دانلود کتاب صوتی بینوایان

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

بینوایان

نویسنده

ویکتور هوگو

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

بهروز رضوی

حجم

45.1 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

توضیحات

کتاب رمان بینوایان اثر ویکتور هوگو داستانی رئالیستی است که تاثیر بسیاری در تاریخ ادبیات جهان گذاشته است و اطلاعاتی سیاسی، علمی، اخلاقی، جامعه‎شناختی و… را به مخاطبانش می‌دهد.

ویکتور هوگو (Victor Hugo)، داستان‌نویس، شاعر و نمایشنامه‌نویس پیرو سبک رومانتیسم فرانسوی بوده است. وی به عنوان یکی از بهترین نویسندگان فرانسوی شهرت جهانی دارد. از برجسته‌ترین کتاب‌های او بینوایان، گوژپشت نتردام و مردی که می‌خندد، است.

هنگامی که از خانۀ اسقف ژان والژان بیرون آمد، از هر آنچه تا آن موقع افکارش به شمار می‌رفت خارج بود. در وجودش نمی‌توانست حساب کند که چه می‌گذرد. در قبال کردار ملکوتی و در قبال کلمات دلنشین پیرمرد، سرسختی می‌ورزید. شما به من قول داده اید که مرد با شرفی باشید. شما از این پس به بدی تعلّق ندارید و متعلّق به خوبی هستید. من جان شما را از شما می‌خرم، آن را از جوهر فساد می‌رهانم و به خدای مهربان تسلیمش می‌کنم.

 

 

دانلود کتاب شنیداری / گویا:

 Tarikhema.org

جهت دانلود رایگان این کتاب صوتی روی دکمه بالا کلیک کنید.
Subscribe
دنبال کردن
guest
1 دیدگاه
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
سمانه

سلام این خلاصه کتابه یا کامله؟؟