دانلود کتاب صوتی به دنیا آمدیم تا خوشبخت شویم

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

به دنیا آمدیم تا خوشبخت شویم

نویسنده

  سعید گل محمدی + به اهتمام مهدی حقیقت خواه

موضوعات

روانشناسی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

مریم محبوب

حجم

49.8 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

 

توضیحات

 

 

کتاب صوتی به دنیا آمدیم تا خوشبخت شویم اثر سعید گل محمدی با ترجمه مریم محبوب است ؛ مجموعه‌ای الهام‌بخش‌ترین از حکایات، جملات و اشعاری است که  از منابع مختلف گردآوری و یا ترجمه کرده است تا شما بتوانید در مقاطع مختلف زندگی از خِرد و پیام‌های نهفته در آن برای ساختن یک زندگی موفق و توأم با شادکامی سود ببرید.

به یاد بسپارید که دانستن صرف، کافی نیست؛ باید به آنچه می‌آموزیم، متعهد باشیم و آن‌ها را در زندگی روزمره خود در عمل پیاده کنیم.

حکایات و جملاتی که در کتاب به دنیا آمده‌ایم تا خوشبخت شویم! ملاحظه خواهید کرد، از میان کتاب‌های روان‌شناسی، با دقت و وسواس خاص، انتخاب شده است؛ به نحوی که گاهی با مطالعهٔ یک کتاب، فقط یک جمله یا یک حکایت برداشت شده و همچنین در سطرسطر آثار منظوم و منثور شاعران، اندیشمندان و روان‌شناسان بزرگ دنیا مانند: آنتونی رابینز، لوئیز هی، زیگ زیگلار، جک کنفیلد، لئو بوسکالیا و… تهیه شده است. بعضی از کتاب‌ها برای ما قصه می گویند تا بخوانیم و بعضی دیگر قصه می گویندتا ما بیدار شویم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب شنیداری / گویا:

 

 

 Tarikhema.org

جهت دانلود رایگان این کتاب صوتی روی دکمه بالا کلیک کنید.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments