دانلود کتاب صوتی رویای نیمه شب

نام کتاب

رویای نیمه شب

نویسنده

مظفر سالاری

موضوعات

داستان + رمان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

ایمان کریمیان

حجم

141 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

توضیحات

کتاب صوتی رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری است؛ موضوع داستان این کتاب : پدر بزرگ از پشت قفسه ها بیرون آمد و به گوشواره ای زیبا و گران بها که من طراحی کرده بودم و ساخته بودم اشاره کرد.طراحی و ساخت این گوشواره، کار هاشم است. حرف ندارد!مادر ریحانه گوشواره ها را گرفت و ورانداز کرد.قشنگند، ولی ما چیزی ارزان قیمت می خواهیم.
مادر ریحانه گوشواره ها را روی مخمل گذاشت. با نگاهش گوشواره های قبلی را جستجو کرد. پدربزرگ گوشواره های گران بها را توی جعبه کوچکی گذاشت. جعبه را به طرف مادر ریحانه سُراند…

 

لینک به درخواست ناشر حذف گردید.
10
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین most votedبیشترین رای
دنبال کردن
یاس
مهمان
یاس

چرا تا پارت 11 هست و کامل نیست؟ ادامه اش چطور دانلود میشود

Maryam
مهمان
Maryam

چرا تا پارت 11 هست و کامل نیست؟ بقیه ش رو باید از کجا پیدا کنیم؟

لیلا
مهمان
لیلا

ممنون سایت خوبی دارین

مهدی
مهمان
مهدی

اگر میشه پارت های بدی رو هم بزارید

ملیکا
مهمان
ملیکا

چرااااااااااااا کتاب ناتمامه؟
تازه داشت جالب میشد.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤔🤔🤔🤔🤔

ایمان
مهمان
ایمان

سلام من ایمان کریمیانها هستم گوینده تمامی شخصیت های کتاب صوتی رویای نیمه شب این فایل های صوتی از طریق فضای مجازی پخش شده و دست به دست چرخیده و از این سایت سر دراورده و در صفحه اول گوگل تحت این عنوان قرار گرفته متاسفانه بنده ادامه این کار را ریکورد نکردم چون هم زمان های زیادی رو از بنده گرفت و هم ایکه هیچ منفعت مالی برای بنده نداشت و نویسنده اثر هیچ جواب و پیامی به بنده ندادن و من این کتاب را ادامه ندادم دوستان شاید در آینده ادامه این کارو ضبط کنم نمیدونم واقعا!!!!!!!!!! ولی… بیشتر..

ایمان
مهمان
ایمان

سلام خسته نباشید..بنده گوینده این کتاب صوتی ایمان کریمییان هستم انتشارات این کتاب با بنده تماس گرفتن و گفتن که این کارپیگرد قانونی داره و ازتون خواهش میکنم که این فایل هارو بردارین چون هم برای بنده دردسر خواهد شد هم شما دوست گرامی .