دانلود کتاب سایه های غار

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

سایه های غاردانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

شهریار مندنی پور

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

 2.2 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب سایه های غار اثر شهریار مندنی پور است؛ سایه های غار نخستین مجموعه داستانی یی است که غریب هفده سال پیش از مندنی پور منتشر شد. این مجموعه ، کاری تمرینی است که ردپای تجربه گرایی درآن به چشم می خورد. نه فقط به این دلیل که سایه های غار نخستین مجموعه داستان منتشره مندنی پور است ، بلکه به این خاطر که تلاش نویسنده در خلق شخصیت های متفاوت با آنچه در ادبیات غالب داستانی جاری است و تمهید شگردهای منطبق با اصول داستان های جهانی ، داستان هایی شسته رفته و البته بی خطر را سبب شده است . هر چند که مندنی پور در این کتاب در خلق شخصیت هایی نظیر آقای فرزانه چندان ناموفق نیست اما کوشش های او در جهت ارایه نثری متفاوت به هیچوجه قابل قبول نیست . یعنی براستی پیرمرد در حالتی که انگار دچار وحشت بزرگی بوده ، یافته آمده ? و بالاخره ، دست های او، آیا به صورت ممانعت و چشم هایش با ناباوری یا باور شهریار مندنی پور نویسنده یی حرفه یی است و هیچ تردیدی در این واقعیت نیست . او استعداد قابل توجهی هم در ایجاد موقعیت های بکر داستانی داردامادغدغه های روشنفکرانه اش اجازه نمی دهد که او راحت داستان بنویسد.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments