دانلود کتاب سرگذشت لافکادیو

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

سرگذشت لافکادیو دانلود

دانلود کتاب

×
           

شکیبا باشید، دانلود شما کمی دیگر شروع می‌شود.

با توجه به حجم بالای دانلودها، لطفاً «20» ثانیه صبر کنید؛ سپس دانلود شما انجام می‌شود. تا شروع دانلود می‌توانید از کانال تلگرام و یا صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید.

زمان باقی مانده: 20

         

نویسنده

شل‌سیلور استاین + به اهتمام رضی خدادادی (هیرمندی)

موضوعات

زندگینامه

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

5.0 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

کتاب سرگذشت لافکادیو اثر شل‌سیلور استاین با ترجمه رضی خدادادی (هیرمندی) است؛ این شیر مثل همه ی شیرها در جنگل زندگی می کند و کارهای یک شیر معمولی را انجام می دهد تا سر و کله شکارچی ها پیدا می شود. لافکادیو که تا آن روز شکارچی ندیده است تسلیم او می شود اما چون شکارچی قصد جان او را می کند او را می خورد و با تفنگ او تیراندازی را یاد می گیرد و ماهرترین شیر تیرانداز می شود. این شهرت را هم خودش می داند و هم مرد سیرک داری که در جنگل با او رو به رو می شود به او می گوید. وعده های صاحب سیرک مثل پولدار شدن، مانند انسان به آرایشگاه رفتن، سوار ماشین شدن، خوردن باسلق و…. شیر را به شهر می کشاند و غرق در شهرت می کند. زمانی که لافکادیو، تنها شیر تیرانداز دنیا، در ورطه ثروت و شهرت می افتد و چنان ماهیتش دگرگون می شود که از یاد می برد که یک شیر است نه یک انسان، دچار آشفتگی، بیهودگی و پوچی می شود. او سر در گم صحنه را ترک می کند و دیگر کسی از او خبری نمی شنود.
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments