دانلود کتاب صوتی من پیش از تو

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

من پیش از تو

نویسنده

 جوجو مویز + به اهتمام مریم مفتاحی

موضوعات

داستان + رمان خارجی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

مریم پاکزاد

حجم

120 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

 

توضیحات

 

کتاب صوتی من پیش از تو اثر جوجو مویز با ترجمه مریم مفتاحی است؛ می‌دانی، هیچ‌کس حاضر نیست حرفی در این مورد بشنود. هیچ‌کس نمی‌خواهد تو از ترست برایش حرف بزنی، یا از دردت، یا این که چه‌قدر می‌ترسی عفونتی پیش بیاید و بمیری. هیچ‌کس نمی‌خواهد بداند چه‌قدر بد است که دیگر نمی‌توانی با زنی بخوابی، نمی‌توانی غذایی که با دست‌های خودت پختی، بخوری، هیچ‌وقت نمی‌توانی بچهٔ خودت را بغل کنی. هیچ‌کس نمی‌خواهد بداند وقتی توی این صندلی چرخدار هستم گاهی دچار ترس از فضای بسته می‌شوم. وقتی فکرش را می‌کنم که یک روز دیگر را باید توی این لعنتی سر کنم، فقط دلم می‌خواهد عین دیوانه‌ها فریاد بکشم. مادرم به مویی بند است و نمی‌تواند مرا ببخشد که هنوزم عاشق پدرم هستم. خواهرم از من دلخور است که دوباره تحت‌الشعاع خودم قرارش داده‌ام. چون حالا که به این وضع افتاده‌ام نمی‌تواند دیگر از من متنفر باشد، مثل آن موقع‌ها که بچه بودیم. پدرم هم فقط می‌خواهد فرار کند. در نهایت همه‌شان می‌خواهند نیمهٔ پر لیوان را ببینند. می‌خواهند که من هم نیمهٔ پر لیوان را ببینم.

لینک دانلود به درخواست ناشر حذف شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
8 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
کتابخوان

مزخرفه دانلودش نیست

nazimelonito

این وضعشه آقا؟؟ امیدوارم خبر داشته باشید که چه سایت فوق العاده ای دارین ینی عالی آآآآ خدا خیرتون بده به لطف شما من مدتیه دوباره به کتاب خوندن علاقه مند شدم به معنی واقعی کلمه عالی هستید و موفق باشید

nazimelonito

عه لینک دانلودش رو برداشتین که…

سارا

لينك رو كه برداشتين .. من با تونستم با 50 تخفيف بخرمش… اگه خواستين اين لينكش

انی کاظمی

سلام. دوست عزیز. لینکبه درخواست ناشر حذف گردیده است.

امیر

کجاس؟

انی کاظمی

لینک دانلود به درخواست ناشر حذف شد.