دانلود کتاب شرافت و شیطان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

  شرافت و شیطان(دانلود+)

نویسنده

الکساندر دوما + به اهتمام حسینقلی میرزا سالور

موضوعات

راهبه‌اى در قرن هجدهم + تربیت خانوادگى + موش خانگى و موش صحرایى + سه شب بعد در صدف سنگى پاله روایال + پلیس مخصوص دوبوآ + حق‌شناسى و اعتماد

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

تهیه توسط

ناشناس

حجم

37.7 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

PDF – پی دی اف

منبع الکترونیکی

تاریخ ما

 

 

 

کتاب شرافت و شیطان اثر الکساندر دوما با ترجمه حسینقلی میرزا سالور است؛ موضوع داستان این کتاب؛ وقتى نیمه شب فرا رسید، گاستن به‌ راحتى دراز کشید و به‌ حوادثى که در گذشت طولِ روز بر او گذشته بود اندیشید. بعد از آن رویدادها دیگر جوش و خروشى نداشت. به‌ همین خاطر هم به‌ زودى به‌ خواب رفت. چه مدت خواب بود، نمى‌دانست، اما سرانجام صدایى، او را هراسان از خواب بیدار کرد. گویى صداى زنگى را شنیده بود، اما در تاریکى هر چه چشم انداخت نه زنگى را مى‌دید و نه کسى را که زنگ را به‌ صدا درآورده بود. خموشانه به‌ اطراف خود نظر کرد، گوش فرا داد، آنقدر تا سرانجام دریافت صدا از میان بخارى مى‌آید. برخاست و به‌ سوى صدا رفت، منتظر شنیدن صداى زنگ بود، اما حالا صداى ضربات مکررى را مى‌شنید که به‌ کف تخته اتاق کوبیده مى‌شد. واضح بود، صداى زنگ و این ضربات علایمى بود که زندانیان همسایه به‌ او مى‌دادند..
Subscribe
دنبال کردن
guest
1 دیدگاه
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
مسعود

کتاب بسیار زیبایی هست ولی متاسفانه تا صفحه 333 هست و کامل نیست