دانلود کتاب صوتی زندانیان باور

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

 زندانیان باور

نویسنده

پاتریک فانینگ ، ماتیو مک‌کی + به اهتمام زهرا اندوز

موضوعات

موفقیت

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

فرزانه نجفی فر

حجم

44.8 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

توضیحات

 

کتاب صوتی  زندانیان باور اثرپاتریک فانینگ ، ماتیو مک‌کی با ترجمهزهرا اندوز است؛ پیامد‌های باور‌های مرکزی در حوزه‌ی ارتباطات به طور ملموس‌تری دیده می‌شود. باور‌های مرکزی به‌راستی می‌توانند یک دوستی عاشقانه، ازدواج یا یک خانواده ایجاد کنند یا از هم بپاشند. اگر معیار‌های فوق‌العاده بالایی برای خود و دیگران دارید، ممکن است هرگز کسی را پیدا نکنید که آن معیار‌های ایده‌آل را داشته باشد. اگر به در دسترس داشتن عشق و تغذیه‌ی کافی در دنیای اطرافتان شک دارید، ممکن است مجذوب هر کسی که به طرفتان می‌آید شوید و یا به طور کلی از جستجو برای یافتن شریک دست بکشید. همچنین ممکن است فقدان عشق را در زندگی‌تان احساس کنید فقط به این دلیل که باور ندارید ارزش آن را داشته باشید.

اگر معیار‌های منطقی دارید و معتقدید که ارزش عشق و دوستان مناسب متعدد را دارید، فرصت شما در پیدا   کردن یک دوست خوب به‌طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب شنیداری / گویا:

 

 

 Tarikhema.org

جهت دانلود رایگان این کتاب صوتی روی دکمه بالا کلیک کنید.

 

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
2 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mhl

گوینده کتاب صوتی زندانیان باور فوق العاده ب بود😤😤

mohammad

خیلی اسم خوبی برای این کتاب گذاشتن..