دانلود کتاب صوتی نترس دختر! غوغا به پا کن

بخشی از آثار کتابخانه تاریخ‌ما بدون حق نشر منتشر شده است. گروه تاریخ‌ما در حال حذف آثار بدون حق نشر است. چنانکه شما نیز کتابی را بدون حق نشر دیدید به آی‌دی @tarikhema_admin یا ایمیل eakni@yahoo.it اطلاع دهید.

نام کتاب

 نترس دختر! غوغا به پا کن

نویسنده

کاراالویل لیبا + به اهتمام فاطمه باغستانی

موضوعات

روانشناسی

رمز (پسورد)

www.tarikhema.org

صدا از

گروه تاریخ ما

حجم

17.1 مگا بایت (MB)

قالب کتاب

MP3

منبع و ناشر

تاریخ ما

 

 

 

توضیحات

 

کتاب صوتی نترس دختر! غوغا به پا کن اثر کاراالویل لیبا با ترجمه فاطمه باغستانی است؛ تو را ترغیب می کنم تا به گذشته برگردی و آن زمانی را در نظر بگیری که انسانی کامل با برنامة دقیق و منظم بودی. شاید آخرین ترم دانشگاه بود که تمام امتحانات را با نمرةٌ بالا قبول شدی و با لوح افتخار از دانشگاه فارغ التحصیل شدی با شاید وقتی بود که سیزده کیلو وزن کم کردی. تو در گذشته دستاوردهای بزرگی داشتهای. پس این شانس را هنوز هم داری. از همان دستاوردها استفاده کن تا اطمینان خاطر لازم برای تأمین سوخت اهداف جدید را به دست آوری. تو قویتر از آن چیزی هستی که باور داری و باور کن من تجربه کردهام. به مبارزه طلبیدن و فاثق آمدن بر آن همه باور نفرت انگیز راحت نیست. اما قطعاً شدنی ست. این کار فقط و فقط به خودآگاهی و سخت کوشی نیاز دارد. باید این کار را به عادتی روزانه تبدیل و آن را مصمم دنبال کنی. هميشه

دفترچة یادداشت را همراه خود داشته باش و متعهد شو که تمام روز از افکارت آگاه شوی. همان طور که گفتم ذهن ما بسیار قویست و این تویی که باید داستان زندگیات را بازنویسی کنی» البته این بازنویسی نیاز به صبر و مداومت دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود کتاب شنیداری / گویا:

 

 

 Tarikhema.org

جهت دانلود رایگان این کتاب صوتی روی دکمه بالا کلیک کنید.

 

 
Subscribe
دنبال کردن
guest
2 Comments
most votedبیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments
آیدا

لطفا کتاب صوتی راز دختران موفق هم بذارید