دانلود کتاب صوتی بابا لنگ دراز

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

بابا لنگ دراز

نویسنده

جین وبستر + به اهتمام مهرداد مهدویان

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

افرا میرکاظمی

حجم

41.7 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

توضیحات

 

کتاب صوتی بابا لنگ دراز اثر جین وبستر با ترجمه مهرداد مهدویان است؛ بابا لنگ‌دراز (Daddy-Long-Legs) یک رمان نامه‌نگارانه دنباله‌دار، اثر جین وبستر، نویسنده آمریکایی است. این رمان اولین بار در سال ۱۹۱۲ منتشر شد. این داستان ماجراهای قهرمانش را، که یک دختر جوان به نام «جودی آبوت» است، در سال‌های تحصیل در کالج روایت می‌کند. جودی برای یک مرد ثروتمند و خیر که تابه‌حال او را ندیده‌است نامه می‌نویسد.
بابا لنگ‌دراز موفق‌ترین کتاب جِین وبستر است.
بابا لنگ‌دراز نخست به‌صورت دنباله‌دار در مجله آمریکایی خانه بانوان منتشر می‌شد که سرانجام در سال ۱۹۱۲ به صورت کتاب منتشر شد و به فروش بالایی دست یافت. این کتاب تنها یک اثر داستانی ساده نبود، بلکه برانگیزاننده تحرکی برای بهبود وضعیت نگهداری از کودکان یتیم نیز بود. در سال ۱۹۱۴ نمایش‌نامه موفقی از آن با اقتباس خود وبستر بر روی صحنه رفت. در سال ۱۹۱۹ نیز فیلمی صامت با بازی مری پیکفورد از روی آن ساخته شد. وبستر در سال ۱۹۱۴ دشمن عزیز را به عنوان دنباله‌ای برای بابا لنگ‌دراز منتشر کرد.

 

 

 

لینک دانلود به درخواست ناشر حذف گردید.

 

 

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments