همیشه از… Read more »

امیر
Guest
امیر

باسلام
کاش پاسخ های هرزه گویی های این کتاب را دیگران میدانستند.نویسنده تا توانسته مغالطه کرده و مسلمات مذهب خود را انکار میکند.الکی میگوید ما این حرفها را نمیگوییم در حالی که کتب اینها مملو از این حرفهاست.ولی از ندانستن مردم سوئ استفاده میکند.
خواهشا به دلیل عدم اطلاعات درست عموم مردم این کتاب ضاله پر دروغ را حذف کنید

علیرضا
Guest
علیرضا

با سلام
خدمت ادمین محترم عارضم که تمامی ادعاهایی که نویسنده این کتاب در مورد سلطان الواعظین گفته است یک مغلطه زیرکانه میباشد یعنی اینکه سلطان الواعظین را متهم به دروغ میکند در حالی که خود نا صادقانه این
کتاب را نقد میکند .
در ضمن چه حکمتی دارد که کنب تاریخی اهل سنت در زمانهای مختلف دچار تغییر میشود من هیس المجموع از شما تقاضا میکنم کتابهای چنین کذابانی را از دیدگاه عموم حذف کنید تا آنان که به دنبال حقیقت هستند دچار گمراهی نشوند.

یوسف
Guest
یوسف

[[اگرکتاب روزهای پشاورحقیقت ندارد چرا خوف میکنید آفتاب به دوانگشت پنهان نمیشود اسلام باقرآن مسجد وحدیث به ما رسیده است نه با حسینیه امام بارگاه مهر خاک کربلا وغیره اشیا خرافی

یاسر
Guest
یاسر

اینا اگه جرات داشتند میومدند با آیت ال.. مکارم شیرازی مناظره میکردند.بعد اینکه ایشون گفتند به صورت زنده برای همه پخش بشه کم آوردن و قبول نکردند

یوسف
Guest
یوسف

pواقعا خدالعنت کند کسانی را که اسلام ناب را باخرافات قبرپرستی تیغ زنی صیغه خمس حسینیه امام بارگاه امامزاده سازی مهرسازی وهزاران احکام دروغین مخلوط کرده است هنوزمفهوم اهل وبیت را ندانستید که اهل بیت یعنی چه؟ همسران هم شامل اهل بیت است ییاخیر که همیشه تهمت میبندید غافل از آیه قرآن که خوبان با خوبان ازدواج میکند واقعا اگراسلا م را دوست داری راه باطل را ادامه ندهید اگرنفس را دوست دارید به صیغه……..ادامه بدهید اگرتحقیق میکنید مثل استاد باقر سجودی ابولفضل برقعی قمی وصدها شخصیت دیگر تسلیم حق شو درغیرآن گمراهی به سودت نیست برا ی تحقیق به… Read more »

یوسف
Guest

حقیقت جو واقعا اگر دنبال حقیقت هستید یکبار به کتاب روزهای پشاور ودیگد آثاراستاد سجودی را ازسایت عقیده ودیگرسایت های اسلامی مراجعه کنید تامانند آن استاد ودیگراساتید چون علی حسین امیری نویسنده کتاب ۳جلدی سرخاب وسفید آب آیت ال..ابوالفضل برقعی قمی استاد حیدرعلی قلمداران هدایت شوید ودیگر تیجانی کذاب را فراموش ابدی نماید اسلام دین است که توسط پیغمبر ص ویاران باوفایش مایان را ازخرافات آتش پرستی بت پرستی غیره اعمال ناشایسته نجات داد بنا اسلام مسجد است وعبادت آن نماز روزه زکوه حج نه سینه زنی قمه زنی فاتحه وسروصدا به مردگان هزارسال قبل مقایسه نماید که اعمال ورویش… Read more »

مهدی
Guest
مهدی

جهت اطلاع از این که سجده بر مهر خرافی نیست به این سایت مراجعه بفرمایید که با ذکر سند آورد ه اند :
http://magazine.hawzahqom.ir/index.aspx?siteid=74&siteid=74&pageid=4946

shobhe
Guest

با سلام ما نيز به دوستان توصيه مي كنيم كه حتما اين كتاب را با دقت بخوانند و با اصل كتاب شبهاي پيشاور مقايسه كنند ، تا مشخص شود حق با چه كسي است !!! برخي سايتهاي متمايل به وهابيت من جمله «سني نيوز» در يک اقدام عجيب و مضحک (( سلطان الواعظين شيرازي)) را مردي دروغ گو معرفي کرده و گفته مناظره اي بين او و اهل سنت رخ نداده و نوشته اين کتاب ۳۰ سال بعد از فوت ايشان نوشته شده و به چاپ رسيده و سند حجت شيعه بر سني است و حتي بيان کردند که شخص… Read more »

valiasr-aj
Guest
valiasr-aj
valiasr-aj
Guest
valiasr-aj

برخي سايتهاي متمايل به وهابيت من جمله «سني نيوز» در يک اقدام عجيب و مضحک (( سلطان الواعظين شيرازي)) را مردي دروغ گو معرفي کرده و گفته مناظره اي بين او و اهل سنت رخ نداده و نوشته اين کتاب ۳۰ سال بعد از فوت ايشان نوشته شده و به چاپ رسيده و سند حجت شيعه بر سني است و حتي بيان کردند که شخص متفکري که شيعه بوده و بعد به مذهب اهل سنت گراويده ، به تمام سئولاتي که در اين کتاب مطرح شده در کتابي به نام روزهاي پيشاور جواب داده است ولي ما نيز به تمامي… Read more »

vahid
Guest
vahid

من نظرات دوستان رو خوندم بعد نگاهی به کتاب هم کردم:نویسنده کتاب متاسفانه با توهین و تهمت به سلطان الواعظین کتاب رو شروع کرده سپس به کتب و راویان سنی هم رحم نکرده و بسیاری از روایات خودشون رو ضعیف دانسته و حتی بعضی از راویان سنی را پشیزی ندونسته و خلاصه همه رو از کتاب و راوی سنی رو لت و پار کرده اما جدای از این هر روایتی که سلطان الواعظین اورده جعلی و دروغ و ضعیف دونسته بدون اینکه دلیل محکمی یا روایت با سندی بیاره آدم دلش خوش باشه یک کتاب مثلا” علمی نوشته خلاصه همش… Read more »

j_master
Guest
j_master

بخشهای مهمی از کتاب را خواندم و در آن خود نویسنده به این مطلب اذعان داشته که بسیاری از علمای سنی که در کتاب نامبرده شده شیعه شده اند. همین مطلب برای اثبات حقانیت شیعه کافیه.
همین که علمای شما شیعه شده اند پس فهمیده اند ولی شما به دلیل بغضی که نسبت به اهل بیت دارید و طبیعی هم هست چشمتان را به حقیقت بسته اید.
علمای حال حاضر شما می دونند که بر باطل هستند که وقتی آیت ال.. مکارم شیرازی درخواست مناظره زنده و پخش برای همه مردم را کردند کم آوردند و ترسیدند دستشان برملا شود و نیامدند.

محمود
Guest
محمود

بعضی از دوستان به گونه ای صحبت میکنند که انگار سنی ها دشمن حضرت علی و فاطمه هستند. اما غافل از اینکه اهل تسنن آنها را به اندازه ی پیامبر و عمر و عثمان دوست دارند. اگر با انها دشمنی داشتند که مثل شما که به صحابه توهین میکنید، به انها توهین میکردند. یا اسم انها را برای فرزندان خود انتخاب نمیکردند. در صورتی که در اکثر خانواده های سنی اسم یک دختر به اسم دخت رسول الله است. یکی از اشکالاتی که اهل سنت به برادران اهل تشیع میگیرند، مرده پرستی است. الان در هر روستا از کشور یک… Read more »

مسلم
Guest
مسلم

سلام
كتابش را خواندم
نويسنده اين كتاب يك ديوانه ناصبي است كه كتابش هيچ بار علمي ندارد

مهدی جاهد
Guest
مهدی جاهد

دوست من امید دارم دیگر کتابها را بخوانید ودر باره این کتاب خودتان قضاوت کنید من معتقد هستم این کتاب کاملا پوچ و خالی از هر گونه استدلال صحیح است و فقط قصد توهین به علما را دارد امید دارم که شما متوجه این موضوع باشید

درپناه خدا و اهل بیت باشید

مهدی جاهد
Guest
مهدی جاهد

ای دوست من امید دارم دیگر کتابها را بخوانید ودر باره این کتاب خودتان قضاوت کنید من معتقد هستم این کتاب کاملا پوچ و خالی از هر گونه استدلال صحیح است و فقط قصد توهین به علما را دارد امید دارم که شما متوجه این موضوع باشید

درپناه خدا و اهل بیت باشید

علی
Guest
علی

@یوسف, سلام بر یوسف اما نه بر تو ؛ من به تنهایی نه بلکه تمام شیعیان با این مطلب موافقیم که خدا لعنت کند کسانی را که اسلام ناب را به خرافه و بدعت کشاندند انشاءا… لازم است ابتدا عرض کنم با انکه شیعه هستم چند سالی افتخار داشتم در جوار برادران اهل سنت در کردستان و .. زندگی کنم واقعا اینگونه نیست که بعضی از ما ها تصور میکنیم بنده با انانی که مانوس بودم مسلمانانی صدیق زحمتکش و پاکدامن بودند که از لجاچت به دور بودند و کاملا من و سایر دوستان در این مدت با ایشان راحت… Read more »

میثم قنبری
Guest
میثم قنبری

با سلام ببخشید من این کتاب(روزهای پیشاور) را هنوز نخوانده ام ولی کتاب اصلی(شبهای پیشاور) را تا حدودی خوانده ام و موضوع آن کتاب ۱۰ شب بحث و مناظره بین چند عالم سنی و یک عالم شیعه(مرحوم سطان الواعظین شیرازی) در پیشاور پاکستان است که خود آنها(عالمان سنی) نیز شیعه را با آن مناظره قبول کردند. ولی در این کتاب(روزهای پیشاور) که نقدی بر آن مناظره است یا نویسنده کتاب خود نویسنده و خواننده نبوده که کتاب شبهای پیشاور را بخواند یا اگر خوانده چشم دلش مثل بقیه کور است و نمیبیند

امروز
Guest
امروز

@یوسف, سلام خوب همه را با مطالب بی پایه وپر از بی ادبی خودت سر کار گذاشتی .اما مهم نیست افرادی مثل شما باعث می شوند که هم مسلمانان چه شیعه و چه سنی به دنبال بررسی حقانیت عقاید خود بروند و هم با چهره واقعی افرادی که دم از اهل سنت بودن می زنند ولی بویی از سنت رسول اکرم نبرده اند آشنا شوند .شیعه وسنی با هم برادرند و وحدت دارند اگرچه در باب عقاید خود به بحث و گفتگوی علمی مؤدبانه و منصفانه می پردازند .چرا که وظیفه هر مسلمان وهر انسان آزاده ای است که برای… Read more »

اکبر
Guest
اکبر

با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی.من اکبر هستم.۲۵ ساله از ارومیه.۵ ساله که سنی شدم.فقط قبل اینکه حرفامو شروع کنم ازتون یه خواهش دارم.مذهبتون هر چی که هست بذاریدش کنار.فرض کنید مسیحی هستید و میخواین مسلمان شید.بیایم از حضرت محمد شروع کنیم.از دیدگاه شیعه شروع کنیم.شیعیان میگن بعد وفات پیامبر حق خوری شد و صحابه افتادن به جون هم.اگه یه نفر مسیحی اینو بشنوه بنظرت مسلمون میشه؟بنظرت نمیگه این چه جور دینی هستش که پیامبرش حتی نتونسته نزدیکترین کسانشو طوری تربیت که به جون هم نیفتن؟و اما امام علی.فقط یادمون نره که قرار شده تعصب رو بزاریم کنار.از غدیر… Read more »

اکبر
Guest
اکبر

با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی.من اکبر هستم.۲۵ ساله از ارومیه.۵ ساله که سنی شدم.فقط قبل اینکه حرفامو شروع کنم ازتون یه خواهش دارم.مذهبتون هر چی که هست بذاریدش کنار.فرض کنید مسیحی هستید و میخواین مسلمان شید.بیایم از حضرت محمد شروع کنیم.از دیدگاه شیعه شروع کنیم.شیعیان میگن بعد وفات پیامبر حق خوری شد و صحابه افتادن به جون هم.اگه یه نفر مسیحی اینو بشنوه بنظرت مسلمون میشه؟بنظرت نمیگه این چه جور دینی هستش که پیامبرش حتی نتونسته نزدیکترین کسانشو طوری تربیت که به جون هم نیفتن؟و اما امام علی.فقط یادمون نره که قرار شده تعصب رو بزاریم کنار.از غدیر… Read more »

علي
Guest
علي

با سلام و احترام
متاسفانه در روزگاري زندگي ميكنيم كه براي بحق جلوه دادن اعتقادات پوچ خويش دروغ گفتن و نوشتن عملي ثواب تلقي شده و مهم نيست كه چه بهائي بابت آن ميپردازند . انسانهاي ضعيفي كه خود و انديشه هاي كثيف خويش را در پس عبارات دروغ قوي و بحق ميپندارند .

اکبر
Guest
اکبر

سلام.تا حالا شده فکر کنید که چرا ابو جهل ابو جهل شده؟؟؟چون نتونست تصعبشو بزاره کنار!!!!چرا وقتی ما آدما یه واقعیت رو که خلاف اعتقادمونه میشنویم اسمشو میزاریم مغالطه یا تهمت؟؟؟؟یه روستایی هست به اسم کردان.تمام اهالیش پسوند کردان رو دارن.آیا این معنیش اینه که اونا کرد هستن.تو ارومیه یه روستایی هست به اسم آلمان آباد.پسوند شهرتشون هستش آلمانی.آیا این معنیش اینه که اونا اهل کشور آلمانن؟؟؟؟پس اگه یکی تو شهرتش پسوند شافعی یا مالکی داره معنیش این نیست که این پسوند معرف مذهب اونه.اینطور نیست؟؟؟؟اگه شبهای پیشاور رو با دقت بخونیم متوجه میشیم که نویسندش این استدلال غلط رو… Read more »

Mansoor92
Guest
Mansoor92

بزرگترین دلیل بر رد این کتاب اینه که یه طرفه رفته قاضی یعنی هر چی دلش خواسته گفته و کسی نیست که جوابشو بده ولی کتاب شب های پیشاور نوشته حضرت آیت الله العظمی سلطان الواعظین شیرازی کتابی هست مناظره وار که تعداد زیادی بزرگان اهل سنت اونجا بودن و اگر حدیثی از کتابی می بود که باب میلشون نبوده مطمئن باشید خیلی زرنگ تر از این آقای سجودی بودن و سریعا مخالفت میکردن و همچنین شرح کامل مناظرات در روزنامه ی های پیشاور چاپ شده و نمیشه گفت نویسنده خودش چیزی رو علاوه بر مناظرات به اون اضافه کرده… Read more »

فرزاد
Guest
فرزاد

برادران و خواهران مسلمان واقعاً جاي تأسف است ما كه خود را شيعه و سني ميناميم اصل مطلب را فراموش كرده ايم و با متهم كردن هم به انحراف و خرافه خود را از اسلام ناب محمدي دور ميكنيم.بياييم اگر سني واقعي هستيم مثل حضرت رسول سنت و رسومش را رعايت كنيم و اگر شيعي واقعي هستيم هم مثل حضرت پيامبر و هم حضرت علي (ع) رفتار كنيم.خدا خودش دانا و آگاه تر است و ميداند كه چه كساني بر هدايت و چه كساني بر راه گمراهي هستند.پس به جاي خدا تصميم نگيريد و ديگران را اهل بهشت و جهنم… Read more »

روزبه
Guest
روزبه

سلام
هرچه سریعتر این کتاب مزخرف و اشغال رو حذف کن و بیش از این در انتشار لا طائلات شریک نشو
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک …..

یک ایرانی
Guest
یک ایرانی

دوستانه عزیز جای بسی تاسف است که ما ایرانیان بر سر دین عرب اینطور بر سر یکدیگر میزنیم . ۱۴۰۰ سال پیش اعراب به ایران امدند و با زنان ایرانی زنا کردند و بچه هایشان را سید نامیدند و الان یک سری به خودشان می نازند که سید هستند اما در اصل زنا زاده اند. من دو کتاب شبهای پیشاور و روزهای پیشاور را مطالعه نمودم اما خودتان به عقل رجوع کنید اگر سلطان الواعظین در این مناظرات اگر مغلوب شده بود بعدا می امد و بگوید اهل سنت بر حق است؟ معلوم است او خودش را یک قهرمان به… Read more »

اکبر
Guest
اکبر

با سلام.خدمت این برادر یا خواهر گرامی که با اسم شیعه علی جواب بنده را داده اند عارضم که اگر به قول جنابعالی بحث امامت از کلیات دین هست پس چرا حتی یک آیه که بطور صریح و آشکار به این کل اشاره کنه در قرآن نداریم؟؟؟؟؟چرا حتی فقط یکبار اسم یکی از این امامان(چه امامان شیعه و چه سنی) در قرآن نیامده؟؟؟؟مگر تمامی علما و فضلا بر این عقیده نیستند که جز کل را میسازد؟؟؟؟؟؟آیا اگر جز غلط و ناصحیح باشد کل میتواند ادعای درستی بکند؟؟؟؟اجازه بدهید مثالی بزنم.اگر هر یک از شاگردان یک کلاس تنبل باشند میتوان گفت… Read more »

اکبر
Guest
اکبر

دوباره سلام دوستان یه چیزی هست که یادم رفت تو صحبتهای قبلیم بگم بهتون.از تمامی دوستان چه شیعه و چه سنی خواهش میکنم برید تاریخ شهر پیشاور رو بخونید.اگه اینکارو بکنید خودتون متوجه میشید که از زمانیکه مردم پیشاور مسلمان شدند تا حالا هیچ وقت هر چهار فرقه اهل سنت با هم تو پیشاور نبودن!!!!تاریخ رو که ورق بزنید خودتون متوجه میشید که در اون تاریخی که شیخ الواعظین ادعا داره در اون با بزرگان اهل سنت مناظره کرده اصلا در پیشاور کسی مذهب شافعی نداشته!!!!!بیشتر از ۹۹ درصد مردم تو اون دوره مذهب مالکی داشتن.بقیه هم حنفی بودن.پس این… Read more »

خطاب به اکبر
Guest
خطاب به اکبر

سلام علی من اتبع الهدی و لعنه الله علی الکاذبین اقای اکبر.اتفاقا منم اکبرم و ۲۵ سالمه ولی سنی بودم و الان ۵ ساله که شیعه شدم(این یه دروغ بود ولی گفتنش کاری نداشت داشت؟).خیلی برام جالبه که مولوی های عمریه همه از مناظره فرارین حالا یکی که به ادعای خودش تازه پنج ساله که عمری شده اومده و میخواد مسلمانان رو هدایت کنه و انذار بده!!!!!!!!!!! عزیز دلم از نحوه ابراز سخنانت معلومه که پسر خوبی هستی.حالا دلم میخواد مثل یه پسر خوب به اصطلاح شبهاتی رو که در مورد دین اسلام راستین داری یکی یکی مطرح کنی تا… Read more »

محمد
Guest
محمد

با سلام من خودم شیعه هستم و محب اهل بیت.هم شب های پیشاور را خواندم هم روزهای ان را.اگه یکی از برادران تسنن از روزهای پیشاور حمایت میکند جای تعجب نیست چون پدر و اجداد پدری و مادری اون همه سنی بودند و باید به این مطالب بیشتر گرایش داشته باشندوالبته هم باید این طور باشه چون عمری از اهل بیت دور بودند اون از بزرگشون پاشاه عرستان که با بوش شراب میخوره و مردم بیچاره بحرین رو قتل عام میکنه از خودشون دیگه چه انتظاری میره وقتی به هم مذهبی خودشون رحم نکنند با غیر هم مذهبیشون چه میکنند

اکبر
Guest
اکبر

سلام عرض شد.اولا که بنده و جنابعالی حق نداریم در مورد دیگراد قضاوت کنیم چون اینکار میشه غیبت و تهمت و اینکار گناه کبیرست.مگه نه؟؟؟ ثانیا اگه در مورد سنی شدن بنده شک داری آدرس میدم بیا محلمون همه شهادت میدن.من که دو تا از سوالامو پرسیدم تو صحبت های قبلیم خوب میتونستی به اونا جواب بدی.در ضمن یوسف هم فقط چند نفر از کسانی رو که شیعه شدن رو اسم برده مگه این کار بدیه؟؟؟اگه به اون دوتا سوالم یه جواب منطقی با دلیل قرآنی بیاری من دوباره شیعه میشم.ببین برادر یا خواهر گرامی فرمودی اهل سنت از مناظره… Read more »

اکبر
Guest
اکبر

برادر محمد سلام.خدمت جنابعالی عارضم که برادر من اگه آدم از چیزی اطلاع کافی نداره بهتره صحبت نکنه!!!اولا تو بحرین دارن شیعه هارو اذیت میکنن نه هم مذهب خودشونو ثانیا مگه بزرگ یه طایفه بد باشه یعنی همه اون طایفه بدن و یا برعکس؟؟؟؟؟اگه اینطوره که ما حق نداریم پشت پسر حضرت نوح چیزی بگیم چون باباش که بزرگترشه پیامبر خداست!!!!
تورو خدا یه چیزایی بگید که خنده دار و از روی ناآگاهی نباشه.

اکبر
Guest
اکبر

برادر قاسمی سلام عرض شد.من قصد جسارت ندارم ولی به قول خودت بیا با عقل مسایل رو حل کنیم.اجازه بده اول من یه سوال بپرسم.چرا امام علی با بنی امیه جنگ کرد و صبر نکرد؟؟اگه جنگ کردن واجب بود چرا امام حسن دوباره صلح کرد؟؟؟؟اگه صلح خوبه چرا امام حسین دوباره جنگ کرد؟؟؟؟و امام زین العابدین دوباره صلح کرد؟؟؟؟بالاخره شهید شدن خوبه یا بد؟؟شما که میگید امام حسین شهادت رو ترجیح داد به زندگی با ننگ ولی امام علی نه؟؟؟مگه همه ی ما نمیگیم حق گرفتنیه؟؟؟؟پس امام علی چرا حقشو نگرفت؟؟؟فرمودید چون شهید میشد.در کتاب نهج البلاغه بارها از زبان… Read more »

یوسف
Guest

ااخمد قاسمی عزیز ۳۵ سال است که درتهران ساخت مسجد را به اهل سنت نمیدهد این انصاف است که گفتی عربستان شیعه را اذیت میکند

یاسر انصاری
Guest
یاسر انصاری

اا فروپاشی تئوری امامت و امام زمان و شكنجه فاطمه الزهراء اندازه خط : بزرگتر کوچکتر فروپاشی تئوری امامت و امام زمان و شكنجه فاطمه الزهراء يكی از پژوهشگران بزرگ وسرشناس شيعه عراق گفته است: به نتائجي دست يافته كه اختلافات تاريخي شيعه با اهل سنت را كنار زده و ثابت می كند كه اين اختلافات هيچ ريشه و اساسی ندارد. ايشان طی سالها پژوهش وبررسيهای عميق بدين نتيجه رسيده اند كه همه اين اختلافات ريشه در مسائل سياسی داشته و هيچ ربطی به قضايای عقيدتی و دينی ندارند. احمد الكاتب استاد سرشناس سابق حوزه های علميه عراق و كويت… Read more »

یاسر انصاری
Guest
یاسر انصاری

یک شیعی، نصرانی و یهودی را به تشیع دعوت می کند اندازه خط : بزرگتر کوچکتر یک شیعی، نصرانی و یهودی را به تشیع دعوت می کند یهودی و شیعی و نصرانی در یکی از باشگاههای ماسونی بدون وعده قبلی ملاقات کردند و در گفتگو غرق گردیدند و اتفاق کردند که جهت نابودی و امحای دشمن مشترک (جامعه اهل سنت) با یکدیگر همکاری می‌نمایند و شانه به شانه، در کنار هم می‌ایستند. در این هنگام شیعی خواست که از فرصت استفاده نموده هر دو را به تشیع فرا خواند!! به نصرانی نگریست و خواست وی را در دین وعقیده اش… Read more »

یاسر انصاری
Guest
یاسر انصاری

اشک سوزناک آیت الله از دست وهابیت! وسوسه خطر وهابیت. قسمت هفتم عبدالله حیدری واسلاماه! واشیعتاه! وافاطمتاه! اسلام از دست رفت! تشیع از دست رفت! دشمن پیشروی کرد! وهابیت به شبکه ماهواره ای راه یافت! خطر وهابیت جدی شد! واحسرتاه! وامهدیاه!. این فریاد و فغان آیت الله جواد آملی است که از دست وهابیت خون گریه می کند! به گذارش سایت تابناک (۱۳ مهر ۸۸ کد ۶۷۱۲۲) پاسخ محکم آیت الله جوادی آملی به وهابیون). در ذیل تفسیر آیه کریمه (یرثنی و یرث من آل یعقوب). در این خبر آمده است که «اخیرا عثمان خمیس روحانی به شدت افراطی وهابی… Read more »

یاسر انصاری
Guest
یاسر انصاری

چرا حضرت علي رضي الله عنه سكوت كرد؟ اندازه خط : بزرگتر کوچکتر در اين گفتار مي خواهيم رفتار شخصيت ديگر اين داستان يعني كسيكه مدعيان, مدعي اند حقش غصب شده است را بررسي كنيم ما رفتار او در مقابل غاصبان را از منابعي نقل ميكنيم كه پيروان او از هر فرقه اي قبول دارند. همه پذيرفته اند حضرت علي رضي الله عنه براي كسب حق خدا دادي دست به شمشير نبردند و ۲۵ سال سكوت كردند، چرا؟ تا آنجا كه من ميدانم تشيع معمولاً براي توجيه اين سكوت دو دليل مياورند: دليل اول: حضرت بدان خاطر سكوت فرمود كه… Read more »

اکبر
Guest
اکبر

با عرض سلام
برادرانی که قرار بود جواب سوالهای بنده را بدهند چرا ساکت شده اند؟؟بنده منتظر هستم

منصف
Guest
منصف

خیلی ممنون از امکانی که برای دانلود این کتاب گذاشتید، تعصب و اصرار در تفرقه و تو هین به مقدسات یکدیگر روز گار مسلمانان را سیاه کرده، اوریانا فالاچی روزنامه نگار برجسته ایتالیائی ، از وینستون چرچیل سئوال میکند ، آقای نخست وزیر شما چرا برای ایجاد یک دولت استعماری و دست نشانده به آنسوی اقیانوس هند میروید و دولت هند شرقی را بوجود می آورید ، اما این کار را نمیتوانید در بیخ گوشتان یعنی در کشور ایرلند که سالهاست با شما در جنگ وستیز است انجام بدهید ؟ وینستون چرچیل بعد از اندکی تامل پاسخ میدهد : برای… Read more »

محمد
Guest
محمد

اگر می گذاشتند دانلود شود خوب بود فیلتر شکن می خواهد که ما نداریم،

چرا نمی گذارند مردم خودشان فکر کنند و نتیجه بگیرند ،چرا باید به سایتهایی که آنها می گویند برویم و کتابهایی که آنها می گویند بخوانیم؟و آنطور که آنها می خواهند فکر کنیم؟پس تکلیف عقل و قوه تفکر و آنچه سبب تمیز ما از سایر موجودات شده چه می شود، مگر قرآن نمی فرماید:
فبشر عبادی الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه ؟

دوستان معترض به کتاب خیالتان راحت ،خطر بر طرف شده ،سانسور اسلام را نجات داد………

منصف
Guest
منصف

برادر یاسر انصاری:
جانت سلامت ، قلمت پر توان
منطق را هیچ جوابی نیست

فاطمه
Guest
فاطمه

آقای یاسر:
کاش همه حرفها همینطور منطقی و مودبانه در شان یک مسلمان گفته می شد، فارغ از هر روایتی با استناد فقط به آیات قرآن که شکی در صحت آن نیست و استفاده از نعمت عقل واندیشیدن منطقی ، چنان تمیز و زیبا گفته ای ،که آقایان باید مدت ها به شور بنشینند تا خطر این منطق قوی از بین برود،این را بدانید اگر زمانی مسلمانان فکر کردن صحیح را یاد بگیرند ،خود به خود این جنگ پایان می گیرد پس فعلا سعی برآن است که توده نتواند خودش فکر کند ونتیجه بگیرد.
خیلی استفاده کردم.

یاسر انصاری
Guest
یاسر انصاری

علمای شیعه معمولا برای اثبات عقاید خود، کتب ما را شاهد میاورند, این کار برای آنها آسان است زیرا تکلیف احادیث ما روشن است و هیچ سخنی منسوب به پیامبر اکرم نیست، مگر آنکه سندش بدقت بررسی شده و درست و نادرست معلوم گشته است و ما با تعیین درجه هر حدیث، حجت را بر خود تمام کردیم و راه عقب نشینی و دو دوزه بازی و کج دار و مریز را بر خود بستیم،پس هرگز نمیتوانیم منکر عقاید خود شویم ما در این راه شفافیت زیادی نشان دادیم مثلا با صدای بلند اعلام کردیم نوشته های صحیح بخاری همه… Read more »

یاسر انصاری
Guest
یاسر انصاری

یک دلیل دیگر برای اثبات دروغ بودن عید غدیر خم ۸۹/۱۰/۲۴ شماره مقاله: ۳۷۹ علمای شیعه محور دین خود را بر حادثه غدیر خم بنا نهاده اند حتی که آن را روز عید الله اکبر اعلام نمودند, اما تفسیر آنها از حادثه غدیر خم چندین و چند اشکال اساسی دارد و ما در مقالات متعددی به خیلی از این اشکالات اشاره نمودیم و امروز میخواهیم با یک دلیل دیگر، بطلان عقیده آنها را ثابت نماییم و دروغگو بودن علمای شیعه را بر پیروان آنها بیشتر و بیشتر نشان دهیم: دوستان عزیز شیعه وقتی که رسول الله از سفر حج باز… Read more »

ابولولو
Guest
ابولولو

بسم الله القاصم الجبارین
تقدیم به عزیزان اهل سنت

فرخنده نموده ست علی ماه رجب را
از اوج ادب درس بداده ست ادب را
سنی!ز چه رو روی سوی کعبه نمودی؟
دانی که علی فخر بود خانه ی رب را
ذانی که عمر از چه دهد داد خلافت
دانی که ازو چون و چرا چیست سبب را
میخواست تلافی احد را بنماید
بشکسته علی پشت دلیران عرب را
http://www.valiasr-aj.com

محمد از مشهد
Guest
محمد از مشهد

امثال این یوسف بیش از یک میلیارد هستند عزیزان، چرا سعی دارید کسی را هدایت و قانع کنید که نمی خواهد هدایت شود. قرآن می فرماید ما راه را نشان دادیم حال می خواهید شاکر باشید یا کافر دیگر خودتان می دانید. یوسف راست می گوید خورشید را نمی شود با دو انگشت پوشاند. ۱۵۰۰ سال ظلم و ستم بنی امیه و بنی عباس و آل سعود و غیره نتوانسته چراغ اهل بیت را خاموش کند و هرگز هم نخواهد توانست به برکت خون اباعبدالله (ع). ولی برای انسانهای کور نیازی به دو انگشت هم نیست. هرگز نمیرد آنکه دلش… Read more »

حسن
Guest
حسن

یا نویسنده این کتاب مطالب ضعیف و نادرستی را نوشته است که در این صورت باید مایه شادی شیعیان باشد زیرا نشان می دهد که آنها دلایل متقنی برای مقابله با شبهای پیشاور ندارند. بنابراین جای خشم و بحث و نزاع نیست. اگر به قدرت عقاید خود و مستدل بودن آنها باور داریم نباید از انتشار چنین کتابهایی بترسیم دوستان عزیز با حذف این نوع کتابها این ایده را به ذهن بسیاری القا می کنیم که چون زورمان به پاسخ به این کتابها نرسیده آنها را حذف کرده ایم و به این واسطه ناخواسته آب به آسیاب آنها ریخته ایم… Read more »

یاسر
Guest
یاسر

الحمد لله رب العالمين والصلوة والسلام علی خير خلقه محمد وعلی آله وأصحابه الذين بذلوا أنفسهم وأموالهم فی سبيل الله وعلی من تبعهم بإحسان إلی يوم الدين.اللهم اهدنا الصراط المستقيم صراط الذين أنعمت عليهم غير المغضوب عليهم ولا الضالين. دين اسلام تنها دينی است که نزد خداوند مقبول می‌باشد و بزرگترين افتخار ما اين است که دارای دينی هستيم که جامع همه کمالات است , اين دين با تلاش و زحمات و فداکاريهای شبانه روزی رسول الله(صلی الله علیه وسلم) و ياران جان نثار او، به ما رسيده اگر رسول الله(صلى الله عليه وسلم) اين همه مشکلات را در راه… Read more »

مرتضي
Guest
مرتضي

خدا لعنت كند نويسنده كتابي را كه نام آن را روزهاي پيشاور گذاشته است
مناظره سلطان الواعظين بسياري از كساني را كه ناآگاهانه در چاه ضلالت ملاهاي بي دين و جهنميان روزگار ،گرفتار بودند را در مسير تعالي انسانيت قرار داد همين بس كه خود مناظره كننده شما مجلس مناظره را با اشك وندامت از عمري كه باعث تباهي بقيه گرديده بود ، ترك كرد
اميدوارم اين كتاب از روي اين سايت برداشته شود
كتابل شبهاي پيشاور همچون خورشيدي تابان ميماند كه باعث مسلمان شدن بسياري از گهراهان شده و خواهد شد
مرتضي از شهر زاهدان

حسین عبداللهی
Guest
حسین عبداللهی

بسم الله الرحمن الرحیم
اگر میخواهید با شخصیت جناب آقای محمد باقر سجودی آشنا شوید به شبکه های وهابی کلمه و نور مراجعه بفرمایید
ایشان از شخصیتهای معروف آقایان وهابی هستنند که در عین بی سوادی بسیار ادعای علم هم دارند. لطفا اگر قصد گسترش آگاهی دارید از نویسندگان بی غرض و بی مرض استفاده کنید نه امثال ایشان

سام
Guest
سام

خنده داره!
اصلا لحن کتاب لحن یه نویسنده و رسمی نیست!
خیلی خنده دار نقد کرده! انگار داره بحث و دعوا میکنه!

نويدنوا
Guest
نويدنوا

سلام بر هم دوستان
چيزي كه حقيقت دارد همه ميدانند ولي كساني هستند كه ميخواهند بين دو مذهب نزاغ بوجود بياورند و انها نيز خود لادين هستند برادران من چرا وقت خودرا صرف اين حرف ها ميكنيد چرا در باره اين فكر نميكند كه امروز جنگ بين كفر و اسلام است چرا با هم متحد نميشويد

شيخ عبداله
Guest
شيخ عبداله

لعنت خدا باد بركساني كه اولاد ها علي را در معر كه جنگ رها كردن و پابه فرارنهادن انها شيعه ها بي غيرت بودن كه فرار كردن

hani
Guest
hani

نویسنده کتاب در میان انبوه کتب اهل سنت تنها دو کتاب صحیح بخاری و مسلم را از نظر روایات صحیح میداند(از نظر اهل سنت این دو کتاب از کتابهایی هستند که همسنگ قرآنند) و هیچ ایراد و اشکالی بر آن وارد نمیدانند. دو نمونه از روایات این کتاب را ببینید: ۱- حدیثِ «سنگسار کردن میمون به خاطر ارتکاب زنا» از دیگر احادیث بى پایه بخارى حدیث سنگسار کردن میمون است. نعیم بن حماد، از هشیم، از حصین، از عمرو بن میمون چنین نقل مى کند: در دوران جاهلیت، میمون زناکارى را دیدم که اطراف او جمع شده بودند و او… Read more »

یوسف عزیزی
Guest
یوسف عزیزی

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=226641 وقتی یک وهابی برای امام حسین(علیه‌السلام) گریه می‌کند! بعد از آنان خواستم كتابی به من معرفی كنند تا درباره‌ی شیعه بیشتر تحقیق كنم. آنها كتاب المراجعات و شبهای پیشاور را به من معرفی كردند. آن كتاب ها را تهیه كردم و شروع كردم به خواندنشان . مطالب آن دو كتاب را كه می خواندم برای اینكه ببینم مطالبی كه از كتاب های اهل سنت نقل می كنند صحیح است یا نه، فورا مراجعه می كردم به كتاب‌ های اهل سنت یا به نرم افزار المكتبه الشامله و با كمال تعجب می‌دیدم مثل اینكه این روایات، واقعیت دارد. برای من… Read more »

محمد امین
Guest
محمد امین

کتاب شبهای پیشاور کاملا حقیقته، که به خود قرآن هم ثابت میشه سوال؟! وجود آیه تطهیر اگر برای اهل بیت و ائمه اطهار نیست، پس در وصف ابوبكر و عمر و عثمان است، که عثمان بخاطر این همه کثافت کاری می کشنش! یا در وصف ابوبکر و عمر هست که خون به دل پیغمبر کردن، که پیغمبر برای صلح مجبور به ازدواج با این قبایل شد! دوستان اهل تسنن! اگر به حج رفتید، حتما درب خانه علی ع را ببینید که وهتبیون ملعون آن را پوشانده اند تا کسی متوجه نشود تنها دربی که به داخل مسجد باز میشده است… Read more »

حسین
Guest
حسین

سلام دوستان اگه کسی به مطالعه کتاب وزین شبهای پیشاورموفق شده باشد میداندکه یکی ازشروط سلطان الواعظین وعلمای اهل سنت استنادبه قران وکتب موردوثوق طرفین است من که به عقل وهوش نویسنده روزهای پیشاورحسرت خوردم که درمجالس بحث علمای اهل سنت باداعی هیچکدامشان متوجه عدم انتساب فلان عالم به خودشان وکیششان نشدندومطالب موردادعای ایشان راذکرنکردندمگرازریشه منکرچنین جلساتی بشویم مطلب دیگرعزیزدل ملاک برای ماتمام اعمال ورفتاریک فرداست درطول حیاتش نه فقط یک برهه یعنی به صرف همسری رسول اکرم ص یاهمراهی درغاروشرکت درغزوات برای ماموجب رجحان وبرتری نمیشود

عبدالله
Guest
عبدالله

آیه ی تطهیر اصلا آیه نیست و بریده شده. کل آیه را ببینین تا بدونین این آیات در مورد زنان ژیامبره و طبق اینٰ زنان از اهل بیت هستند:
يا نساء النبي لستن كأحد من النساء إن اتقيتن فلا تخضعن بالقول فيطمع الذي في قلبه مرض وقلن قولا معروفا وقرن في بيوتكن ولا تبرجن تبرج الجاهلية الأولى وأقمن الصلاة وآتين الزكاة وأطعن الله ورسوله إنما يريد الله ليذهب عنكم الرجس أهل البيت ويطهركم تطهيرا } .

سلطان
Guest
سلطان

اقای یاسر انصاری خوب برای خودت داستان میبافی دوستان گول این اقارو نخورید اولا خیلی از حرفاشو بدون سند گفته یعنی تو کتابها نیست بافته تا با بقیه حرفاش به خورد من وتو بده شما خیلی راحت میتوانید با مراجعه به سایت موسسه تحقیقاتی ولیعصر به جواب باسند ومدرک برسید نه حرف الکی برای ما فقط سند ومدرک مهمه هر حرفی که میزنی باید سند داشته باشه شیعیان عزیز وبرادران اهل سنت خواهشا یکبار به این سایت سر بزنید وبه دنبال سوالات خود باشید فقط ببینید چقدر باسند تمام جوابها را داده واصلا از خودش حرف نزده واز خودش قران… Read more »

مهدی
Guest
مهدی

مرگبر وهابی های زنا زاده.

وحید
Guest
وحید

بسم الله الرحمن الرحیم
آقای عبداالله پاسخ شما در مطلبی که در خصوص آیه تطهیر آوردید در کتاب شبهای پیشاور کامل آورده شده
کتاب روزهای پیشاور را کمی خواندم باعث شد تا اعتبار شبهای پیشاور نزد من چند برابر بیشتر شود. لازم به ذکر است بنده بتازگی مسلمان شده ام و نظرات شیعه و سنی را مطالعه نموده. اهل سنت را دارای تلقی سطحی و ساده از اسلام یافتم و تشیع به نظرم عمیق تر و به حقیقت نزدیک تر آمد
اللهم عجل لویک لفرج

abooanwar
Guest
abooanwar

اگه کسی واقعا دنبال حقیقت باشه کتابی هست بنام مناظره امام جعفر صادق ع بایک رافضی که نسخه خطیشو از کتابخانه دمشق پیدا کردن وبه شکل پی دی اف در آوردن خیلی از چیزها روش ن میشه.کسی خواست به ایمیلم تکست کنه من دارم.براش میفرستم.

اسماعیل
Guest
اسماعیل

نمیدونم چرا شیعه قرآن رو با احادیث تفسیر میکنه درحالی که قانون خود ائمه اهل بیت سنجش حدیث براساس قرآن هست. برای بهتر فهمیدن اینکه شیعه درحال حاضر چقدر پرت و منحرف شده کتاب های علامه برقعی رو بخونین که واقعا فوق العاده هست. از خوندن نظرات مخالف نترسین.. بخونید آقاجان اعتقادات شوخی نیست..
کتاب عرض اخبار اصول بر قرآن و عقول. خیلی خوبه تماما کتابای حدیث شیعه رو از درجه اعتبار ساقط میکنه.
بعدش خرافات وفور در زیارات قبور رو بخونید.
اگه از اعتقادتون دست نکشیدین واقعا تعصب دارین.
بخونید آقا بخونید منکه واقعا هدایت شدم.. ومن الله التوفیق

offer
Guest
offer

با سلام ؛ اگر برادران اهل تسنن نوشته بودند جای بحث داشت اما وهابی ها خارج شده از اسلام و خیلی پست اند حتی علمای اهل تسنن هم ابن تیمیه را لعن کرده و پدر و برادر عبدالوهاب نیز در رد او چه حرفها که نزدند ابن تیمیه کثیفی بود که امام علی (ع) را گناهکار می خواند . سنی و شیعه برادرند و در این شکی نیست اما این نزاع خانوادگی است نه عمومی که هر انسان مشرک و نجسی به خودش اجازه دخالت بدهد بروید فتاوای وهابیان را ببینید . شب های پیشاور باعث نزدیک تر شدن شیعه… Read more »

محمد جواد
Guest
محمد جواد

سلام علی من التبع الهدی کتاب روزهای پیشاور کتاب غیر علمی و خالی از اعتبار است. در حالی که کتاب شبهای پیشاور پر از استدلال علمی و عقلی است و بسیار مستند است. سوال اصلی اینجاست که چرا باید ردی بر کتابی نوشت که از ابتدا تا انتها فقط ذکر احادیثی است که توسط علمای سنی در کتابهای خودشان نوشته شده است!! در ضمن باید متذکر شد که کتاب شبهای پیشاور در اصل مجموعه مناظرات عده ای از علمای اهل سنت با عالم شیعی است که در پایان مناظرات علمای سنی از پاسخ صحیح دادن به سوالات و رد پاسخ… Read more »

محمد جواد
Guest
محمد جواد

حضرت آغا شما فکر می کنی هدایت شدی…
اولا تمام کتابهای که گفتی ردیه های در قالب کتاب و مقاله دارند که به تمام شبهات درست و مستند جواب دادند ثانیا شما اگر اهل مطالعه هستی حتما کتابهای سایر علما رو هم بخون که بیش از هزار جلد کتاب با منابع مسند وجود دارد که حقانیت شیعه را از روش های مختلف اثبات می کنند. اما شما بجز حرافی و دروغ بستن به دیگران کاری بلد نیستید با اهل بیت رسالت در نیفتید به خودتان رحم کنید.

ابوالفضل
Guest
ابوالفضل

کتاب را خواندم خداوند بخاطر حق گویی اش و رسوای فاسدان و دشمنان قرآن و سنت جزای خیر و دنیا را بهشان عطا فرماید . آمین یا رب العلمین .

ابوالفضل
Guest
ابوالفضل

کتاب را خواندم فوق العاده بود خداوند بخاطر حق گویی اش و رسوای فاسدان و دشمنان قرآن و سنت جزای خیر و دنیا را بهشان عطا فرماید . آمین یا رب العلمین .

ابوالفضل
Guest
ابوالفضل

حق همیشه پیروز است به همه توصیه می کنم حتما با نیت هدایت بخوانند

حسین
Guest
حسین

سلام مدیر جان بهت قول میدم اگر یه بار فقط عکس این یارو سجودی نویسنده این کتاب رو ببینی از مدیریت انصراف میدی سر به بیابون میذاری عزیز

Pat
Guest
Pat

با سلام احتراما به نظر دوستان می رساند این وهابی ها تمام کتابهایی که مخالف نظر شان می باشد از کتابهای حدیث خذف کرده و می گویند این سخن شما در فلان کتاب نیست تمام کتابهای منابع برادران اهل سنت را (مثل صحیح بخاری و…..)دستکاری کرده و در تیراژ بالا چاپ کرده و به کتابخانه ها رایگان هدیه داده و می گویند اینها منابع برادران اهل سنت می باشد بی خودی تلاش می کنند در تاریخ این قبیل کارها زیاد دیده می شود مانند کاری که با کتابهای پیغمبران پیشین کردند

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است