دانلود کتاب زوربای یونانی

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

 زوربای یونانی دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

نیکوس کازانتزاکیس + به اهتمام محمد قاضی

موضوعات

داستان + رمان خارجی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

انی کاظمی

حجم

8.3 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب زوربای یونانی اثر نیکوس کازانتزاکیس با ترجمه محمد قاضی است؛ راوی داستان، یک روشنفکر جوان یونانی است، که می‌خواهد برای مدتی کتاب هایش را کنار بگذارد. او برای راه‌اندازی دوباره ی یک معدن زغال سنگ، به جزیره ای سفر می‌کند. درست پیش از مسافرت، با مرد ۶۵ ساله راز آمیزی آشنا می‌شود به نام آلکسیس زوربا.
پس از رسیدن به جزیره او با پافشاری زوربا، آغاز به کار روی معدن می‌کند. با این حال راوی نمی‌تواند بر وسوسه‌اش، برای کار بر روی دستنوشته‌های ناتمامش دربارهٔ زندگی و اندیشه بودا، خودداری کند. در طول ماه‌های پشین، زوربا، اثر بسیار ژرفی بر اندیشه های مرد جوان می‌گذارد و او در پایان، به درک تازه ای از زندگی و لذت‌های آن می‌رسد…Subscribe
دنبال کردن
guest
1 دیدگاه
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
سید مرتضی حسینی

سلام
بابت همه زحماتی که در گرد آوری و ارائه کتاب ها برای سلیقه های مختلف می کشید صادقانه سپاسگزارم