دانلود کتاب سیگار شکلاتی

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

سیگار شکلاتی (دانلود+)

نویسنده

هماپور اصفهانی

موضوعات

داستان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

2.15 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

« هم‌اکنون می‌توانید رمان سیگار شکلاتی را از کتابخانه تاریخ ما دانلود کنید. »

دانلود رمان سیگار شکلاتی

سیگار شکلاتی رمانی است نوشته شده توسط هما پور اصفهانی . هما پور اصفهانی این بار با قلم شیوای خود توانست مخاطبین زیادی را با خود همراه کرده و قصه‌ای با محتوای قوی و شخصیت های مقبول را به طرفداران خود هدیه کند. از ویژگی‌های مثبت این رمان می‌توان ساخت شخصیت‌های قوی و پر مهره را نام برد.

 

رمان سیگار شکلاتی pdf
رمان سیگار شکلاتی pdf

 

قسمتی از رمان سیگار شکلاتی

فکر می‌کنید هر چه زندگی را تلخ‌تر کنید بر من سخت‌تر می‌گذرد؟ سخت در اشتباهید… زندگی من تلخ است اما به تلخی یک پک سیگار… تلخ و پر از لذت که حاضر نیستم در آن سهیم‌تان کنم… این تلخی و آن اوست شاه جوان‌مردی که هرگز و هرگز با ناجوان… لذت همه متعلق به من است… تا آخرین لحظه زندگیم مردی کسی را روی کرسی قضاوت نمی‌نشاند… اما سال‌ها است خودش را روی کرسی نشانده‌اند و دم به دم حکم اعدامش را می‌دهند… طناب به دور گلویش حلقه می‌کنند… جانش را از حنجره‌اش بیرون می‌کشند.خیلی ساله که تنها است… خیلی ساله که خو گرفته به شرایطش… به سکوتی که توش غرقه و این‌قدر دور و برش غرق سکوت شده که نفس کشیدن براش سخت شده و عنقریبه که رهسپار دنیای دیگه بشه… اما لبخند از لبش نمی‌ره… همیشه می‌خنده… می‌خنده تا بلکه… بلکه! دنیا به روش بخنده… همه کسایی که می‌شناسنش به صبوریش غبطه می‌خورن… به شجاعتش و به خنده همیشه آویزون کنج لبش… غریبه‌ها براش آشنان و آشناها غریبه‌تر از صد تا غریبه… با لب‌های تشنه به عکس یه چشمه نرسید تا ببینه قطره، قطره قطره آب، قطره آب اون می‌گرده و می‌گرده … با پای برهنه… توی کویر تشنه… کویر تشنه قلبش که انگاری توش فرو رفته یه دشنه… می‌دونه … خوب می‌دونه که آخر راهش… وقتی به هدفش برسه… وقتی بی‌هدف بشه… پوچ می‌شه… و چقدر شیرینه به نظرش این پوچ شدن… این هیچ شدن… نیست شدن… فدا شدن در راه هدف… هدفش فدا شدنه… می‌خواد فدا بشه تا دیگه نذاره کسی مثل خودش فدا بشه‌… می‌خواد درک کنه و نذاره کسی مثل خودش از درک نشدن زجر بکشه… روح خودش که نابود شده… می‌خواد جلوی نابود شدن روح‌های دیگه رو بگیره… در شب بی‌تپش این طرف، اون طرف می‌افتاد تا بشنفه صدا؛ صدا… صدای پا، صدای پا

 

« هم‌اکنون می‌توانید رمان سیگار شکلاتی را از کتابخانه تاریخ ما دانلود کنید. »

برای دانلود از باکس بالای صفحه استفاده کنید

 

رمان سیگار شکلاتی pdf
رمان سیگار شکلاتی pdf

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
13 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
zahra

سلام.کامله؟هر دو جلد؟

abazari

باسلام.من چندبار این رمان رو دانلود کردم،هربار ناقص بوده،الان میخواستم مطمئن بشم که کامله؟هر دوجلد؟

Shimaa

سلام رمان سیگار شکلاتی کامل ؟!

mehalin

سلام میگن شکلات تلخ ادامه ی سیگار شکلاتی هستش من کتاب شکلات تلخ جلد اول و دوم رو دارم اما سیگار شکلاتی هم مثل شکلات تلخ جلد اول و دوم داره؟؟؟
برای اینکه مزه ی خوندنش نپره مجبورم اول سیگار شکلاتی رو بخونم

mahla

من pdf این رمان رو خوندم دیدم ناقصه رفتم کتابش رو خریدم و واقعلا رمان فوق الاده ای هستش ولی کتابش کلا سانسور شدست و فرق میکنه ولی کامله و اینکه هرجا خواستم شکلات تلخ رو دانلود کنم نتونستم اگه کسی میدونه که از کجا میشه دانلودش کرد میشه بهم بگین^_^

Dina

چرا کسی جوابگو نیست؟ این نسخه ی کامل شده ی رمانِ؟

مهسا

چرا کامل نیست تا اخرش که ماموریتشون به کجا میرسه من هرچی دانل.د کردم همش همین میاد و خبری از فثل دومش نیس

elaheh

کجا میتونم سفارش بدم

Zahraa

اینکه بازم ناقصه:(کامل نیست ک

Roz

لطفا جلد دومشو هم بزارید

щантжя

رمان جلد اول كامل نيست بايد خريداريش كنيد
يا به ايدي نويسنده پيام بدين