خانه » دانلود » دانلود کتاب زرتشت : اهورا مزدا

دانلود کتاب زرتشت : اهورا مزدا

 

 

 

 

نام کتابزرتشت: اهورامزدا (جهت دریافت کلیک کنید)
نویسندهدکتر جهانگیر اوشیدری
موضوع اصلیدین زرتشت
موضوع فرعیالبیا + دین + مذهب + خدا
جلد۱
حجم فایل 300 کیلوبایت
قالب کتابPDF
تاریخ ثبت ۱۹.۱۰.۱۳۸۶

 

لینک تصحیح شد مسعود اکبری

Image result for ‫کتاب زرتشت : اهورا مزدا جهانگیر اوشیدری‬‎

 

192
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
دنبال کردن
فراز
مهمان
فراز

با درود بر پارسیان متمدن هدف از آفرینش اهورا مزدا چه بوده؟ آیا نه اینکه بزرگی و عظمتش را به عالم خلقت بشناساند؟ پس چطو رمی شود که آیین باستانی و همیشگی ایرانیان(دین زرتشت) که مبلغ پرستش یگانگی اهورا مزدا بوده اینگونه توسط دین اجباری اسلام که توسط اعراب وحشی به ایران تحمیل گردید بایستی در انزوا بماند؟ مگر دین زرتشت هدفی جز پرستش اهورا مزدا داشته که دین اسلام بیاید ان را کامل نماید؟دین تحمیلی اسلام فقط سلطه اعراب را بر ایرانیان آنهم به زور شمشیر به ارمغان آورد. به امید روزی که فرزندان پاک ایران زمین به آیین… بیشتر..

arash
مهمان
arash

شکی نیست اسلام رو به زور به ایرانیا تحمیل کردن اگر این طور نبود الان یک گروه بزرگ چند هزار نفری از ما ایرانیا در هند نبود که به پارسیان هند مشهورند.
درود بر زرتشتیان

محسن کاووسی
مهمان
محسن کاووسی

با درورد فراوان الهی از ابر معرفت باران ببارد.ما ایرانی هستیم و باید درباره نیاکان طرز رفتار و بنام کردار نیک پندار نیک و گفتار نیک بهتر بیشتر و کامل تر بدانیم .ایرانی باشیم ایرانی فکر کنیم و ایرانی بمونیم . بدرود .

tik_tak_ghashangee@yahoo.com
مهمان
tik_tak_ghashangee@yahoo.com

با درورد فراوان الهی از ابر معرفت باران ببارد.ما ایرانی هستیم و باید درباره نیاکان طرز رفتار و بنام کردار نیک پندار نیک و گفتار نیک بهتر بیشتر و کامل تر بدانیم .ایرانی باشیم ایرانی فکر کنیم و ایرانی بمونیم . بدرود .

sasan
مهمان

درودبر پارسیان ما در قدیم پهلوانان و شاهان بزرگی داشتیم فقط از برخی انها شناخت کمی داریم که کافی نیست حتی برخی از کتیبه هایمان را باستان شناسان خارجی ترجمه کرده اند که باعث تاسف است. ولی اخرین گفته یزدگردسوم اخرین شاه پارسی و زرتشتی که عمربن خطاب خلیفه ی مسلمین به او نامه ای فرستاد ویزدگردسوم هم به اوجواب قانع کننده ای داده بود حتما شنیدید. بعداز این جریان که عمربن خطاب با کمک نقشه های سلمان فارس ایران را با خون وخاک یکسان کردو… خلاصه این حمله صد برابر از حمله ی اسکندرمقدونی به ایران ضربه واردکرد قبل… بیشتر..

sasan
مهمان

از دین زرتشت چه میدانید؟اگر زور بالا سر شما نبود مسلمان بودید؟ اسلام با معجزه وارد ایران شد؟ایا قران رامحمدص با کمک سلمان فارس نوشت؟ایاخدا زبانش عربی هست وتسلط به زبانی دیگر ندارد؟ خوب دوستان پارسی واریایی من خودم زرتشتیم و اجدادم زرتشی بودن و در یزد ساکن بودن و حتی با زور هم دین پاکشونو عوض نکردن ما یه اتشکده داشتیم که چند ساله مسجدشده.میخواستم اینو به شما عزیزان ودوستداران دین وفرهنگ برتر پارسی بگم ما یه اعتقادی داریم که نسل به نسل به ما رسیده اینه از زبان پیامبر زرتشت هست مهم نیست چه دینی داشته باشی واز… بیشتر..

پيغمبر صلح و دوستي
مهمان
پيغمبر صلح و دوستي

@sasan, سلام ساسان جان. از اتفاقي كه براي اتشكدتون افتاده واقعا متاسفم. ولي واقعا كاري نميشه كرد. چون الان ملاك اعتقاد به يگانگي خدا فقط ريش شده و جاي مهر روي پيشوني. اميدوارم حضرت زردتشت به داد ما برسه.
فقط اگه زحمتي نيست برام چند تا اسم دختر و پسر زردتشي بذار. چون من تا چند روز ديگه قراره تو اين دنيا نقش يه پدر رو براي يه دوقلوي دختر و پسر بازي كنم. خيلي ممنون ميشم.
amir_osho@yahoo.com

امیر
مهمان
امیر

درود
خیلی اتفاقی وارد این سایت شدم
نظر دیگران رو هم کم و بیش خوندم من هم از عرب ها متنفرم (البته نه از همشون)
هم دین اسلام عرب ها و هم دین زرتشت ایرانی ها را کم و بیش مطالعه کردم هر دو زیباست
ای همه کسانی که خواهان برپایی دین زرتشت در ایران هستید بدانید که پس از برپایی این دین در ایران باز هم این موجودات کثیف شروع به چپاول و مال اندوزی خواهند کرد اما…
اما این بار با اسم دین زرتشت

سعيد
مهمان
سعيد

درود….
اينكه اسلام به زور وارد ايران شده رو قبول دارم
اما من يه سوال دارم مگه خدا خدا نگفته از هر قوم برا ان قوم پيامبري برگزيدم……
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا مردم ايران با از دين مردم سوسمار خور عرب پيروي كنند مردم ايراني مه مهد علم و دانش و فرهنگن
مردمي كه ان زمان كه عرب ها فرزندان خود را زنده به گور ميكردن در حال علم اندوزي وپيشرفت در علوم مختلف بودن………

اسماعیل
مهمان
اسماعیل

با سلام
ما از اعراب سوسمار خوار تبعیت پیروی نمی کنیم بلکه از دین اسلام تبعیت می کنیم که در طول بیست و چند سال توانست همان اعراب جاهلی را از انحطاطی که در آن گرفتار بودند به یک تمدن با شکوه اسلامی تبدیل کند. و انسان های بسیار شایسته ای پرورش دهد.

sasan
مهمان

بادرود دوباره بر پارسیان من یه مطلب بزرگ وطولانی درمورد محمدوروزبه {سلمان فارس}خوندم مختصر به شمامیگم: این کتاب سه جلدی رو یه دانشمند وباستان شناس المانی نوشته درباره سلمان که از ایران اخراج شده بود ودرایران روزبه یکی از شاهزاده های سلسله ی ساسانیان بود و اویکی از مخالفان یزدگردسوم وخسروپرویز بود که از ترس خسروپرویزبزرگ اوبه کشورهای عرب نشین پناه بردوفردسخنوری را پیداکرد که به او پناه دادومحمد بعدازمدتها اورا برادر خواندو سلمان کتاب های نظیر انجیل.تات.اوستا.بودا. را تفسیر کرده بود وبعد از چندین سال به محمد پیشنهاد داد که یک کتاب مقدس بی همتا که مردم از پیدا… بیشتر..

اسماعیل
مهمان
اسماعیل

لطفا به جای حرف مفت نوشتن نام کتاب را بنویسید تا صحت و سقم گفته ي شما مشخص شود

sasan
مهمان

سلمان با اطلاعاتی که داشت یعنی اطلاعات او بسیار بالا وفراوان بود حتی سن سلمان خیلی بالا بود که با محمد توانستند کتابی مقدس را بنویسنند که تا اخر دنیا همه به او اعتقاد داشته باشندودرراه این کتاب جان خودراتقدیم کنند به قول خودشان که بیشتر راست است هیچ کس نمی تواند ایه ای مثل قران بیاوردودراین کتاب درموردهمه موجوداتی که دران زمان انسان دیده بود ایه ای نوشته بوداندو در مورد منجی بشر و قیامت و بهشت وخیلی از چیزهایی از خودشان نوشتند… .ادامه..درپایین

مریم
مهمان
مریم

با درود
خیلی ممنون از مطالب بسیار گرانبهایی که در اختیار ما قرار میدید.
زنده باد ایران و ایرانی. به امید آزادی ایران از خرافات و زشتی ها و طلوع صبح امید و دانایی.
متشکرم.

امید
مهمان
امید

دین زاسلام فقط بلده که از این دین وآن دین وردارد و هیچی از خودش ندارد.

اسماعیل
مهمان
اسماعیل

لطفا بفرمایید دقیقا کجایش را از سایر ادیان برداشته است.
ضمن اینکه ادیان الهی در اصول مشترکند و لزومی ندارد مطالب ادیان ضد هم باشد.

امید
مهمان
امید

دین زاسلام فقط بلده که از این دین وآن دین وردارد و هیچی از خودش ندارد..

محمد رضا -ع د
مهمان
محمد رضا -ع د

با سلام ودرود
من عاشق ایران و فرهنگ وتمدن ایران و بزرگان و مشاهیرش هستم . لطفا کتاب زرتشت و سایر کتابهای مربوط به مشاهیر ایران را برام ارسال کنید .

مسعود اکبری
مهمان
مسعود اکبری

درود @محمد رضا -ع د,
به این ادرس ها سر بزنید که در بارهی اساطیر و مشاهیر هست
myth.tarikhema.ir
و
mandeghar.tarikhema.ir

پيغمبر صلح و دوستي
مهمان
پيغمبر صلح و دوستي

سلام به همگي. من 5 سال واقعا دنبال حقيقت بودم و فقط اين رو فهميدم: چونكه ما تاريخمان بر باد رفت%هستي و فرهنگمان بر خاك رفت كاوه و ارش همانجا خاك شد % پهلوان كشورم عباس شد جاي كوروش را علي امد گرفت% كل آن آتشكده آتش گرفت رستم و سهرابها گم ميكنيم% تازي و ناموس خود بت ميكنيم نقش رستم تخت جمشيد خاك شد% كربلا و كاظمين آباد شد رسم زردتشت را اگر داني كه چيست% عيد ما جسن غدير و فطر نيست اي عزيزان جملگي همت كنيم% سنتا اعراب خاكستر كنيم… به اميد روزي كه همه از گمراهي… بیشتر..

اسماعیل
مهمان
اسماعیل

اینهایی که نام بردید همه در افسانه ها هستند.هر دینی بالاخره باید در سرزمینی طلوع کند اما اینکه محدود به همان جا باشد را باید از تعالیم دین و متن کتاب آنها برداشت کرد نه اینکه با افکار نژاد پرستانه.

ایرانمنش
مهمان
ایرانمنش

اینها می خواهند ایران رو بکنند بت خانه و اینقدر مجسمه ی صور خیالی درست بکنند تا کشور ما هم مثل یونان باستان بشه مثل آتنی که خود هخامنشیان با خاک یکسانش کرد. آتنی که مهد تفکرات فلسفی و چینش منطقی و قانون مداری بود. هخامنشیان با اسپارت همکاری کرد و در جنگ های پلو پونزی اسپارت تونست آتن رو شکست بده. بعد خود هخامنشیان دچار تهاجمات فرهنگی بسیار از سوی یونان و رومی زادگان شدند و حال می بینیم افکار آریایی هایمان حتی کسانی اجدادشان را حساب می کنیم می بینیم که و وجدنا آبائنا و صم بکم عمین… بیشتر..

پيغمبر صلح و دوستي
مهمان
پيغمبر صلح و دوستي

سلام به همگی. من ۵ سال واقعا دنبال حقیقت بودم و فقط این رو فهمیدم: چونکه ما تاریخمان بر باد رفت % هستی و فرهنگمان بر خاک رفت کاوه و ارش همانجا خاک شد % پهلوان کشورم عباس شد جای کوروش را علی امد گرفت % کل آن آتشکده آتش گرفت رستم و سهرابها گم میکنیم % تازی و ناموس خود بت میکنیم نقش رستم تخت جمشید خاک شد % کربلا و کاظمین آباد شد رسم زردتشت را اگر دانی که چیست % عید ما جسن غدیر و فطر نیست ای عزیزان جملگی همت کنیم % سنت اعراب خاکستر کنیم…… بیشتر..

پيغمبر صلح و دوستي
مهمان
پيغمبر صلح و دوستي

راسي اين رو يادم رفت بگم. هر وقت خونديد اول درباره اش مطالعه كنيد بعد قضاوت: *************************************************** چگونه شد كه مردم ايران دروغ گفتن را ياد گرفتند؟؟؟؟؟؟؟؟ كوروش كبير: مرد پارسي دروغ نگويد حتي به هنگام مرگ درجنگ!!!!!!! داريوش هخامنشي: اهورا مزدا دروغ را از سرزمين و مردم من بدور نگه دارد!!!!!! محمد پيامبر اسلام: اي علي دروغ در 3 جا نيكوست… ميدان جنگ! وعده به زنان! اصلاح بين مردم(وسايل الشيعه جلد 11) *************************************************** تفسير: حالا خودتون اين كتاب رو كه يكي از منابع معتبر روايتهاي شيعيان و سني ها است رو بخونيد و قضاوت كنيد. اگه دوست داشتيد كتاب… بیشتر..

azadeh
مهمان
azadeh

@پيغمبر صلح و دوستي, سلام.اگه میشه فایل هر کتابی رو که دارید برام میل کنید ممنون میشم
yas_aria99@yahoo.com

پيغمبر صلح و دوستي
مهمان
پيغمبر صلح و دوستي

واقعا حيفم مياد الا كه وقت دارم از جنايتها محمد نگم. پس خوب و با دقت بخونيد. در آخر هم هيچكدوم رو باور نكنيد. اگه خودتون از كتابهاي تاريخي به حرفم رسيديد براي من دست به دعا برداريد و از كائنات برايم خوشي طلب كنيد: ***************************************************** در قران ايه اي داريم كه ميگويد محمد به جان و مال ناموس اعراب و بقيه مسلمانان از خودشان واقف تر است. ايا اگر سلمان نبود در جنگ خندق از دين محمد اثري ميموند؟ چنين شخصي كه زمام تمام امور مسلمان را در دست دارد ايا نبايد خدايش به او راهي براي نجات امتش… بیشتر..

اسماعیل
مهمان
اسماعیل

با سلام وحی طبق قرآن به سه صورت هست یا از طریق القای به قلب مانند حضرت نوح(ع) یا از پس پرده مانند حضرت موسی (ع) یا از طریق فرستاده خداوند مانند پیامبر اکرم(ص) شوری آیه 51 ضمن اینکه وحی در مورد پیامبر منحصر به راه سوم نبوده. تفسیر نمونه آیه 51 سوره شوری در مورد پیشنهاد سلمان فارسی باید گفت که خداوند کار ها با همین علل طبیعی انجام می دهد نباید انتظار داشت در هر موردی فرشته وحی نازل شود یا چیزی به قلب پیامبر الهام شود. این پیشنهاد هیچ ضدیتی با آیه حبل الورید ندارد. خداوند رسولش… بیشتر..

پيغمبر صلح و دوستي
مهمان
پيغمبر صلح و دوستي

در پاسخ به اقاي ESLAMI هم بايد بگويم كه خواهشا خوتو قاطي ما نكن. چه كسي گفته كه زردتشت پيغمبر خدا بود؟ زردتشت اصلا به موجودي بنام خداوند اعتقادي نداشت. اعتقاد حضرت زردتشت بر ان بود كه تمام موجودات هر كدام خداي دنياي خويشند. من بدون دليل حرف نميزنم. در كتاب “‌ تفسير اوشو بر چنين گفت زردتشت نيچه ” صراحتا اين ذكر شده كه زماني كه زردتشت بعد از سالها زندگي در كوه به مقام مرشديت رسيد به پيرمردي كه در پايين كوه با او ملاقات كرد گفت : ” ايا تو نميداني كه خدا مرده است؟ ” بنظر… بیشتر..

sali
مهمان
sali

سلام رفتار نیک گفتار نیک پندارنتک به زبان زرتشتی مرسی ؟؟؟؟؟؟

azadeh
مهمان
azadeh

سلام به همگی.درسته هیچ کدوم از ما به خواست خودمون دینمون رو انتخاب نکردیم اما الان که به جایی رسیدیم که بتونیم تصمیم بگیریم بهتر راه آدم های بی فکر رو نریم.من الان تو موقعیتی هستم که هیچ دینی رو قبول ندارم.فقط خدا رو به روش خودم میپرستم.به هیچ کسی و هیچ دینی توهین نمیکنم.هر کسی اراده و حق انتخاب داره.ما نباید اعتقاد خودمون رو به زور به دیگران غالب کنیم.من شروع کردم.دارم درباره ادیان مختلف تحقیق میکنم.خیلی چیزا تو دین من اسلام بود که با عقل من درست در نمیاد.میخوام مطمئن شم و بعد نظر بدم.اما از همه میخوام… بیشتر..

اسماعیل
مهمان
اسماعیل

باسلام لطفا بفرمایید کجای اسلام با عقل جور در نمی آمد. آیا زمانی که عقل ما نمی تواند فلسفه احکام الهی را درک کند حتما احکام ناقص است؟ ضمن اینکه توصیه به پرستش خدا از نزد خود انسان حرفی کاملا بی معناست میدانید چرا؟ چونکه اگر اعمال همه ي انسانها درست باشد یقینا مواردی اتفاق می افتد که تکالیفی که انسان انجام می دهد با دیگری متناقض است و در این موارد نمی توان گفت هر دو درست می گویند بالاخره یکی اشتباه است. این یک اشکال اشکال بعد اینکه در اکثر موارد شما نمی توانید به قول شما خالصانه… بیشتر..

azadeh
مهمان
azadeh

لطفا هر کس هر کتابی درباره اسلام.زرتشت.مسیحیت و یهودیت داره برام میل کنه.ممنون میشم.ایمیل من:
yas_aria99@yahoo.com

مصطفی
مهمان
مصطفی

باتحقیقی که من کردم تمام حرفای شما درست و به هم ربط داره.ایا شما فکر کردید چرا پول امریکا همش9 داره وستاره .چشم .مثلث.مثلا9مثلث بایچشم.بریت بیشتر تحقیق کنید چیزای که شما میگیت من 3سال پیش متوجه شدم

فرشته
مهمان
فرشته

درود به همه ي شما زردشت هاي پاك
و سلام به مسلمانان عرب ولي ايراني
به اين خاطر كه فرمانروايان حاضر تمام كتابهاي مقدس اهورايي را بسته اندو جاش صفه هاي اينترنتي مذهبي باز ميشود اگر زحمت بكشيد و چند كتاب اهورايي برايم با رايانامه بفرستيد خوشحال ميشوم

ایرانمنش
مهمان
ایرانمنش

سلام و درود بر تو ای کسی که گفتی مسلمانان عرب ولی ایرانی بدان که هر دینی آمد تا مردم را از تاریکی ها رها و به نور اصل دعوت کند همانگونه که در میترا و زردتشت داریم که نور خوبی است و اگر چراغی را روشن کنیم خواهیم دید که نور تا می تواند تاریکی ها را محو می کند پس دین الهی چه زردتشت و چه اسلام هر دو نورند اگر که مرور زمان تحت غارت افغان ها و یونانیان و اروپاییان قرار نگرفته باشند.می توانند که جهانی را روشن کنند. از توهمات و اساطیر و داستان بیرون… بیشتر..

فرشته
مهمان
فرشته

ميگم نظر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما اعتقادي به اين واژه داري؟؟؟؟؟؟؟
آها نداري!!!!!!!!!
بابا اين كتاب هاي زيباي اهورايي رو واسه ما ميل كن
يه بار فارسي حرف زدم هنگيدي

بردیا
مهمان
بردیا

سلام به شما مردم این ملت.
خوشحالم که شماها به مناظره برخواستید و حرف های خودتان را میزنید ازته دل.
اما در اطراف من مردم چشمهایشان را بر همه ادیان بستند و فقطو فقط دین اسلام را میپرستندو قبول میدارن و به ماهم اجبار این دین را میدهند.
و این هم انساف نیست.
با آرزوی موفقیت برای همه ی مردم این ملت چه زرتشت چه عرب چه مسیح و…

ایرانمنش
مهمان
ایرانمنش

در دین اسلام به رواج نیکی ها و حقیقت ها توصیه مکرر شده و مسلمانان هم به وظیفه ی خود عمل می کنند. و آمرهم با المعروف
حالا بازم میگم تا بدونی:
لا اکراه فی الدین
لکم دینکم ولی دین

amirhosein
مهمان
amirhosein

این اسلامی ها ک دم از اسلام میزنید میدونید شما عربید؟ شما اصلیت خودتونو زیر سوال میبرید؛ دین فقط زرتشت؛ درود برتو کوروش بزرگ

ایرانمنش
مهمان
ایرانمنش

آهان به گمونم شما طبق تحقیقات من نه خدایی رو قبول دارید و نه کردارنیکی رو شلوغشم که می کنید هی دم از چیزی میزنید که سند درست و حسابی بر چگونگیش و ندارید.

مسعود
مهمان
مسعود

خواهشا اگه کتاب دینی که فکر می کنید خوندنش می تونه به من کمک کنه راه با پیدا کنم برام میل کنید.ممنون
masoud_rof@yahoo.com

شیدا
مهمان
شیدا

من واسه تحقیق اومده بودم . . . ینــــــی میخواستم در مورد همه ادیان تحقیق کنم و بعد دینمو انتخاب کنم!! نظرات رو هم فقط چنتاشو خوندم . .
اما مطلب اولی که خوندم افتضاح بود ینی زنها توی این دین هیچ ارزشی ندارن . . . باید مشغول مورچه کشتن و این مسغره بازی ها بشن . . .
واقعا که مسغرس . .!!

ایرانمنش
مهمان
ایرانمنش

ای زنها دین اسلام نمی گوید که شما باید در خانه با دست های مبارکتان مورچه بکشید بلکه به زنها آنچنان اهمیت داده که وسیله و ابزار شهوانی به حساب نیایند و به خاطر ظرافت خلقت زنها به آنها امر کرد تا چادر بپوشند و خود را از مردانی که در دلشان مرض و بیماری است حفظ کنند که هم سبب پندار بد آنها نشوند و هم کردار بد خود را درنتبجه خواستار نباشند. اینگونه بود که مهریه هم برای زنان تعیین شد که مهرشان را مفت و مجانی به کسی نفروشند. و اینگونه خواست تا بگوید زن خلقتش با… بیشتر..

املاک اهورا
مهمان
املاک اهورا

راه در جهان یکی است وآن راه راستی است.
چونه بیهوده نزنید.فکر نون باشید که خیار آبه.

املاک اهورا
مهمان
املاک اهورا

به جای رنگ کردن همدیگه وگفتن این چرت وپرت ها برای پیشرفت کشورتون یه قدم بردارید.
در غیر از این صورت برید آب بکشید.

تندیس
مهمان
تندیس

درود بر همه ی ایرانیان بر همه ی فرزندان کورش…

نسی
مهمان
نسی

ممنون از مطلبتون. تقریبا بیشتر نظرها رو خوندم.خوب بودن.با خوندن بعضیاش دهنم وا موندهههه…مخصوصا اونی ک اسم خودشو پیغمبر صلح و دوستی گذاشته!!!!!!!!! من کاری ب دین مردم ندارم….ی عده مسلمون احمق ک میرن مسیحی میشن…همون بهتر ک برن..لیاقت مسلمونی ندارن… درمورد دین اسلام درست حرف بزنید.حضرت محمد ادم معمولی نیست ک طعنه امیز اسمشو میگید….!!!!واقن اعصابم خورد شد…منم از اعراب بدم میاد….ولی خدا نگفته هر کی عربه مسلمونه…برخی از ذستورات قران مطابق فهم و شعور ادمای اون موقع بوده… افتخار میکنم ک ی مسلمون زاده ام…امیدوارم بتونم روزی قدر دینمو بدونم درسته زرتشت دین ایران باستان بوده…ولی دربرابر اسلام… بیشتر..

...
مهمان
...

متاسفم ک مغرور گذشته غنی خودمون شدیم و ذهنمونو محدود چیزایی ک بهمون گفتن کردیم و یادنگرفتیم بجای قبول کردن چیزای عقایدی دربارشون مطالعه کنیم و بهمین خاطره ک امریکای بی هویت از ما جلو تره چون مغرور گذشتش نشده

ایرانمنش
مهمان
ایرانمنش

آمریکا که اصلا گذشته ای نداره
فقط مبنا ها پایمال کردن خون ساختن و آباد کردن با استفاده از مصالحی مانند سر انسانها و قلب آنها ست.

نسی
مهمان
نسی

فقط یاد گرفتیم بیاییم پز فرهنگ 6000سالمونو بدیم…
و از این چرت و پرتا بنویسیم…درود بر کورو شو زرتشت و غیرت ایرانی…!!!!!!!!!!!!!!
اگه چشامونو باز کنیم میبینیم کجا وایستادیم…دنیا واسه تاریخ ارزش قائل نیست!اینده چیزیکه همه رو جذب خودش میکنه…
هر چی بودی بودی…اما حالا چی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mig mig
مهمان
mig mig

ببین تو با این دید هیچی نمیشی فقط در جا میزنی اگر دنیا تاریخ رو نمی خواست فقط آینده بود الان تو هم باید برده رومیها و رومی ها بودی تو اصلا میفهمی میهن دوستی ینی چی میفهمی همه اسم کشورتو بخاطر همین دین و این پادشاه های بزرگه نه بخاطر این چیزای مسخره ای که تو میگی تو همین فرهنگ و تمدنتو از اونا داری نه از پیامبرت که عرب بود و مورد توجه اهورا مزدا پیامبر الهی بوده و کوروش کبیر اسمش توی قرآن مسلمان ها امده اگر تاریخ نخوندی و چیزی بلد نیستی لطفا نظر نده

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

در صورتی که دوتا آدم مثل تو وایسادنو ایران بخواد برگرده به قدرتش نمیسه باید سخت کار کرد در کنارش به عشق وطن بعدش در چه صورتی نشه به ایران افتخار نکرد که انسان های شجاع داشتیم ما مثل آریو برزن.سورنا. رستم فرخ زاد . بهمن جادویه.بابک خرمدین که حتی از امام حسین بیشتر نیست ولی کمترم نیست . یعقوب لیث . میرزا کوچک خان که سرشو بریدن. محمود خان ذولفقاری توجنگ جهانی دوم در برابر روس ها ایستادو جنگید نذاشت ایران رو بگیرن اگه میگرفتن شاید بابات یه روسی بود. رییس علی دلواری. شاه اسماعیل شاه عباس . داریوش… بیشتر..

ارسلان
مهمان
ارسلان

به خدا هیچ قدرتی بالاتر از اهورا مزدا نیست .به من اثبات شده.

منم از بچگی هیئت و مسجد و… میرفتم روزه می گرفتم.

با احترام به همه معتقدین به اسلام .اسلام در مقابل زرتشت و حرف های

زرتشت هیچ حرفی برای گفتن ……..

hossein
مهمان
hossein

@ارسلان, دوست عزیز به خدا اگر شما یکبار قرآن را کامل خوانده یا از زرتشت جز چند تا جمله اطلاعات کافی داشته باشی.ولی اینو بدون که اسلام نه برای اعراب است نه این مسلمانان جاهل که میبینی و هر آیه از قرآن اگه با تعقل بخوانی برابر هستش بر کل کائنات.اسلام یعنی محبت گذشت نیکی بخشش و……………

hossein
مهمان
hossein

واقعا احمقانه هستش که عده ای حتی یکبار هم قرآن عزیم الشان را نخوانده اند و در موردش بد قضاوت میکنند.میگویند اسلام دین خشونت است در صورتیکه در تورات و انجیل بیشمار کلمه خون و شمشیر آمده است و از قرآن فقط نکاتی که میتوان از آن تعبیر نا صحیح کرد را میگویند و جملات بسیار زیبای خداوند را نمیگویند که البته از حربه های شیطان است.دوستان قرآن کلام پروردگار برای انسان است نه برای اعراب و اگر به زبان ترکی می آمد عده ای جاهل میگفتند قرآن ترکی.پس چرا آمریکاییها انجیل را که به زبان دیگر بر عیسی نازل… بیشتر..

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

ول کن اینارو ما ایرانی هستیم تو خونمون نمیره این دین

azar
مهمان
azar

درود و سپاسگزار اگه امکانش هست این مقاله را برای من ایمیل کنید چون من نتونستم دانلودش کنم و مشکل داشت.
سپاس فراوان

مسعود اکبری
مهمان
مسعود اکبری

درود @azar,
لینک تصحیح شد

محمدرضا
مهمان
محمدرضا

در صورتی که دوتا آدم مثل تو وایسادنو ایران بخواد برگرده به قدرتش نمیسه باید سخت کار کرد در کنارش به عشق وطن بعدش در چه صورتی نشه به ایران افتخار نکرد که انسان های شجاع داشتیم ما مثل آریو برزن.سورنا. رستم فرخ زاد . بهمن جادویه.بابک خرمدین که حتی از امام حسین بیشتر نیست ولی کمترم نیست . یعقوب لیث . میرزا کوچک خان که سرشو بریدن. محمود خان ذولفقاری توجنگ جهانی دوم در برابر روس ها ایستادو جنگید نذاشت ایران رو بگیرن اگه میگرفتن شاید بابات یه روسی بود. رییس علی دلواری. شاه اسماعیل شاه عباس . داریوش… بیشتر..

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است