دانلود کتاب سه تفنگدار (ده جلد)

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

سه تفنگدار (جلد اول) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد دوم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد سوم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد چهارم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد پنجم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد ششم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد هفتم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد هشتم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد نهم) (دانلود+)

سه تفنگدار (جلد دهم) (دانلود+)

نویسنده

الکساندر دوما + به اهتمام ذبیح الله منصوری

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

99.4 مگابایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب سه تفنگدار اثر الکساندر دوما با ترجمه ذبیح الله منصوری است؛ اصیل زاده ای جوان به نام دارتانیان، در آرزوی پیوستن به گارد تفنگداران سلطنتی لویی سیزدهم از ولایت گاسکونی به سمت پاریس حرکت می کند. دارتانیان ۱۹ ساله از پدر خود یک شمشیر خانوادگی، یک اسب فرسوده و پیر زردرنگ، مقدار ناچیزی پول و یک توصیه نامه برای تره وی فرمانده گارد تفنگداران سلطنتی به عنوان توشه راه دریافت کرده است. وی که آماده است به کوچکترین مسئله ای جنجال به پا کند، بین راه با شوالیه روشفورت از عمال “کاردینال دوریشلیو” صدراعظم فرانسه ، به دلیل این که به اسب وی توهین کرده! درگیر می شود و ضربه سختی می خورد. به این ترتیب فراز و نشیب ها از همان ابتدای داستان آغاز می شود. دارتانیان در پاریس طبق توصیه پدرش، به تره وی مراجعه می کند و تره وی قول می دهد که در صورت اثبات لیاقت و توانایی جنگی اش به زودی یک تفنگدار شود. دارتانیان در همان روز به صورت اتفاقی خشم سه نفر از تفنگداران سلطنتی به نامهای مستعار “آتوس” ، “پورتوس” و “آرامیس” را بر می نگیزد و با تک تک آنها در یک محل با فاصله زمانی کم قرار دوئل می گذارد. سه دوست با هم سر قرار دوئل حاضر می شوند. اما هنوز مبارزه شروع نشده که چند نفر از سربازان گارد کاردینال ریشیلیو سر می رسند و به بهانه غیرقانونی بودن دوئل برای چهارتن مزاحمت ایجاد می کنند. اینجاست که آتوس، آرمیس، پورتوس و دارتانیان علیه دشمن مشترک، یعنی سربازان گارد کاردینال می جنگند و دارتانیان با از پا در آوردن چند نفر از سربازان نخستین بار شجاعت خودش را نشان می دهد.
Subscribe
دنبال کردن
guest
3 دیدگاه ها
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
الماسی
الماسی
1399-04-28 2:33 قبل از ظهر

بسیار سپاسگزارم کتاب سه تفنگدار ده جلدی ترجمه ذبیح ا… منصوری و برا دانلود گذاشتید، من دوره نوجوانی از کتابخانه عمومی شهرمان سه جلد این کتاب و خوندم و بقیه رو بردن برا صحافی و دیگه هیچ وقت برنگردون و موفق نشدم ادامه اشو بخونم، واقعا ممنونم

Last edited 9 ماه ها قبل by الماسی
سید جاوید موسوی
سید جاوید موسوی
1399-03-14 5:33 بعد از ظهر

خیلی ممنون از اینکه این کتاب های به طور رایگان گذاشته رو این سایت

رضا
رضا
1399-10-29 8:35 بعد از ظهر

ممنون و سپاس. ارادتمند