دانلود کتاب صوتی صد جنگ بزرگ تاریخ

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.
رادیو جوان - همه اهنگ های ایرانی مجاز و غیرمجاز لس آنجلسیتلگرام بدون فیلتر - تله پلاس 24

نام کتاب

صد جنگ بزرگ تاریخ 

نویسنده

علی غفوری 

موضوعات

تاریخ جهان

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

گروه تاریخ ما

حجم

1.28 گیگ بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

 

توضیحات

کتاب صوتی صد جنگ بزرگ تاریخ اثر علی غفوری است ؛ جنگ، پیکار، نبرد یا زورآزمایی میان دو یا چند گروه است که ممکن است با خشونت شدید همراه باشد. جنگ میان کشورها از شدیدترین و پر تلفات‌ترین جنگها می‌تواند باشد. در طی بیش از سه هزار و پانصد سال تاریخ مضبوط بشریت، تنها ۲۷۰ سال بدون جنگ وجود داشته است. بنابراین جنگ قدمتی فراتر از تاریخ داشته و به اساطیر می‌رسد.

کسانی که سابقه ی مبارزه در میادین جنگی را دارند، به خوبی به خاطر می آورند در میدان نبرد، مرگ انسان ها بسیار ساده اتفاق می افتد و سربازان خیلی زود به مرگ هم قطاران، دوستان و حتی برادران خود عادت می کنند. اما همین افراد به محض تغییر شرایط و پایان جنگ پی می برند که در جنگ چه بر آنها گذشته و چه بر سر دشمنان خود آورده اند. اما از یک نکته نمی توان فرار کرد، جنگ اجتناب ناپذیر است. شاید ضروری نباشد اما اگر زمان رخ دادن آن برسد، هیچ کس نمی تواند مانع آغاز آن شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب شنیداری / گویا:

 

 

 Tarikhema.org

 

جهت دانلود رایگان این کتاب صوتی روی دکمه بالا کلیک کنید.

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments